kanunsuz adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar bende mod 25 tact vortex qe alacağım yanlız İstanbul da piyasada yok Bozkurt av sitesinde var sadece merak ettiğim konu mod 25 tact vortex qe modelle qe olmayan tact model arasında nasıl bir fark var acaba sadece namlu ceketl mi yoksa namluda uzunluk farkları varmı merak ediyorum internet te net bilgi yok ikisi arasında birde bi arkadaş mod 25 special edition dan bahsetti bu ürün yurt dışına giden ürün mü bulabilirmiyiz şimdiden teşekkürler iyi hobiler.

Hayırlı olsun başlangıçta ideal Bi tüfek hafif ve orta güç sana hobiyi daha çok sevdirecektir şimdiden ilk atışlarında nasıl keyif aldğın belli ya güçlü. Ağır Bi magnum olsaydı o Bi kutu pellet bitipte 50 Mt den şiyeyi patlatamasaydın nasıl keyif alırdın bunu yeni başlayan arkadaşlar görmeli

Abi arastiriyorum cok modeli var herhalde ama guc knusunda zayiflar ama isabette harika diye gordum bide alltan kurma model var torpedo 155 in kopyasi Bu sordum bi kac yerde bulamadim pcp yi onreneyim guc konusunda beni tatmin edecegini dusunuyorum bendeki bu guc takintisi magnum sinifi tufeklerle hobiye baslamis olmakti 2008 yili ilk tufefim optima 550 hatsan uretimi bi tufekti Bi hafta sonra tufegi parcalarken kolumu incittim sonra mod 125 ilk cikan seri 2 ad cope attik ama aklim hala 125 lerde ama simdiki aklim olsa magnum sinifi bi modelle kesinlikle hobiye baslamam sonrasi malum tufege gore regulator varda insana gore regulator daha yapilmadi yeni baslayan arkadaslara kesinlikle magnum sinifindan uzak durmalarini tavsiye ederim