HuseyinACR adlı kullanıcının mesajları

çok güzel nostalji tadında :) aynında bi müşterimizn evinde görmüştüm çocuğun oyuncakalrı içinde ve dipçiği bantla sarılmış bi biçimdeydi. Tüfeği bu hayttan kurtarasım geldi ama yapamadım kurtaramadım :D 8o

çok eski bir sistem vanaya sabun köpüğü sür tam nerden kaçtığını anlarsın.

Ayrıca at44 long lw yi 100 bardan 200 bara 2.50 saniyede dolduruyorum şimdilik tüpe pek ihtiyacım yok ama ileride almayı planlarsam biraz fazla para verip direk daragerden alırım.

arkadaşlar bende tüfeğimi yeni aldım ve sizlere bir sorum olacak. bnmkide at44 ve sizce en düşük kaç bardabırakmalıyım tüpü. kaç barakadar yapmalıyım ateşi. ben en az 50 bar diye duymuştum ama sizlerinde fikirlerini almak istiyorum...

neyi planlıyolar bilmiyorum. Ama anlamadığım bi noktada fabrika türkiyede ilk satışa sunmaları gereken yer türkiye değilmi. Yurt dışına neden daha önceden satışa sunuluyo .

bende alperen kardeşimle aynı kanıdayım. Umarım bu pistonlar tahmin ettiğimiz gibi olur ve mod 125 sniperle tepmesiz bi atış yapma olanağı sağlar :rolleyes: Eğer bu başarılırsa o orantısız güce sahip olan mod 125ler çok iyi işler çıkaracaktır.

sanırım bunları satışa sunulup kullanılmaya başlamayınca bilemicez. Peki yaylıyla kıyaslandığında avantajı yok ise neden bu tür bi şey kullanıyolar tüfekler üzerinde anlayamadım. Farklılık yaratmak içinmi yoksa başka bi amacı mı var hatsanın?..

geçen ay bende e posta gönderdım önümüzdeki yıl için düşünüyoruz dedıler.
    dostum şu yazılarını az daha özenle yazar mısın bildiklerimi de unuttum :)

banada 2014 te dediler . bakalım denemek istiyorum.

düzelttin halil bey olmuşmu :thumbup: 8o

herkeze merhabalar sizlerle yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum . Belki bilenler vardır zaten ama bilmeyenler için ben paylaşmak istedim. Hatsan VORTEX diye bir piston çıkartmış. Bu piston kurmalı tüfeklere yay yerine takılıyor. Pistonun içine basılan gaz ile sıkıştırmayla işliyor sanırım ben öyle gördüm. Bu piston tepme olayını ortadan kaldırıp daha stabil atış yapmayı sağlıyormuş. Bilgi almak için hatsana mail attım ve bu piston 2014 te satışa sunulacakmış ve elimizdeki tüfeklere montesi yapılabiliyomuş sanırım. internet sitelerine baktığımda yurt dışında satışa sunulmuş hatta yeni üretim tüfeklerin bir çoğunda var. türkiyede neden bu şekilde oluyor hiç anlamıyorum.. Satışa sunulsunda deneyelim bakalım sniperle isabetli atış yapmak mod 125 serisiyle dampasız isabetli atış yapmak zevkli olsa gerek :thumbup: .. Edindiğim bilgiler ile bu durumu merak eden arkadaşlara abilerime dostlarıma yardımcı olabildiysem ne mutlu. Saygılar.....

abi bu regulatorlerde neden okadar pahali ya alt tarafi kucuk bi parca. tufege degilde regulatore verdigim paraya acirim :) ama alicam :) .... bi arkadas dün bi at fotosu koymustu yeni almis cok iyi duruyo alirsam onun aynisi olsun ostiyorum.

yardiminiz icin tesekkurler. bt at derken bu tufegi gordum ssitede hosuma gitti gucu ve goruntusu tam istedigim gini. ama bu tufeginde kotu yonleri varmis demekki. gerci dort dortluk olamazda zaten. pazartesi bayiye gidip üçünden birini alicam hayirlisi artik

evanix r6 kullanan varmı arkadaşlar nasıl bir tüfek acaba performansı hakkında bilgi alabilirmiyim. servis olanağı daönemli tabi.

forumu tam anlamıyla takip ediyorsan kesinlikle at44 alman gerektiğini çoktan anlamış olman gerekiyordu ;)

evet üye olduğum günden beri hergün aralıksız takip ediyorum ve herkez at yi öneriyo at fix :thumbup: ama işte bt güç ve görünüm olarak baya bi kafamı karıştırmıştı ...