ömür adlı kullanıcının mesajları

arkadaşlar bu video ya kızacanıza.tırıvırı denen iletti kullanan ızım ınsanlarımıza kızın

bimlerce balık katlediliyor o ilettle ve malesef üreticisi biz türkler?

yavru zamanı av yapan keklık yumurtası toplayan,yumaurta zamanı balık yakalayan,fenerle tavşan avlayan,yavrulu domuzu vurup gururlanan(domuzun yavruları memeden süt içmeye calışıyor hayvan can cekışırken)daha ne sayalım bu lisyte uzar gider bunlar ne yazıkkı bizlere ait ve gurur duyuyoruz yaptıklarımızla

dinamit elektrik cabası.hepimiz düşünmeliyiz bence bunları yapmaya yada yaptırmaya devam mı etmeliyiz diye.unutmayalımki doğa bize emanettır.kurallar cercevesinde yapılan avdan zarar gelmez.saygılarımla.

konuyla ilgili başlığı okudum.bu tarz pompayla bısıklet lastığı şişirir gıbı hava basamıyorsunuz.150 bardan sonra kol gucu yeterli değil hava pompalamak için.işin teknığını bilmenız gerekiyor.kol gucu ve tüm bedemn uyum içinde çalışmalı şöyle söylemek daha doru dizlerinizi kırıp tüm beden ağırlıyla yülenıyorsunuz zaten birkaç kullanımdan sonra insan alışıyor.

dünyada en cok kullanışan mühümatların başinda gelır.sesi ve gerı tepmesı az olduğu için avcılığa veya atıcılığa yenı başlyanlar daha sık kullanır.müsbaka silahı olarakta kullanılır.zararlı hayvan mücadelesınde kullanılır.enerjisi ve gücü fazla olmadığından büyük av hayvanlarında kulanmak domuz ayı kurthayatınızı tehlıkeye atmanıza neden olur.

benım anlayamadığım bır konu var kardeşim kaç sefer pompa kulandında 30-35dk lardan bahsedıyorsun.bende pompa var ve 10 dk lık zamanda hw100 e 220 bar hava dolduruyor.bu kadarda abartmayın.ayrıca bu pompaları kullanan arkadaşlar var ve ellerınde kı tüfekler 4000-5000 ytl lık musaabaka silahları.lisanslı atıcılar kullanıyor.ankarada satan fırma var.uyduruk bir alet olsa ne ithal edılır nede alınır netıcede 450-550 ytl arası bır fıyatı var.servıs ve garantıde var.saygılarımla.

merhaba arkadaşlar.o pompayı türkıyede yaptıramazssın yaptırsanda mevcut pompadan daha pahalıya malolur.kulanılan malzemeler cokkalıtelı cünkı basınc cok tehlıkelı boyutlarda.

turkıyede ithal eden fırmalar var ve musabaka silahlarıda getırıyorlar ama fıatları cok yuksek.

ben ankarada bır fırmaya airforce condoru getırttım ama silahı alamadım.sebebı ithal eden şirkete satmıyacaksın dıye bildırömışler.sanırım yasal izin veren kurum temınat yazısı almış satılmayacakdıye.o kadar kolay olmuyor yurtdışından ithalat yapmak.

mustafa abımı taktır edıyorum azmınden dolayı.