Atos adlı kullanıcının mesajları

sayfa görünümü %100 olarak ayarlansa iyi olur, yan boşluklar fazla gibi görünüyor.

ilan bölümü kullanışsız olmuş, bu altyapıya uygun ilan modülü olursa daha kullanışlı olacaktır.

Youtube videoları için çerçeve büyümüş daha iyi olmuş.

* Chrome ile girdiğimde cevap yazamadım sorun benim browser de mi acaba ?

İlan bölümü bencede ne yazıkki Kullanışsız olmuş

sn. umtys Np01 ve mod 88th yaylımda gördüm yasadım,,uzuna atışları sevenlere mutlak tavsıye ederım 4.5 i

''hatta ilerde 5.5 in yanına 4.5 dizmeye başlarlar'' yazdım bu yanlış anlasılmış...5.5 ler acemi 4.5 usta işi gıbı algılanmış,,5.5 tadı ayrı 4.5 tadı ayrı anlatmak ıstedıgım tufekte 4.5 ciddiye alınmıyor yanılgı burda,,çok hafıf 4.5 pellet kullanılmadıgı taktırde kı favorım kısa-orta mesafeye10.34 gr...uzuna 13.88 - 16.20 gr....Uzuna atışlarda attıgınız yere gıtme kararlılıgında olan az düşme yapan pellet 4.5 dıyorum,,Ateslıde 12 cal. agır kursun daha keskin yay ciziyorsa,,36 cal. daha düz tatlı bir yay çizip çok uzaga gıderle aynı şey bu...havalı silahtan tahribat beklentısı bence çok olmamalı esas beklentı isabet istikrar üzerine olmalı

Bu işin çırağı degılım ustası da değilim benden sımdılık nacizane Kalfa olur Ancak bu işin ustalarının 4.5 e olan ılgılerı dikkatımı cekmıştı...ZETAX Emir hocam 270 mt lere 4.5 ile başarısı vardı oda benı şaşırtmıştı buda 4.5 e ılgımı cogalttı...5.5 ıde zaten severek kullanıyorum yerlerı ayrı.

Çok güzel tespitler....Yeni baslayanlar hep derki Enn güçlüsü olsun...5.5 hatta 6.35 olsun sonra 5.5 a dönerler ve hatta ilerde 5.5 in yanına 4.5 dizmeye başlarlar 4.5 mm nin doğru silah doğru pelletle uzun mesafelerde çıkardığı işlere inanmazdım geçmişte...4.5 mm sanki Ateşli gibi diycem abartı olacak ama uzunda ısrarla düşme yapmıycam diyor sanki

Kraın İsabeti bilakis yüksek,tercih edilmesındekı en buyuk sebeplerin başında geliyor bu...artık tüm namlularıda şoklu üretılıyor (namlu çıkış bölümündeki 3 cm kadar yer daraltılmış)...Bir bt65 veya hatsan Trophy bolt kolunu bir kurun bir kutu pellet bitırın sanırsınız namluya yivli mermi sürüyorum o kadar gereksiz sert,,birde Kral Pro boltunu çekin kurun farkı anlarsınız,yumuşacık...Tüm hatsanların Ahşap kundağı çizilmek için bahane arıyor,çok narin...Kral ise kamufulaj sarmadan korumadan kullandığım ilk ahşap kundaklı tüfeğim...Bir örnek Ağırlık konusunda Hatsan Nova 4.4 kg...Buna muadil Kral Jumbo 3.5 kg... üstelik küfe pasa dayanıklı uzun ömürlü Alımunyum tüpe sahip Kral Jumbo....Tüm bunları geçmişte hatsanın tüm demirbaş silahlarını kullanmış hatsanada toz kondurmuyan biri olarak söylüyorum...Kral hakkında malum yandaşlar tarafından namlusu ve isabeti kötü algısı yaratılmış,denemeyenlerde bu algıya kapılıyor, zamanında bende kapılmış inanmıştım taki deneyene kadar...Tüm kalbimle Kral pcp ürünlerini tavsiye ederim...Hatsanın herşeyimi kötü elbette hayır hatsan pompayıda elememe sebep olan Kral pompadan sonra benim için sadece hatsanın vortex değil yaylıları alınabilir kullanılır durumda

Emir hocamın yaylılarla konuşan ünvanı gibi sanada Co2 lere fısıldayan konuşan ünvanı yerinde olacaktır mno kardeşim sayende co2 ler nedır ne değildir hangısı alınır tecrübelerını aktarıyorsun öğrenıyoruz,eline saglık

Kral-Huğlu-Hatsan bu ilkbahar yaz ortalık iyice şenlenecek anlaşılan tekelcilik bitti,rekabat tavan, üretilen ürünlerin kaşının üstünde gözü var demekte bize düşer artık ;şrofls;.

İllede CO2 derseniz benim grupman amaçlı önerim crosman 2240.Yok tüp vs. uğraşmaya yım cok az bir ilave masraflar ile efsane isabeti ve sağlamlığı ile gönlümüzde taht kurmuş zorakiyi iyi incelemenizi öneririm.Yarın Birgün, 15 m.lere sığamadığızda zoraki sizi yarı yolda bırakmaz.

syn. umtys e sonuna kadar katılıyorum,,co2 arayış ugraşının al-sat vs sonları genelde Zoraki hp ultra ile biter

Süper tespit gercekten,burada çok zaman boşa yorulup tavsiyeler veriyoruz dinleyen çok az

Gözden kaçırmış olduğunuzu düşündüğüm, vakt, zamanında Mustafa Serdar Üstadın hazine gibi paylaşımı..
    Sorduğunuzdan daha fazlası cevab ile, buyrun.. ;)

Üste çıkması gereken konu ve bilgiler hepsi çoook değerli zamanında Valibey kardesımız taşımış konuyu bugunde biz... Mustada Serdar bey in ellerine sağlık