Airsofd adlı kullanıcının mesajları

daha guclu bır co2 tupunle guc arttırabilirsin veya icinde c02 deki gücü ayarlayan birşey vardı cakmak gibi cakmakta kucuk bırsey var cevırıyorsun gazı cok yayıyor cevırıyorsun az yayıyor buda oyleydı sanırsam

ambrosia iyi kötü birşey yoktur ama sen yinede bahsedeceğim gibi yapsan daha iyi olur

önce biraz büyük bir su bidonu al seninkide olabilir

sonra icine birtane ince gömlek kolay daha sonra bidonun içine sert toprak koy dörtte üçünü dolduracak kadar daha sonra dörtte birinin yarısı kadar cakıl takısı koy ve tekrar dörtte birinin yarısı kadar humuslu toprak koy daha sonra bidonu salla iyice birbirine karıssın humuslu toprak normal toprak ve cakıl tasları mermileri daha iyi tutar yabancı bir forumda böyle anlatıyorlardır

arkadaşlar bu ülkenin yönetimi yanlıs en basta zaten ya safir t14le bir operasyonmu oldu bir terörist cıkıpta safirle gidip insanmı öldürdü sadece kullanan varsa avlanma amaclı kullanır ya sunu anca söyle acıklayım

simdi televizyonda diyor sünizit hasatalıgı yaygınlastı ya yaygınlasır tabi kardesim sen git yazın dondurma sat ani genlesmeden burnun tıkansın
    dondurmanın kısın yenmesi gerekirken bizim ülkemizde yaz olarak uygun görülmüş devlette bırak hasta olursa olsunlar bize ne deyip geçiyor ya kaç bin tane profesör diyor bunu devlet dinlemiyor

neymis airsoft silahların gümrükten geçmesi yasakmış ya sanki biz adam öldürmek icin alıyoruz o silahları sanki adam öldürücez adam öldürmeyi geç 400fpsle ve plastik boncukla nekadar adam öldürürsün bilemem anca yaralarsın okadar ya sen saglık olarak düsünmüyosunda yaralanma felan diyemi düsünüyosun ya ne bicim yönetimdir bu hersey yanlıs bizim ülkemizde

ayrıca hürriyet gazetesinide ben dogrusunu söylemek gerekirse sevmiyorum bir ara world of warcraft oynuyordum hürriyet gazetesi aldım wowda sanal virüs var dedi hemen wowu bıraktım 2ay sonra cıktı hürriyet gazetesinde wow dünyası herkesi kasıp kavuruyor virüs denen birşey yok ya sen 2ay önce virüs var kimse oynamasın diyorsun sonrada cıkıp wowu herkes oynasın cok super oyun diyorsun

yok abi ben anlamıyorum bu yönetimi :wacko::wacko::wacko:

amacım güzel devletimizi güzel demokrasimizi kötülemek değil onun icin yazmadım amacım sadece yanlıs olan bazı seylerin düzeltilmesi gerektiğidir arkadaşlar lütfen kimse yanlıs anlamasın

metal bb atar sadece özel görünüm olsun die biraz değişik yapmıslar kovanların icine bb konuluyor arkadan ateslendiginde bbyi itiyor kovanın icinden gecip hedefe vuruyor kovan orda bb borusu görevi yapıyor yani filmlerden kullanılan silah gazıda heralde silahı calıstırmak icin kullanılıyor bazıları akülü ya buda gazla calısıyordur topa bb konulmaz diye böle birsey düsünmezler yani anlayacagınız