Atos adlı kullanıcının mesajları

adamlar bu kadar yatırım yapmış,,türkiyeye ve dünyaya satıyorlar...ortalama 10 kişiden 7 si hatsan kullanıyor,etrafımda,bu forumda....ideal fiyat,ideal ürünü sunuyorlar.....burdan yazması kolay tekniği,projesi,yatırımı,reklamı,satışı ne kadar kolay geliyor değilmi....ben hatsanla gurur duyuyorum,yerli marka konularında hemen verilen örnek kuş serisi otomobiller...kuş serilerindekı altatmacalara katılıyorum,bu milletın yediği kazıklara........bu benzetmede hatsana katılamıyorum ....you tube da hatsan yazdıgımızda rus,ingilizi,amerikalısı kullanıyor bu hatsanı, çoğuda tebessüm halinde....olabildiğince iyiyi,en uygun fiyata sunabilmek hatsan bence bunu başarmış

bu tufegı tanımıyorum,kullanmayı bırakın görmedim bile, ancak bu Air Arms ın paletlerını kullanıyorum at44 ümde dehşet paletler vurduğu yerden ses cıkarıyor,,standart paletlerden sonra bu paletlerı kullanınca sanki paletleri değil tüfeği değiştirdim sanırsınız,,paletleri bu ise tüfeği eminim fecidir...Arkadasım şunun resmini koyda sevabına paletlerıne bayıldıgım bu markanın birde tüfeğini görelim sana zahmet,,,bu arada gule gule kullan kardeşim...:)

benım at44 tactıcal dan sonra degıstırsem diyorumkı (belamı arıyorum,kaşıntı tutuyor) bt65 bakıyorum mod 125 im vardı ona benziyor sevememiştım 125 şeklini,dolayısıyla bt65 i...galation guclu ıyı dıyorum kovboy tufeklerı gıbı onunda seklıne ısınamadım hıcbırısı at44 gıbı sportif durmuyor....illada hatsan takıntısı oldugu ıcın bu modellere bakınıp gerı donuyorum canım at44 e...:)

Dürbün konusunda bu iki dürbun ölçülerını kullanan arkadasların yardımına tecrubelerıne ıhtıyacım var.... kalite marka aynı olmak uzere.... 6-24x50 (boğaz çapı 25 mm) ve 8-32x60 (boğaz çapı 30 mm) bu ikisinin arasında fark illaki var diyeceksınız ancak, Oooo muhteşem fark var denebılırmı...at44 kullanacagım...su an 6-24x50 kullanıyorum ,,alıyım almayım kafayı yedim...Lütfen yardım... ?(

at44 sıfırı ve 2. elı arasında cok fark olmadıgı halde 2. elı yuksek fıyatlara alıcı buluyor....yaz başı idi arkadasımıza bayide at44 bulamadıydık,,bizle aynı anda soran 1 kışı daha vardı,sanki wolsvagen sıraya sokacaklar...tüfeğin reşat altını at44 mübarek....:)

CemalBozan kardesımız forumda eski,gayet basarılı aklı başında yorumlar yapan,hemen her tufegı kullanmış,tecrübeli açıkcası uçmayan ayakları yere basan bir arkadaş olduğu gayet acık gorunuyor.......bence bu konunun kitlenmesi anının geldıgı cumleyı yerınde kurmuş....hee kardes sensin olur...!!!

bugun gez arpacık 50 metreye nasıl olurkı dıye tufek elımde atmadım atılırmı olurmu dedım yok arkadas vurulur eyvallah ama grupman buna inanalım ıstıyorum,inanılır şey degıl ne yazıkkı

ben tactıcal halınden memnunum at 44 ün....ama audris regülatör taksa tabıkı cok ıyı olur fiyat aslında cokda şişmemelı, bızım extra temin et,montaj ugrasmamıza benzemez seri uretım bantında daha guvenlı az malıyetlı olmalı hatsan ıcın....bende regulator yok 160 barda ortalama sıfırladım durbunu sımdılık cok aramıyorum regulatoru

hatsan maliyeti min. tutma amaçlı hareket ediyor,, adam fiyattan korkmasın tekki bir girsin bu hobby ye gerisi nasılsa gelir biliyor...zehir damardan kalbe birde beyne ulaştımmı kim tutar hastayı :).......regülatörlu ve regülatörsüz diye 2 ayrı üretim yapsa bari

gucum kuvvetım yerınde ıken bt65 in agırlıgı benı sogutmuşdu,,şimdi diyorum iyiki at44 bide TACTİCAL almışım,, Askerdeki g3 lerdeki seyyar dipçik misalı taşırken kısalt,kullanırken uzat..:)