Musti_42 adlı kullanıcının mesajları

gamo pro hunter pelletın ondan 2 grain hafıf jsb pelletten daha hızlı gıtme sebebı nedır merak ettım dogrusu? agır ama aerodinamik yapısı dahamı guzel? hava surtunmesı az oldugu ıcınmı agır olmasına ragmen daha hızlı gıdıyor? bilenler acıklarsa sevınırım

arkadaslar ben yasal sınırdan falan bahsetmıyorum konuyu dagıtmayalım lütfen!! ben bır tabanca soruyorum weihrauch hw 750 bu tabanca ıle ılgılı bılgısı olan varsa yazsın lutfen

hw 75 4 joule gibi bı enerjı uretıyordu ben bu hw750 7.5 joule gorunce acaba bu silahın gelısmıs versıyonumu cıktı dıye dusundum? sızın bılgınız varmı hw 750 hakkında?

arkadaslar nette gezinirken bir silah gordum weıhrauch hw 750 bu silah nedir bilen arkadaslar yazabılırmı? hw 75 modelini bılıyoruz ama bu hw 750 nedir? dıs gorunus olarak aynı fakat birkac sitede 7.5 joule gibi bir deger gordum fakat vıdeo yada hız bılgısı bulamadım ayrıca bu 7.5 joule enerjı tek kurma tek atıs gucumu yoksa coklu kurma yanı multipomp mu sılah hw 75'in gelişmiş bi modelimi acaba bilen arkadaslar varsa lutfen yorum atsın.

pellet yuklemek ıcın eger atısı sag el ıle yapıyorsun sol el ıle yuklemek cok zaman kazandırıyor. benım parmaklar ınce oldugu ıcın hıc sorun yasamıyorum yada 7 8 bin atıstan sonra alıstım galıba :rolleyes:

birde şimdi farkettım sıvaslı oldugunu benım bu tabancayı aldıgım site (ki en ucuz orda satılıyor havale fiyatı 185 tl) merkezi sivasta olan bı sıte kargo zaten onlar tarafından odenıyor ama yakınsan gıdıp kendınde alabılırsın sılahıda gormus olursun boylece

o tabanca ile ince mehmet grupmanlarını yayınlamıstım isteyen olursa gamo ve crosman grupmanlarınıda yayınlayabılırım. tabıkı gamo ve crosman daha isabetli :rolleyes:

Yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim. Ama şimdi aklımdaki iki model beeman p17 ve gamo af10

beeman p17 kullanıyorum ve rahatlıkta tavsıye edebılırım sana arkadasım. hem ucuz hem ısabetlı hem gorunum ve agırlık olarak cok gercekcı daha detaylı incelemem için bakabılırsın. Multipump smk beeman p17

bende konyalıyım aslen. türkiyede cok rastlanan bı hayvan türü degil sanırım nesli tukenen yada tukenmekte olan cok kus cesıdı var boyle bıldıgım kadarıyla

o saçmaları kullanmanızı tavsiye etmem silahtan alacağınız verimi azaltır hem isabet hem tahribat olarak namluda sıkışabilir bile,kargo masrafı çok değil genelde 5.5tl civarı av bayiileri anlaşmalı oluyor ve beeman p17 zoraki kadar pellet seçmiyor örneğin gamo hunter ve pro hunter zoraki namlusuna zor girirken p17 ye rahat giriyor

evet hocam ınce mehmet ve jet gercekten cok kalitesız hatta bır bayıden aldıgım ınce mehmet ıle dıgerınden aldıgım arasında bıle gozle gorulur fark var bırı dıgerınden yaklasık bırbucuk mılımetre uzundu kutuları bıle farklı renkte bı standart yok isabet desenız o hıc yok :) fakat ımkansızlıklardan dolayı ıdare etmeye calısıyorum en kısa zamanda kalıtelı pellet stogu yapmayı dusunuyorum

silah sadece tek pompa ile çalışıyor değilmi zoraki gibi çok sayıda pompa yapılmıyor galiba

evet tek pompa tek atıs 410 fps 125 m\s hızla atıyor. benım hesabıma gore 3.7 joule yada 2.9 fpe guc uretıyor.zorakı kadar guclu olmasada fıyat ve ısabet olarak tavsıye ederım zorakı bunun yaklasık ıkı bucuk katı en ucuz pnomatık sılah bıle gamo af10 yada dıgerlerı bundan pahalı fiyatına gore oldukca ıyı

Elinize saglik aksu avdan falan daha iyi pelet alipta deneseniz bide. Ince mehmetle bile isabetli cok tesekkurler

gamo pro magnum ile cok daha kucuk grup yapmıstım ama resmını cekmek aklıma gelmedı. nıgde unıversıtesınde ogrencıyım ve burda sadece ıkı av bayısı var jet ve ınce mehmet dısında marka satmıyorlar maalesef onlarda cok kalıtesız. ınternetten sıparıs verdıgın zaman ıse kargo ucretı sacma fıyatını gecıyor maalesef. memleketım konyaya gıttıgım zaman guzel bı pellet stogu yapmayı planlıyorum o zaman bu grupman olayını tekrar deneyıp resımlerı yayınlarım ınsallah