hamilo adlı kullanıcının mesajları

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Arkadaşlar kapalı alanda sekmeyi engellemenin en iyi yolu eski bir halıyı 3 4 kez rulo halinde sararak atış yapmak. Arka kısımdaki katmanların da eklediğinizde 8 kat oluyor, 3 veya 4 katta kalıyor sekme ihtimali kesinlikle olmuyor stoger x 20 ilede atışlar yaptım kesinlikle bir sekme yok.

videonun 5 dakikasından sonrasını izleyin.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Üstadım özlettin kendini,her şey yolunda umarım.

Çok teşekkürler arkadaşlar tarafından özlenmek güzel bir duygu,çabuk cevap veremedim kusura bakmayın 3 4 gün siteye giremedim bir sorun vardı sanırım sonrasında da fırsat bulamadım.
    2,5 yıldır yurt dışındayım bulunduğum yerde pek hava silahla ilgilenen yok herkes av düşkünü, şimdi yeğeni teşvik ederek yeniden geri dönüş yapıcaz inşallah.

Güzel bir paylaşım elinize sağlık.
    Bunlar da orijinal patlıyan pellet ler Rus malı fakat ne işse birçok ilgi çeken ürün gibi bunlarda ülkemize getirilmiyor.

Baikal mp61 benimde uzun zamandır severek takip ettiğim nerdeyse tüm video paylaşımlarını izlediğim bir ürün, güç olarak zayıf fakat kulanımı hoş tasarımı güzel bir ürün. co2 tabancalarında gücü düşüktür nevarki hepimizin elinde en az bir tane vardır ve fiyatlarıda bu silahla aynı hatta bazıları çok daha yüksektir.
    Paylaşımlar da gördüğüm bazı özellikler, Hatsanın yayı bir miktar keserek cıkış hızını artırıyorlar + hazır bir kit sayesinde pcp ye dönüştürülebiliyor.
    Geliştirilmeye acık bir silah.
    http://neva-target.ru/50511-ki…tovki-iz-mr-60-mr-61.html

İnternet te gezinirken gördüğüm bazı pelletler dikkatimi çektiği için sizlerle paylaşmak istedim.
    Rus malı Kvintor blik 4,5 vurduğu yerde patlama özelliği olan bir pellet.
    Akşam üzeri yapılıcak atışlar görsel olarak eğlendirici olabilir.

Atef benim kullandığım silaha tam oturmuyor fakat Öztay dan memnunum,bazen bol bol atış yapmak istiyor insan her zaman jsb atamıyoruz elimde bir çok farklı yabancı pellet olmasına rağmen 20 metre mesafedeki atışlarda iyi sonuç veriyor,uzak mesafe denemedim birşey diyemem.
    Öztayın ebay da ki fiyatları da hiç kötü değil dışa giden ürünler aynımıdır bilemem.

http://www.ebay.com/itm/Oztay-…ksid=p2056016.m2518.l4276

Bam b 30-1 Diana 52 nin muadili,ilk ürünlerin emniyetlerinde sorun yaşanmış ve bazı talihsiz olaylar yaşandığı için böyle bir kanı yayılmış.
    Tabiki bir diana değiller ne var ki diana nın buradaki fiyatı 650 euro bam b30-1 170-180 euro.
    Bu aralar yoğunluktan siteye dahi girme fırsatı bulamadım ,ilk fırsatta gidip yakından incelemek istiyorum bakalım tatmin ederse bir tane edinmek kısmet olur inşallah.

Evet gayet iyi özellikle atış yaptığım model pek üst model olmamasına rağmen tatmin ediciydi, Bam b 30-1 modelini almayı çok düşündüm diana muadili fakat güvenlik acısından önermediler parmakları kopartır dediler vazgeçtim.
    Öğrendiğime göre Bamları üreten firma XISICO stoeger ler dahil bir çok firmaya üretim yapıyormuş.

İyi akşamlar, bunaltıcı sıcak bir günün ardından akşam serinliğinde biraz stres atmak istedim.
    Arkadaşıma ait ola Bam b 19 ile deneme atışları yaptım, Çin malı olan bam düşündüğüm kadar kötü atışlar yapmadı üstelik silah biraz eski ve hırpalanmış.
    Atışları sizlerle paylaşmak istedim.
    Mesafe 18 mt.

Selam arkadaşlar.
    Büyük şehirlerde atış alanlarına ulaşmak zor olması sebebiyle tabancalarla daha çok oynamayı seviyorum ve bir çok tabancam var. Bu hobiye bulaştığınızda işiniz gerçekten zor demektir çünkü sonu yok her zaman daha iyisini istiyor ve farklı olanlara ulaşma arzusu hiç yakanızı bırakmıyor.

Bahsettiğiniz tabancaların bir çoğu elimde mevcut ve her birinin verdiği haz ve zevk farklı ,dilim döndüğünce iyi ve kötü yönlerini paylaşmaya çalışayım.

1-Walther cp 88 isabeti yüksek stabil bir tabanca, co2 tabancaların hızı her ne kadar bir birlerine yakın olsa da hızı biraz düşük bir tabanca tamamen metal gerçekçiliği güzel bir ürün.

2-Walther cp 99 da cp 88 den pek bir farkı yok görünümü ve kurulumundaki farlılıklar dışında, cp 99 la yaptığım atışlardan bir görüntüyü paylaşmak isterim.

3- Gamo pt85 , Walther tabancalar kadar gercekçi ve stabil değil, Blowback özelliğinden dolayı üst kısım yani ileri geri oynayan kısım azda olsa sağ sol oynayabiliyor içteki namlu sabit olsa da stabil atışları zorlaştırıyor.Gamo pt85 Blowback özelliğinin yarattığı sarsıntı gerçek tabanca hissi yaratıyor güç olarak da daha güçlü bir tabanca.
    Grupmana yönelik bir tabancadan ziyade sıralanmış daha büyük hedefleri hızlı bir şekilde vurmayı sevenlere hitap edecek bir tabanca, Blowback özelliği kendini kurması bu tarz atışlarda daha çok zevk veriyor.
    Gamo pt 85 tabancamla çekmiş olduğum bir görüntü ağır çekim.

4- Zoraki hp 01 ultra Bu tabancaya söylenecek tek şey mükemmel bir ürün ,isabeti üst düzey .Tek dez avantajı görünümünün kaba ve tek tek dolum yapılması, kesin edinilmesi gerek bir tabanca.

5- Hatsan mod 25 supercharger güç ve uzak mesafe isteyenler için ideal ,isabet olarak zorakinin altında olmasına karşılık zorakinin 3 4 pompada ulaştığı güçe tek kırmada ulaşan bir tabanca, her birinin farklı iyi ve kötü yönleri var.

Arkadaşlar merak etmeyin bu hobiye bulaştıysanız er geç hepsini deneyeceksiniz demektir,birine ulaştığınız anda bir diğerini hayal etmeye başlarsınız tavsiyem forumdan tanınan kişilerin ikinci ellerini almaya çalışın ki daha sonra satmaya kalktığınızda zarar etmeyin veya az zararla bir diğer silaha geçiş yapın. farklı farklı ürünleri deneme şansınız olsun.