colt1911 adlı kullanıcının mesajları

Sig Sauer P320 Siyah 4.5 mm Havalı Tabanca (30 Pellet Kapasiteli) model ile gamo pt85 arasinda kaliyorum p320 daha gercekci duruyor birde kendini kanitlamis bir markanin havali silahi ama cok kararsizim

Eğer silahı belinizde de gezdirmek istiyorsanız p320yi tavsiye etmiyorum hiç uygun değil. şarjörü atıyor yada kabze kapağı çıkıyor.
    onun dışında çok dişli silah güçlü ve isabetli. gamo g buffalo koydum aynen gömdü hedefe.

pazar günü aydosta biraz stres atiyim dedim. tanfoglio witness 1911in mesafe ve tahribat gücü hakkında biraz birşeyler çektim

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Not: kırdığım şişe parçaları toplanıp çöpe atılmıştır!

at44 isabet bt65 tahribat diyorsunuzda arkadaşlar isabetsiz tahribat, tahribatsız isabet bi işe yaramaz ki, bende tahribatçıyım böyle 200mt de yağ tenekesi delebilen bir silah peşindeyim ama 200mt de ben yağ tenekesini tutturamayacaksam veya 200mt de at44 ile (bilmiyorum mesafe gidermi) yağ tenekesini tam ortadan vurup ama delemiceksem çok büyük çelişkideyim demektir.