airgunsnipper adlı kullanıcının mesajları

Wanted_Tr_Gun arkadaş bu forumdan başka yerli yabancı hiçbir foruma üyeliğim yok

MertMurat arkadaş niçin şevkimi kırıyorsun. ben madenciyim reklamcı değil. senin bir reklam işin olsa bana verir misin. epeydir kullanıyorum zaten sizlerle de paylaşmak istiyordum. ben bu forumda yeniyim, eger böyle şeyler reklam kabul ediliyorsa forumda yazmayıveririm büyük bi sorun değil.

bu kadar çok soruyla karşılaşacagımı düşünemedim. ne cevab verecegimi bilemediğimden den firmayla görustum. forumda bu koudan bahsettigimi bildirdim. soruları aktarmak istedim ama forumda bu konularda açıklama yapabilecek bir arkadasın oldugunu söylediler. açıkçası bende hobidaşlarla paylaşabilirsin bahsini yanlış anlamışım, onlar kendi cevreme başka tip peletleri vermemden bahsetmişler. bense forumda fotograf paylastım. durumdan pek de memnun olmadılar galiba.

Kendi bildiklerimi söyleyecek olursam 4.5mm den 7.62 ye kadar bir sürü pelet üretiyorlar. ben özellikler kuvvetli yaylıda cok agır mermileri deniyorum, benim onlara katkım bu yönde.

Valla ilk başlarda bende bu soruyu sormuştum, saf kurşun diye cevab aldım. zaten birmetreden tahtanın üstune düşse eziliyor, birbirinie değse çiziliyor bozuluyor. iyiki böyle tek tek yerleşimli pakete koymuşlar

Bende dogru dürüst bi fotograf makinasi yok ama daha once fotografını almıştım onu gönderiyorum

Firma satış vb konularda konuşamam guveni süistimal olur. Daha onceden de başka arkadaşlara tanıtmak istediğimde firma uygun görmüyordu, nihayet diyer hobidaşlarınla paylaşabilirsin dediler ama hepsi bu. Sizde beni bu konuda anlayışla karşılayın.
    Bildiğim kadarıyla 1.5 yıl önce bu işi bitirmişlerdi ama sordugumda sana görede bitmiş bize göre biten bişey yok dediler, durumu burdan anlayabilirsiniz.  [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KqnnzZ.png]

Merhaba arkadaşlar, nihayet yerli peletten tad almaya başladım. En cok da bu solidleri sevdim.30u da 25i de şakır şakır atıyorum benim mod 125le. Firma şatış gününü hala açık etmiyor ama tanışıklığım sayesinde kaptım bu peletleri, hobiye tekrar sardırdı meretler beni. Darısı başınıza. [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/1PM05b.png]