chaos3 adlı kullanıcının mesajları

Yanlış hatırlamıyorsam eğer namluyu söktüğünüzde namlunun vida delikleriinin sağında ve solunda iki adet pul olması lazım. Ya daha önce sökülünce o pullar tekrar takılmamıştır yada ömrünü tamamlamıştır. En kötü ihtimalle namluyu söküp sağlı sollu ince pul takarak sorun çöz

bilgi için teşekkürler ama ben acmasam daha iyi sonra satıcıya bahane cıkar kendin actığın için garantiden cıkmıştır falan der

bende kulllanıyorum gamo black fusion gıdım oynama yok bence servise yollayın sadece kargo parası verirseniz garanti yapmak zorunda

bende kulllanıyorum gamo black fusion gıdım oynama yok bence servise yollayın sadece kargo parası verirseniz garanti yapmak zorunda

anladım en doğrusu kargo ile göndermek çünkü benim yapabileceğim iş değil, namlu vidasını öyle bir sıkmışlarki gevsetilmiyo bile .

kardeşim en garanti yol servise göndermen baktın yapamıyorlar yenisini verirler,benim 0 aldığım hatsan 99 da namlu sallanıyordu yenisi ile değiştirdim bizim senin yapabilceğin bi iş değil namlu sallanmasını tamir etsen bile tekrar eder o yüzden servise gönder onlar uğraşsın olmadı yenisini gönderirler.

anladım kardeşim saolasın bilgi için yalnız kargo ücretini kim karsılamak zorunda bilgin varmı bu konuda

[]sa. arkadaşlar .[]
    []2. el aldığım gamo shadow dx modeli tüfekle ilgili bir sorunum var kırma namlulu tüfeklerden anlayan arkadaşlar lütfen yardım edin. sorun şu, yeni havalı tüfek kullanıcısı oldugum için ilk basta anlamadım tüfeği aldıktan 10 gün sonra namlunun yukarı aşağı ve sağa, sola hafif sallanma yaptığını gördüm. vida gevsemiştir diye düşündüm ve namlunun vidasını sıkmaya karar verdim ancak vida ne sıkılıyor nede gevşiyordu. aldığım cocuk gamonun türkiye servisinde calışıo adana ideal av da. aradım anlattım o cocuğu bana şöyle dedi namludan kırmalı olduğu için hafif oynama olur normaldir. hedefi vuruyorsa sorun yok. hatta telefonda ustasınada sordu oynama yapıo diye ustada yandan normaldir dedi . benim arkadaşlarda hatsan var hiç oynamuyor dedim bişi demedi, tüfeğin 14.09.2013 tarihli faturası var . göndereyim yapın dedim , kargosunu nasıl yapıcaz dedim ( biliyorsunuz adana uzak yurtiçi 20 tl ye götürüyor) sen karşılıcan dedi. bende garantisi var firma karşılamak zorunda dedim , bana demezmi bunların garantisi yok havalı tüfek bunlar oyuncak abi ,[]
    []kargoyu ve işçiliği karşılarsın dedi. lütfen bilgi verin bana . namludan kırma tüfeklerde namlu oynaması olur mu ve gamonun havalı tüfeklerinde garanti yok mu????????[] :him:s
    []
    []

bende sorun namluyu tutan pim dendir diye düşünüyorum onun yayını sertleştirirsem düzelebilir diye düşünüyorum ama sağa ve sola da oynaması kafamı karıştırıyor . namluyu tutan vidayı sıkmaya calştım olmadı gevsetmeye calştm oda olmadı oynamıyor vida ve namluyu cıkarmadanda o pimi cıkaramıyorum gamo da .s

merhabalarr markası gamo shadow dx olan tüfeğimin namlusu cok az miktarda oynama yani sallanma yapıyor . hem sağa sola hemde yukarı aşağı , sebebi nedir acaba ? tüfek tamirinden anlayanlar lütfen yardım etsin. şimdiden teşekkürler :huh:

Yönetici Not'u : AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.