HuseyinACR adlı kullanıcının mesajları

Herkeze aynı cevabı vermişler 2014 sonu! Dediğiniz gibi eğer bu piston olayı yaylıları bukadar etkileyebilme tehlikesi var ise 2014 sonunda da çıkacağını sanmıyorum. Satışa sunulduğunda uygun fiyattan da verilirse bende yaylılarıma takmayı düşünürdüm doğrusu. Ne kaybederizki. Sökülüp takılıyosa sök yayı tak. Sanırım herkezinde bildiği gibi hatsan bundan korkuyor herkezin bu pistona yönelmesinden . Bekleyelim ve görelim 2014 te piyasaya sürülecekmi yoksa tarih ertelenecekmi eğer ertelenirse yine biz haklıyız demektir :)

Gümrükte hiç bişeyiniz yanmaz takılırsa vermezlerse geri yollarlar.Mal satıcıya ulaşınca paranız iade olur.

çok teşekkür ederim bu bilgi bana çok yardımcı olacak. peki ücret olarak hep bir limit belirlemişler gmrükten geçmesi için. ben şimdi 100 yada 250$ lık bir ürün sipariş etsem bunun gümrükten geçmesi imkanszmı :him:s

Mesafe önemli değil. Sonuçta güzel bir grupman çıkmış ve alıştırma yapmışsınız. Emeğinize sağlık.
    Bu arada bence en önemlisi dürüstlüğünüz .Sonuçta aynı grupmanı 50 metrede yaptım dememeniz .
    Kendinize saygınız ve özgüveniniz bile alkışı hak ediyor.

çok teşekkür ederimbu güzel cümleleleriniz beni mutlu etti.. Kendi çapımda bulabildiğim atış alanımda bişeyler yapmaya çalıştım . tekrar teşekkürler g;$i g;$i

Çok iyi grupman elinize sağlık. Ts 22 bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. benim tüfeğimde çok kötü grupman yapıyor tüfeğim ts 22 yi hiç sevmemişti , sizin tüfek çok sevmiş belli.

Teşekkürler.... :thumbup: :thumbup: .Evet baya iyi iş çıkartıyor ts22 ile daha öncede bir iki kutu attım ama pek iyi değilde bukez aldıklarımgüzel çıktı...

Ornegin atislarinizi yukari dotlara almak istiyorsunuz.
    Simdi sag elinizi resimdeki gibi durbunun yukari asagi icin uretilen turretlerin uzerine koyun .bas parmaginiz havaya baksin doksan derece olucak sekilde.
    Boylece kalan dort parmak saat yonunun tersine dogru bakiyor degil mi .
    Boylece klikleri saat yonunun tersinde cevirerek durbunumuzun sifirlamasini 1 dot yukari aliriz...

ooww süpermiş :) şimdi taşlar yerine oturdu her ayarda dikkatlice bakıp netarafa kayıyosa o şekilde ayarlma yapıyodum :) şimdi elimi koyduğum zaman direkt oladar ne tarafa çevirmem gerekeceğini bileceğim :) güzel paylaşım metehan kardeşim :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :D :D

Mesafe kisa ama ts 22 gore grupmanlar oldukca iyi olmus elinize saglik. Gecen yil yuklu miktarda ts 22 sacma almistim ilk etapta isabetlerinden cok memnun kalmıştım. Sonra grupman calismasi yaparken sasirdim kaldim acaba tufegin ayarlarimi bozuldu dedim. Jsb 18.13 gr ile grupman yapinca herseyin yolunda oldugunu anladim. Elimde fazla miktarda oldugu icin kıyaslama inceleme firsatim oldu bu ts 22 lerde 2 farkli kalip olduğunu gordum birisinin etegin alti cok dolu digerinin etek alti bombos etekler oldokca inceydi. Etek alti dolu olanlarin isabetlerinden daha memnun kalmstim birde bunlarin renkleri koyu ve daha matti. Yanlız isabetli dedigim sacmalari orani 12 kutuda sadece 2 kutuydu.

evet mesafe biraz kısa oldu ama güzel atışlar oldu. Ben sürekli ts22 kullanıyorum dedğiniz gbi bu kullandıklarımdan önce iki kutu attım ve onların isabeti bukadar iyi değildi. Şuan elimde iki kutu kadar var onları eritmeye çaışıyorum biritip birdaha almıcam zaten.

Eline saglik guzel atislar olmus.
    Hedef kagidi lazimsa formumuzda mevcut
    birde su linkde de var

http://www.lyndenhuggins.com/h…/info/targets/targets.htm

teşekkür ederim bende de vardı bi kaç tane ama resmen yazıcı düşmanı birde bunlara bakayım :thumbup: :thumbup: