chaos3 adlı kullanıcının mesajları

gayet güzel görünüyor, ama dediğiniz gibi insan hatalarını sıfıra indirmeye yönelik bir dürbün. hobi olarak kullanılan pcp tüfeklere göre olduğunu düşünmüyorum , zevk i azaltacağını düşünüyorum. lakin herşeyi içinde mükemmel bi alet diyebilirim.

]sa. arkadaşlar. yine kafama birşey takıldı sormak istedim. yaylı havalı tüfeklere moderatör(ssturucu) takılır mı ?[/color]
    ]takılırsa zor bi işmidir? yani pcp tüfeklerdeki gibi diş sistemiyle mi takılır ? ve daha önce yaylı havalı tüfeğe moderatör takan oldumu ?[/color]
    simdiden teşekkr ederim. iyi geceler[/color]

ama ben tüfeği alırken dediğiniz gibi sözleşme benzeri birşey yapmadım , simdi o cocuk öyle birşey yapar mı bilmiyorum

benim büyük bi sorunum varda yardım edebilirsiniz belki. 2. el olarak gamo shadow 4.5 mm tüfek aldım sahibide adana idealav da calışan bi cocuktu. ilk aldığımda yeni olduğum için bişey farketmedim ama 10 gün sonra falan namlunun pellet koyma yerinden (bağlantı yernden) hafifce yukarı aşağı ve sağa sola oynadığını farkettim. neyse hemen cocuğu aradım dedim bu tüfeğin namlusu hafif oynuyor, cocuk bana öyle bişi olamaz gamo da dedi , forumdan arkadaşlar gönder garantiye dedi neyse gönderdim kargo ile ideal av a . aradan 16 gün gecti yani bugün tekrar sormak için aradım . tüfeği aldığım cocuk cıktı telefona dedim noldu tüfek. bana dediği şu ; abi tüfekte bişey yok ustalarda baktı bu sallanma normalmiş dedi bende ustasını istedm telefona adam aldı telefonu. anlatmaya basladı bu normal gamoda bunların sacma koyduğun yerleri plastik hafif sallanma yapar işte gecen gün gamonun ceo su da burdaydı onada gösterdim normal bu dedi , anlamıyorum soruyorum herkese hiçbir havalı tüfekte namlunun sağa sola ve aşağı yukarı oynadığını görmemişler. mesela farkı anlamak için tüfeğin namlusunu biryere dayayıp atış yaptığımda pellet 4 parmak yukarı gidiyordu işte oynamanın boyutu bu kadar . ideal av daki adam bu normal yapılc bişi yok bu tüfeğe diyor , ne yapmam gerektiğini şaşırdım lütfen yardım edin

arkadaşım sana demiştim yolla diye kargo firmasını tembihleyin ürünü teslim ettiklerinde sizi arasınlar ayrıca garanti firmasınıda tembihleyin ürünü aldıklarında sizi arasınlar yada siz onları arayın durumu kibarca anlatın asla sert çıkışmayın ürünün çabuk olması için rica edin 1 hafta bekleyin teslim almassanız arayın sert ve mağdur durumda ürünü hemen tamir edip göndermelerini eğer ürün yasal olarak 30 iş günü içinde gelmesse tazminat davası açacağınızı peşini bırakmayacağınızı ve tazminatı açınca 20 tüfek parası alacağınızı söyleyin 2 gün sonra sizi arayıp teslim alın derler kargo meselesi şöyle eğer ürün kusurlu ayıplıysa onlar kargoyu karşılarlar eğer ürün garanti içinde arızalanırsa sizin elinizdeyken kargoyu siz ödersiniz eğer ürünün garantisi geçmiş ise arızalanırsa ücretli olarak tamir ettirirkende kargoyu siz ödersiniz

saygılar...

bilgiler için teşekkürler bilmediğim çoğu seyi öğrendim

Merhabalar,
    Ideal Av firmasi yurtici kargo ve surat kargo ile anlasmalidir, ucretini odeyerek 7tl gibi bir ucretle gönderebilirsiniz. (Iki kargoyada sorarak hangisi hesapli ise ondan gonderiniz) ama bildigim kadariyla kargo ucretini firma karsilamaz.
    Bu sadece ilk 1ay icerisinde bir durum olursa karsilayabilirler.. ayrica ürünün garantisi devam etmektedir. Fatura tarihinden itibaren 1 yil ( yanlis hatirlamiyorsam) garanti kapsamındadır. Ucretsiz bakim/servis hizmetini verirler..

ben idealav'a gönderirkende onların anlaşması gecerli oluyor mu ? çünkü normal gönderme yurtiçi kargo ile 20 tl