w_ashburn adlı kullanıcının mesajları

Pellettenin şeklinden kaynaklı zor oldugunu bende tahmin ettim çünkü expander ucu degişik biliyorsunuzdur. Ama yinede sıkıntı yaratacak kadar bir zorlugu oldugu söylenemez

Tabancam geldi ancak forumdaki sıkıntıdan dolayı yazamadım.
    Parasına göre kıyas edecek olursak gayet yeterli bir tabanca imiş. Agırlık görünüş kullanım gayet güzel. Kurulumuda zorlamayacak kadar diyebilirim. Ancak pelletme yükleme işi biraz sıkıntılı. Ya benim parmagım biraz kalın yada biraz bu işi ögrenmek lazım.
    Performansına gelince öyle aman aman bişey beklememek lazım. Ama öyle derkende boş bi tabanca oldugu zannedilmesin isabetlilik oranı gayet yüksek. Soda şişesini 10-15 metre mesafelerde gamo sacmayla rahat kırabiliyor.

Tabancam geldi ancak forumdaki sıkıntıdan dolayı yazamadım.
    Parasına göre kıyas edecek olursak gayet yeterli bir tabanca imiş. Agırlık görünüş kullanım gayet güzel. Kurulumuda zorlamayacak kadar diyebilirim. Ancak pelletme yükleme işi biraz sıkıntılı. Ya benim parmagım biraz kalın yada biraz bu işi ögrenmek lazım.
    Performansına gelince öyle aman aman bişey beklememek lazım. Ama öyle derkende boş bi tabanca oldugu zannedilmesin isabetlilik oranı gayet yüksek. Soda şişesini 10-15 metre mesafelerde gamo sacmayla rahat kırabiliyor.

:) Zoraki yi zorla aldıracaksınız bana sanırım. Çok teşekkür ederim ilgi, alaka ve gerçekten yardımcı olmak için yaptıgınız yorumlardan dolayı.. Ama ben biraz görünüş arıyorum daha kibar bişeyler arkadaşım

Yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim. Ama şimdi aklımdaki iki model beeman p17 ve gamo af10

gamo pt 85 tactical bak onuda düşünebilirsin.

benim bildiğim kadarıyla en güçlü co2 tabanca o 170 m/s çıkış hızı var diye biliyorum . görünüşde fena değil.

ama tüp le uğraşması var karar sizin.

Profesyonelce tavsiye ve yardımların için çok teşekkür ederim arkadaşım. Ama ben tabancayı sadece tüfegin yanında eglence olsun arada birde atayım diye almak istiyorum. En önem verdigim şey görünüşü belki sacma ama :) Önce jericho ya bakıyordum aklıma takılan Co tüpleri oldu ikide bir ona para vermek sıkıntı olurmu diye düşündüm. Gamo Af 10 u görünce pnömatik tarzda birşeyler düşünmeye başladım.

Gencin kolay kapatıp digerinin zorlandıgını bende farkettim arkadaşım :)
    Zoraki den benimde endişem yok ancak birazda boyut ve görünüş istedigim için hiç bakmadım onlara.

Arkadaşlar tüfegin yanına eglence olsun hemde tüfek taşıyamayacagım zamanlar kullanmak için tabanca bakıyordum Gamo AF-10 a rastladım. Tüp sıkıntısı yok hem pellet atıyor hem bb . Ancak forumda kullanan biri varsa kullanıcı yorumları en önemlisi bence. Nasıldır işe yarar mı isabet tahribat durumları falan ?