kadirberke57 adlı kullanıcının mesajları

çok özür diliyorum baya olmuş siz cevap vereli görmemişim şöyle diğim bu sunduğunuz 3 adet silahta en sonuncu crosman 357'dir bende var biliyorum eee ASG STEYR M9-A1 4,5MM havalı tabanca hepsinden daha güçlü 20-25 fps :) o çok bişey ifade etmez ama olsun hem birazdaha ufak elinizle iyi kavrarsınız hemde çok ağırdeğil çok sallanma olmaz isabei iyi dir ama asg dan wessen kalite olarak görüntü olarak bir başkadır ben bu cevabı veren kadar almış olabilirsiniz şimdiden hayırlı olsun

soylu abibende crosman 357 var isabet pek iyi değil onu söyliyim ama 25-30 metrede iyi şişe kırıyor vede 50 metre sonrası düşme yapar ama fiyatına göre iyi iş çıkartır

Arkadaşlar bu siteyi güvenilir vede sevdiğim için yarın'a dampa alıcağım fatura vede geldiğinde foto'ları koyucağım teşekkürler aksu av zaten üyeyim

yok be grihava abi ne özrü ben sadece ilk yorumunda kızdın onu sordum neyse olayı memleket meselesine çevirmeye gerek yok :)) herkeze iyi forumlar iyi akşamlar

joey_jordison kardeşim AKSUAV'dan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin emin ol pişman olmiycaksın

grihava abi dediğin şeyi anlıyamadım bana kızdıysan yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim abi nede olsa yaş farkı var saygı önemlidir kızgınlığın neye anlıyamadım abi bu

Arkadaşlarım, eyer benim gibi alışveriş için güvenli telefonla bilgilendirip, forumlardan, mail'lerden mesaj atıcak kadar olan bir site istiyorsanız kesinlikle AKSUAV olur benim tercihim. Forumdaki tüm abilerim üstadlarım bu siteyi önerir ben sadece buna şahit oldum ve sizlerinde bilmesini istedim AKSUAV teşekkür ederim. Benim için kim daha çok hakediyorsa AKSUAV gibi o kazansın kim neyi ne kadar hakediyorsa, işini iyiyapıyorsa ve çok önem veriyorsa o kazansın derim ben daha önce başka sitelerden alışveriş yaptım ama bu kadar ilgili müşteriye önem veren bir site görmedim daha doğrusu gördüm oda AKSUAV teşekkürler AKSUAV kolay gelsin saygılarımla kadir berke muslugil ............

saol abi en geç 15 tatile kadar tüm forumdaki abileri şaşırtıcak videolarla geliceğim malum lise1 zor yazılılar felan oyüzden ama en geç 15 tatile kadar gelicek videolar herkez bakıyorum PCP taraftarı ama ben sizlere mod 85 sniperim küçümsenmiyecek performansını göstericem :)))

Değerli hobidaşlarım 4,5 lik gamo pro hunter hatsan mod 85 sniper için uygun görüyormusunuz daha önce bu pellet'i kullananlar bilgi verebilirse çok memnun olurum forumda nerdeyse bilgi yok oyüzden konu açtım kusura bakmayın