Tetikçi52 adlı kullanıcının mesajları

Hayırli gunler 3 sene once bu hopiyi At44 long tufegimle uzun zaman yaptim ve bu 3 senelik aradan sonra devam etmeye karar verdim.

herkese iyi gunler.

Ferhat abi min dediği gibi fazla kullanma sansım olmadı ama tüfek gerçekten çok güzel 75-100 mt arası soda şişesi çok vurdum anlıyacağınız isabeti gayet iyi tatmin edici bende çeşitli sebeplerden dolayı satıyorum halbuki bu takımı kurmak için çok çabaladım ama kısmet böyleymiş hayırlı akşamlar.

Gerçekten güzel bir organizasyon olmuş sevgili filintalar grubuna ve büyüklerime paylaşım için teşekkür ederim yaz boyunca istanbul'da hiç ama hiç bir buluşma görmemiştim istanbuldaki sevgili büyüklerim ve kardeşlerime bir kaç defa söylememe (konu açmama) rağmen bir türlü buluşma olmadı canları sağolsun ve yine bir grup ile iletişime geçmeme rağmen olumlu bir yanıt alamadım dışardan yeni katılan bir hobiciyi aralarına almak veya bir hobiciyi davet etmeye galiba sıcak bakmıyorlar diye düşünüyorum olsa bile çekirdekleştirilmiş bir grup var ve kimsenin haberi olmadan organizasyonlarını gerçekleştiriyorlar Bosphorus Team adında bir grup kuruldu ve bir abimin ricası ile bu grubun üyesi oldum seve seve ama grub asya yakasında bense avrupa yakasının en ucunda yeri bana çok uzaktı yinede bir organizasyonu veya buluşmayı çok istiyordum yine olmadı sadece forumda üyeyiz kendimiz tek başımıza atış yapıp videoya çeker ve burada paylaşırsak ancak o zaman muhabbet etmiş oluyoruz ki tek başına kişinin araziye gidip atış yapması kişiyi bu hobiden soğutuyor bu benim görüşüm yanlış anlamayın bu hobi çok ama çok güzel yinede bende bir burukluk ve soğuklu oldu bu yüzden 3-4 aydır tüfeğimi evde alıyorum bakıp yerine koyuyorum tek başına atışa gitmeyi istemiyor insan benim sayısı oldukça fazla olan istanbuldaki hobidaşlarımdan(gruplardan) ricam bu hobiye benim gibi heves ile başlayan kardeşlerimize yardımcı olmaları yoksa oturmuş gruplar hariç dışardan hobiye başlayanlar bir heves ile başlıyor ve akabinde tekrardan bırakıyorlar izlediğim kadarı ile ben yeni başlayan kardeşlerimin benim gibi olmalarını istemem söylediklerim sadece istanbul için geçerli değil diyer iller içinde aynıdır diye düşünüyorum havalı tüfek hobisini yaymak ve hatırı sayılır bir yere getirmek sayısını arttırmak sizlerin elinde yazdıklarımı okuduysanız size çok teşekkür ederim sakına beni yanlış anlamayın hayırlı akşamlar diliyorum Allah'a emanet olun.

Hayırlı günler istanbulda ki abi ve kardeşlerim istanbul hariç diğer bir çok şehirdeki arkadaşlarımız her koşulda bir buluşma gerceklestiriyorlar bizde bu hafta sonu 9 kasım pazar günü havalarda güzel iken bir buluşma yapalım diyorum herkese iyi günler

S. aleyküm isa abi bu hobiye karşı ilgim vardı am bir türlü nasip olmadı özellikle DJI Phantom FC40 modeli tam anlamı ile süper ama fiyatıda bir o kadar güzel ben hep 4 pervaneli modellere karşı ilgi duymuşumdur DJI Phantom FC40 modelide diyorki beni al ama bir anda eşşeğe bnmeden ata binmeyeyim diyorum Syma X5C modeline biraz baktım oda dediğin gibi başlangıç için gayet güzel alsam mı almasam mı bilemiyorum yardımlarını bekliyorum birde istanbulda bildiğin bir RC grup yada bir organizasyon varmı tekrar sağol abi teşekkür ederim

DJI Phantom FC40 modelin hayırlı olsun videolarını izledim çok güzel

Hayırlı günler arkadaşlar arnavutköy ve çevresinde (beylikdüzü,hadımköy,sultançift.vs yakın çevrede oturan abi ve kardeşlerim diyorum ki artık bir buluşma yapalım bu pazar günü güzel bir organizasyon ile güzel bir açılış yapalım arnavutköy dememde ki sebep hem atış alanı yeşilligi bol hemde ortak nokta diye buradan katılımcı ve yer için tavsiyede bulunan büyüklerimi bekliyorum inşallah bir başlangıç yaparız bütün civar yerdeki hobidaşlara sesleniyorum hayırlı günler.

Ellerine sağlık abi bence grupmanlar süper ve oldukça başarılı olmuş crosman hollow point in bu kadar güzel sonuç vermesi heleki hafifte olsa esen rüzgarda gayet güzel