valibey adlı kullanıcının mesajları

Anladım usta yarın ulaşmaya çalışayım kendisine..

Biliyormusunuz; maddiyatın ötesinde engin bir hizmet ruhuna şahit oluyorum bu forumda 2 dir.. ne kadar güzel

Hatsan servisten Semih Bey var ,telefondan görüşün çok yardımcı oluyor.

usta sağolasın, eyvallah.
    tanımıyorum ama, eğer tesadüf edip görüşebilme imkanım olursa iyi olacaktır anladığım kadarı ile..

forumdan yönetici abilerimizi araya mı soksak ne yapsak acaba :)

Hocam Hatsan bu tüfeğe ayrı bir ilgi alaka gösterir diye düşünüyorum..

Arkadaşlar sizlerden aldığım enerji ile Hatsan'a öyle bir mesaj yazdım ki az önce, bu ihtiyar ile alakalı olarak, okusanız ağlarsınız.

:) bekliyorum bakalım, nasıl bir yönlendirme yapacaklar

Aslında bu kadar olacağını tahmin etmiyordum.
    Muazzam bir alaka, alt tarafı 70 liralık bir alışveriş yaptım, gelen mesajlar, alaka 10 numara.

Hatta alışverişimin içinde peletler vardı, en son mesajlaşmamızda tüfeğimi sordu, bizim nostaljik hatsan :) ..
    dedim durum bu, deniyoruz ne sonuçlar çıkacak 20 yıllık tüfek v.s.

o zaman sana 1 kutuda şundan yolluyorum dene bakalım diye, başka bir pelet hediye etti :)

Allah kendisinden razı olsun,
    hakikaten alışveriş yapılacak ender yerlerden bir tanesi.

hatsan a gönderin bakımını yapsınlar daha önce forumdan sizinki gibi eski tüfekleri gönderenler oldu boya dahil tüm bakımlarını yapıp geri göndermiş hatsan hatta para almadığıda olmuştu.

:) öylemi.. ne kadar güzel bir haber bu.. önerin için teşekkürler, bende nasıl boyarım diye düşünüyordum, fabrikaya gönderilebileceğini hiç akıl etmemiştim..

eyvallah, du bi iletişime geçeyim :)

teşekkr ederim :)
    silahın modeli hakkında hiçbi fikrim yok, üzerinde kodlama da yok, haklı olabilirsiniz.. rahat 20 sene olmuştur diye tahmin ediyorum.

oyalanıyoruz işte, :) (bi mod 99 bulsak diye niyetlendik bi ara)
    yanlız şu gez ve özellikle boydan boya çatlak olan arpacığı değiştirince , ve yeni gelecek olan peletler ile çıkacak sonuçları merakla bekliyorum açıkçası..

Sonrasında eğer ihtiyarın umut vaat ettiğini görürsem, daha uzak mesafeleri deneyeceğim

abicim ben genelde hep gamo pro hunter kullandım 4.5 ve 5.5 olarak isabetliydi. ancak geco denen bir marka daha var biliyorsundur geco ateşli mühimmat üreten bir firmadır.(benim bildiğim) ama http://www.avfoni.com/zz/urunl…Havali_Tufek_Sacmasi.html bu ürünü almanı tavsiye ederim fiyatının ucuz olduğuna bakma forumda bir abi çok iyi gruplar çıkarmıştı bununla :thumbup: yalnız son grupman da muhteşem jet saçmaya göre ama dediğim gibi 5 atışınında tek delikte toplanması için saçmayı değiştirmek gerek :)

şimdi inceledim ve sipariş ettim, dediğin gibi çok ucuzmuş..bakalım sonuçları paylaşacağım, jsb de gelecek..bizim ihtiyarda belki pek marifetlidir, kimbilir. :)
    bu arada tüfeğin arpaçığı çatlak ve gezide bozuk, onlarıda sipariş ettim..
    son denemeleri gerçekleştirince paylaşacağım tekrar, sonuçları merak ediyorum açıkçası :)

bu arada teşekkür ederim.

iyi denk geldi bu bilgilendirme, konuyu açan arkadaşa arrıca teşekkür ederim..
    bende tam av bayilerini dolanıyordum, tesadüf işte.. :)
    eyvallah

kaba olacak ama;

hadi be .. :)

şimdi gaza getireceksin beni bak, peki sadece jsb mi diyeceğiz, alt kodları varmı tavsiye ettiğin peletin.

Bu arada herşey bi yanada, bizim şu nostalji de peletleri değiştirsem ciddi anlamda fark olurmu,
    şayet öyle ise pelet önerisi alabilirmiyim, tüfek 4,5 mm

O peletle oldukça tatminkar atışlar sergilemişsiniz tebrik ederim..Ayrıca yaşattığınız nostalji için teşekkürler tüfeği muntazam olarak günümüze kadar ilk haliyle saklamışsınız,umarım evladiyelik olur..

Kaan Bey çok teşekkür ederim takdiriniz ve iyi dilekleriniz için..

inşaallah sizin yeni makinanın nostaljisini yaşarız bundan yıllar sonra, yine böyle bir sayfada :)

abicim zaten nostaljik tadı veren yıpranmasıdır. ama arada bir nostaljide olsun değilmi bence bu hali çok güzel tabii ki grupmanda

doğru söylüyorsun kardeşim, ayrıca teşekkür ederim, bu foruma girene kadar hep sağa sola atardık, benim oğlanda oyuncaklarına :) artık grupman 'a devam.. daha keyifliymiş ..
    bir de şu nostaljinin yanına düzgün bişey bulabilsek :)

seni mutlu ettiyse, bende sevindim kardeşim :)
    eskileri yeri başka.. aslında vakti zamanında daha düzgün muhafaza edilseymiş, çok daha iyi kalırmış, dışında boyalar gitmiş, ancak içindeki yivler,.. sanki tüfek bugün alınmış gibi, dışına bakmasan :)

desene, gelir gelmez forumda nostalji yaptık..

:) tam olarak o değil dipçikten dümdüz gelen bir hattı var.
    herneyse, ama yaşım itibari ile hatırlıyorum 15-16 yaşlarında almıştım, şimdi 35 i bitiriyoruz.. belki aynı senenin tüfekleridir, model farklıdır, kimbilir.. :)

bu tüfekle 8 yaşındaki oğlumla beraber atışlar yapıyoruz, ben kuruyorum, o destekli atışlar yapıyor, eğleniyoruz işte. :)

dediğiniz gibi gamo muhtemelen çok daha keyifli bir atış hissi verecektir,
    Ancak bu ara dürbünsüz bir mod 99 bulsam o da bana yeter, şöyle az kullanılmış, uygun bi paraya :d

foruma yeni üye oldum ama, şu tüfek mevzuunda kim ne edinirse sanki kendim almış gibi heyecanla bakıyorum, tabiiki bi o kadar da hevesle :)

Hayırlısı olsun inşaallah