cahar adlı kullanıcının mesajları

Aklıma bu spiral işi gelmemişti çok teşekkür ederim abicim.İçinden çıktı dediğiniz spiralden biraz onunla denemeli,daha iyi yayabilir ısıyı

Dremelim dün geldi.1-2 cm kalınlığındaki tahtayı delmek için kullandım.Alet aşırı derecede ısınıyor hemen.Motorundan mı ısınıyor diye kontrol ettim sorun motordan kaynaklı değil,alet küçük olduğundan ısıyı yayamıyor ne yazıkki.Fazla bir şey beklememek gerek

Sorununuz umarım en kısa sürede çözülür.Aslında hatsanın yaylıları şans işi.Şu ana kadar 3 tane yaylısını alıp kullanma fırsatım oldu.İlk aldığım 1000 s camonun boya,plastik ve namlu gövde birleşim yerleri berbattı.Değişimle edge modelini aldım onunda plastiği yine kötüydü,arkadaşa satıp kurtuldum.En son 1000x aldım ve şuan çok memnunum.Ahşabı,yivleri,plastik işçiliği çok iyi denk geldi.Galiba bana uzun yıllar yoldaş olacak.Umarım siz de böyle bir tüfeğiyle karşılaşırsınız,belkide karşılaşmışsınızdır.O alan büyürse servis işi netleşir

Tamir süresinin 21 iş gününü geçmesi durumunda değişim-para iadesi gibi yasal haklarımız vardır.

İlk temizlemenizden dolayı o lekelere dikkat edilmemeli bence ama o gösterdiğiniz kısmın alanı dahada artarsa değişimde fayda var.Hatsan alacaksam eğer 200-300 arası tüfeklere bakıyorum bir sorunla karşılaşıncada kafam rahat oluyor,önerimdir.Çünkü işini bu derece ciddiyetsizlikle yapan firmalara dediğim fiyatlar bile fazla

Fps kaybı olacaktır ama zamanla silaha alışırsanız pek bir önemi kalmayacaktır. Atos abim daha iyi bilir np-01 i ama 3 sarjörün sonunda 650 fpsden 450 ye düştüğünü okumuştum (5.5 için)

Np 01 düşünecekseniz Np 05 modeli çıkacakmış yakında.Daha uzun bir namlu 32 cm boyunda,140 cc hava tüpü ve 200-100 bar arası 4 sarjör atışı (4x12) varmış ve

pro modellerindeki gibi bolt kolu var,fiyatı 800 Tl olarak düşünüyorlarmış.Dürbün bağlamak için yüksek ayaklar daha iyi olur.Sarjöre dürbünü değdirmemek amacıyla.Ama 20-30 atış için pompasıydı cartı curtu derken gereksiz olur pcp tabanca işi

600 fpsye bu silahla ulaşamazsınız.Görebileceğiniz en fazla 400-450 dir ,bu hıza 10 pompayla ulaşabilirsiniz.Bence pompalı bir pnömatik düşünüyorsanız en mantıklısı zoraki olacaktır pompa hacminin fazla olmasından dolayı.

Maalesef getirtemezsiniz.Atıcılık lisansınız varsa bir ihtimal.Tr içinde crosman m4 var buna benzeyen ama iki silahında gövde plastik (dediğiniz silahtan emin değilim) ve genelde pompa sayısı 3-10 arası olur.10 pompayla baya bir soğursunuz

Bir zoraki kadar olamayacaktır 50 metre içinde ama dizelleme olmasına rağmen isabeti beni rahatsız etmedi.60-70 metreden gez-gözle istediğim noktayı vurabiliyordum.Dizellemesi geçince daha isabetli olacaktır.

Yaylılarda güç artınca kundak kırma,ağırlık,isabet olaylarıda beraberinde geliyor.En iyisi bir av bayinde bu magnum sınıfları deneyin birde orta güçteki yaylılara bakın derim.Striker 1000x'i bugün kullanmaya başladım.Gerçekten yaylının yeri farklı.Tepmesi,dizellemeyle gelen koku insanı mest ediyor.Şişe kırmada bu sınıf tüfeklerin ne yapabileceğini bilmiyorum ama 70-80 metreye kadar patlatabilir diye tahmin ediyorum.Tabi zorakiyi güç açısından katlar

Kullanışlılık konusunda zoraki gibi kendinden pompalı pnömatik aletlere hiçbiri galip gelemez.Bu pompalı pnömatikler içinde de zorakinin pompasının hacminin büyüklüğüyle yani pompalama sayısını azaltma yönünden de zoraki galip gelir.2 pompaya kadar sesinin azlığı,isabeti ve kullanışlılığıyla size en uygunu bence

Proxima için ise 5 kg ye yakın ağırlık,alttan kurmalı bir silah için sarjör anlamsızlığı,sarjör indeksleme sorunu sizi bezdirecektir.Eğer değişiklik olsun tabanca istemiyorum artık diyorsanız.Hatsanın 200-300 Tl arası striker 1000x,mod55-60 gibi orta seviyeli yaylıları sizi daha memnun edecektir.Hem ağırlık,hem fiyat için

Dremel hobisetimi,öyleyse zor kesilir ve gözlükle kullanmak lazım yüksek devir parça atıyor..

Devir ayarı vardı,işimi görsün yeter zımparayla şekil veririm artık.

Marangozlarda olmadı sanayideki marangozlarda bulunabilir galiba

Ama nette ahşap ceviz fiyat olarak yazarsanız bir marangoz firması var.İstenilen ölçüye göre gönderiyorlarmış

Abiler hazır konusu açılmışken iyi oldu, kabze yapımı için full set dremel sipariş etmiştim çinden.Sizce 5 cm lik bir cevize kaba hatları vermek için 2,5 alttan 2,5 üstten kesmem mümkün müdür acaba yoksa dekupaj testereler mi iş görür ?

Pelletler belli bir atıştan sonra üst üste bineceği için sekmesi çok olası.Ben balkonda atış için ayakkabı kutusunun en iç kısmına sayfaları dayanıksız bir kitap,üstünede 5 cm lik sert köpük koyuyorum.Tek pompada atış yaptığım içinde bir sekme olmuyor ama mod 25 dağıtır tüm sistemi

Eviniz daire ise öncelikli sorununuz ses olacaktır.Qe susturuculu namlu olayları satış albenisi,gayet gürültülü ses çıkarır.Tavsiyem evin içinde özellikle 25 gibi güçlü bir tabancayı kullanmayın.Zorakiyle bile tek pompada balkonda atış yaparken defalarca alnıma pellet yediğimi bilirim ne kadar önlem alsamda.

Erittikten sonra ne değişir ki

Youtube bir avukat abinin protestosunda rastgeldim.Kendisi 9mm tabancası için gümrükten 2 adet basım aleti,10000-15000 civarı kapsül ve kurşun işinide bu yolla yapıyordu ama güzelim aletleri kapsülleri kesti biçti ,protesto amaçlı

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Vidyonun sonlarında bu kurşun işini anlatıyor.