Posts by mrt083

  Tüfek çok iyi olmuş, ağırlıkta düşük. 750Cc gücü düşürünce 500 tane atar, sabaha kadar atış yapılır. Namluda iyi olursa yok satar ..

  Hafta sonu kamp yaptık arkadaşlarla ve hercules i deneyelim dedik. İlk defa kullanılıyor tüfek, dürbün sıfırlamasını yaptım sonra 2 atış yaptık ve tüfek kilitlendi.
  O kadar uğraşmamıza rağmen ne kurma kolunu ne de şarjörü yerinden oynayamadık. Arkadaş aldığı bayiye götürdü tüfeği tüfeğin içinden 8 tane inçe Mehmet pellet çıkmış.
  Ben hayatımdan ilk defa böyle bir şey gördüm. İlk pellet namluda parçalanmış sonra diğer pelletler de parça parça kalmış sanırım öyle bi açıklama yapmış adam.


  İnçe Mehmet atamayacaksak bu tüfekle bu gücün pek bi işe yaramayacağını düşünüyorum.

  Tüfekte sorun yok ,pelletin kalitesizliğinde kalibrasyonunda problem var.

  55-60m de 6-7 cm gurupman iyi bir gurupman değildir .Çoğu at44 le 1-2 cm yapılıyor..
  Kralın namluları iyi değil bu bilinen bir durum
  Yukarda arkadaşta başından geçenleri açıklamış .
  Sizde söylemişsiniz zaten 6-7cm !

  ben profesyonel bir atıcı değilim, kral bullpup ım var.. 55-60 metre arası, ucuz mermilerle oturarak desteksiz 6-7cm lik grupmanları rahat yapıyorum,bu tüfek daha ne yapacakki?

  Belkide kralın her namlusu başka telden çalıyordur ..


  Bullpup modeli bende düşünüyorum ama ne çıkıcak korkusuyla tüfek almak istemem..


  Kral ın LW olayına el atması lazım artık ..

  Öyle yapicam hocam ama usandim şimdiden 5 günü buluyor tüfeği yollayıp almak. Namlu çıkış yivsetinin yari çapı kadarisi ezik. Sanırım çıkışta dengeyi kaybediyor pellet bağrıma taş basıp kullanayim diyorum ama namlu olmayınca pcp yi serum bağlayıp sapan niyetine kullanırız bu gidişle :( la arkadaş arkadaş soğudum neredeyse tüfekten yaa :(((

  Bizde bundan bahsediyoruz arkadaşlar anlamıyor ..yada anlamak istemiyorlar ;) ..
  Bu tüfek sapan niyetine bile kullanılmaz ..Sapanla uçan kuşu vuruyor millet ...o şekilde o tüfek hiç bir işe yaramaz ..çöpten başka bir şey değil ...yazık günah ..
  Banada bullpup lazım, bir kaç kez niyeti bozup alayım dedim, nasılsa hatsan larla çok uğraştık bunlada uğraşırız dedim ama hatsan isabetliydi en azından lw namlulardı ..başka eksikleri vardı ...Benim tavsiyem kral ,namluları düzeltmedikçe kimse almasın alıpta böyle rezillik yaşamasın :cursing: ..Göz göre göre bu namluyu halkımıza satan firmayıda tebrik ediyorum :thumbdown: ...Sanada geçmiş olsun sniper67 , mümkünse bi fotolayıp atabilirmisin, ışık alan bir yerde namluyu... bence durumu bildirip düzgün bir namlu talep et..

  tesekkur ederim yardım için sayın borbayre hocam. Tüfeği krala yolladim güzel ilgileniyorlar sagolsunlar ben hiç bisey edemediğim halde kundakta işçilik hatası bulmuşlar ve koyu renk damarlı bi kundak takmışlar şarjör değişimi yapmışlar namluyu da degismisler tüm bunları telefonda söylediler kargo geldi baktım ki dediklerini hepsini yapmışlar kundak cillop şarjörler keza öyle lakin namlu eskisinden kötü eskisi daha iyiydi grupman denememisler :( kargo da tam bi ihanetkar kutunun açma kapamasından birini kirmislar kayip kutu içinde de ufak plastik kırıkları vardı dusurmusler yada firlatmislar :( kundakta hava ayar vidasinin yanında da ufak çatlak var :( deli olcam

  Namlu dahada kötü çıktı demek ..şimdi bu pcp ne işe yarar :cursing: ..Hiç bir işe yaramaz..bence birdaha gönderin denenmiş bir namlu taksınlar..

  İlk çıkan at44lw ve sonrasında lw 6.35 bt65 im oldu gurupmanları çok sıkıydı ..kendi namlusunu bilmem ama bir kaç kişinin tüfeğini kullandım gayet iyilerdi ...genel manadada insanlar memnun gibi görünüyor....birtane yaylısını almıştım mod55 ,namlu ışıl ışıl nizami görünsede berbattı..pellet yükleme yerine sıkı geçiyor 10cm sonra boşluğa düşüyordu .namlu boldu yani ...hatsandada standart olayı italler gibi olmayabilir.