MuhafiZli adlı kullanıcının mesajları

Ereğli demirçelik ve kardemir in 2001 yılındakı yeni revızyonu ve yeni pişirme fırınları çelik bazında dıyorum dunyada almanya dan sonra en yuksek sıcaklıkta pişirme yapan tesistir ınternetten araştırabılırsınız detaylı sekılde ve arkadasın dedığı celık uzerıne olan ekosal kaplamada almanya lıderdır ve benım bıldıgım hatsan ın lw namluları ekosal kaplamması yapılmıs sekılde almanya dan gelıyor saygılar

Lw namlu nun celiği daha yuksek ısıda pişiriliyor arkadaslar ve lw namlular gungor av ında dedığı gıbı almanyadan gelıyor Hatsan ın kendı namluları evet turkıye de ımalnedılıyor bu turk namlusu kotu demek deıl dunya nın en ıyı çeliği ni almanya ve arkasından turkıye de ımalnedılır

Düzce ve cevresinde yasayan hobidaşlar bı bulusma ayarlayalım hatta haftasonu olursa zamanı olan 1 gece kamp turu konaklamalı da bulusabılırız

Kardesım bende at 4410 tactıcal long lw den yana secımımı yaptım 1500 lıra butce ıle 100 150 metrede sıse kırarsın ve bu model dıger ıkısınden yaklasık 1 kılo daha hafıf ve 230 cc lık tup oldugu ıcın bı dolumdaa 4 5 sarjor atıyorum tufek 1000 ekıpmanlar 500 tuttu

Benımde tactıcal long lw em var bu bılgıler benım içinde geverlı olurmu bende sadec su gamo nun raptor altın rengı olan pelletlerınden randıman alabıldım setı yenı aldım fazla pellet deneme sansım olmadı tactıcal ın setuskur ayarını yapabıldınız mi "..?