bymax9 adlı kullanıcının mesajları

güzel bi çalışma olmuş emek vermişsiniz elinize sağlık oldukça faydalı bi çalışma olmuş

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar bugün can sıkıntısından zorakiyle oynarken kutuya sığmayan peletler, moderatör, moderatör aparatı vs ayrı ayrı topla çıkar derken naparım dedim maket bıçağını aldım elime :) gerisi resimlerde... olmuşmu olmamışmı yorum sizin...

hayırlı olsun.mücevher kıvamında bir alet şu zoraki :)

ben kutudan çıkardığınız diğer parçayı merak

teşekkür ederim. Moderatör takmak için gerekli olan aparatımı diyorsunuz acaba ?demekki eksik yapmışız tanıtımı :) eğer dediğiniz o parça ise 6-7 cm lik siyah parça moaderatör takmak için önce namluya önce o parçayı takmak gerekiyor moderatörün vidalanması için gereken dişli orjinal halinde yok bu parçada var namluya onu takıp ucunada moderatörü takıyoruz.

4.5mm ultra olan modelini aldım arkadaşlar, hoşuma gitti gerçekten eldeki hissiyatı filan güzel bayağı ama gez göz nişan işi zormuş moderatör takınca moderatör nişan almaya engel oluyor biraz insanın gözüne takılıyor :) isteyen herkese nasip olur inşallah :) video acemice oldu tabi alışık olmayınca böyle video çekip paylaşmaya :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar bende zoraki kervanına katıldım yarın teslim alıyorum kargodan inşallah, sizden zoraki için reddot tavsiyesi rica edebilirmiyim, aliexpress ten almak istiyorum,birtane buldum ben acaba uygun olurmu?

link bu

Yine hayırlı olsun. Barskada sağlam ve sınıfında iyi bir dürbündür. Şuan elimde 4 tane dürbün var. Zamanında Vector opticksle aynı büyütme özellikli Barska arasında seçim yapma durumunda kaldım. Barska birazdaha ağır net Ateşli silahlarda kullanılanan miltod retıkıllı bir ürün FT de kullanacağımdan hafif olması açısından Vector opticksi seçdim. Ama barskada fiyat performan ürünüdür. Güle güle kullanın.

teşekkür ederim hoşuma gitti benimde bakalım gelsin bi hayırlısıyla inşallah. bu arada zorakide aldım moderatör filan yaza kadar evde kapı önünde ufak tefek atış yaparım diye çok hoşuma gidiyodu aldık sonunda :) bu arada red dot olarak ne kullanıyorsunuz siz

Sentiel serisi vector opticte en hafif ve iyi bir modeldir. Vector optics sentiel serisi kendi sınıfında (havalı tüfek) iyibir dürbündür. Güle güle kullanın

vector almadım sayın Blacksir, barska aldım.. yazdığım mesajdan o şekilde anlaşıldı eksiklik oldu biraz haklısınız..

Yardimci oluruz insallah hocam, zoraki de var tüm aksesuarlariyla.

şuan toparlıyorum zoraki pelet moderatör vs. dürbünde barskayı düşünüyorum sepeti doldurdum bakalım (dürbünü zoraki için almıyorum :)) yarın arıycam inşallah anlaşırsak tamamlarız alışverişi

Iyi geceler,

Bymax9 hocam. Barskanin 4-16x50 Gx2 serisinde yandan Paralaks yoktur, Sadece 6-24 ve 10-40 serisi yandandir..

çok teşekkür ederim demekki resimler doğru değil baktığım yerdeki, çünkü yandan paralakslı resimler vardı. verdiğiniz bilgi çok iyi oldu teşekkür ederim tekrar

rica ederim hepimiz yardımlaşmak için buradayız yarın kafaavsısı nıçkli hobidaşımızla video işini hallederız inşallah saygılarımla.

bu arada barskanın 4-16x50 olanıda varmış yandan paralakslı oda güzel aynı tamamen heralde sizin aldığınızla sadece yakınlaştırması 16x fiyatıda daha uygun tabi