solukyildiz adlı kullanıcının mesajları

Merhaba hobidaşlarım uzun bir aradan sonra sizlerleyim yurt dışındaydım geçen senede eskişehirde büyük bir projede çalışıyordum anca vakit buldum süpriz hatsandan lever action pcp

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

yeni sitemiz çok kullanışlı ve güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ben telefon ve andoid üzerinden giriyorum galari bölümünde yeni yüklenen resimleri hepsini okundu say olarak bir ibare bulamadım resimleri tek tek açmak zorunda kalıyorum. Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

bu da mı gol değil :D

biraz araştırdığınızda gez gözle nereleri (yaklaşık 1000 yard) vurduklarını görebilirsiniz. 22 kalibre ateşli ile. yok ateşli havalıyla birmi diyecekseniz havalıda 400 metrelere dürbünsüz atıldığını hedefi vurulduğunu biliyorum.Tabi buna inanmayanlar olucak. Biraz araştırılırsa neler yapıldığını göreceksiniz. Fizik kuralları bunu mümkün kılıyor. Daha farklı bir bilgi de vereyim ateşli silah ile 3850 metre vurulduğunu biliyorum. Benim anlatmak istediğim sen yapamıyorsan başkası yapamaz gibi düşüncelere girmeyelim. bilim bile bunun mümkün olduğunu söylüyor. Fizik bölümü bitirdiğim için böyle şeyleri kabul edebiliyorum. Söylediklerim kimseyi kırmak için değil. ;grin;

imkanınız var ise herkül için scuba tüp 300 bar ucuna regületörlü dolum uçları olanlar var 200 bar basınçlı. tüfeği tüpe bağlı olarak yerde veya masada atış yapabilirsiniz. pelet olarak 34 grain üstü ve 42 grain ince memed. Kalibre 6.35 bu tahribat için

pazar günü hatsan sponsorluğunda yapılan havalı tüfek turnuvasında kullanma fırsatım oldu hatta o tüfekle turnuvaya girdim 6,35 kalibre ince memed 42 grain seçilmiş peletlerle 150 metredeki grupman 6 cm . bunu kendi gözlerimle gördüm. Turnuvanın 150 mt ayağında kazanan üstad ödül olarakta herkül kazandı.

askerde g3 kullanırdık yaklaşık 5,7 kilo. hatta mg3 bile vardı 12 kiloya yakın, bunlar bize koymazdı hadi bunları geçtim ft sporunda kullanlan tüfekler dürbünlerle beraber 6 kiloya yakın hatta bazı sporcular extra ağırlık takıyorlar maksat sarsıntıyı kesmek ve ayakta çok rahat atmak için bence ağırlık bahane

olayı ticari olarak düşünün olay şu an sadece para. Hatsanı kötülemiyorum sakın yanlış anlaşılmasın ayrıca 104 veya daha fazla ülkeye ihtacat yapan bir firma ayrıca havalı tüfek ve pcp tüfek yapmıyor. Ateşli tüfekler yapıyor birde bu açıdan bakınız. Mesela fx sadece pcp tüfek yaparak kendini geliştiriyor. tek bir dalda ilerliyor ve bence fx impackt ile pcp tüfeklerde diğer tüm markalardan önce son noktayı koydu.