Deniz1984 adlı kullanıcının mesajları

Merhaba sevgili hobidaşlar
    Air arms s510 extra fac tüfek için moderatör tavsiyesi olan varmı acaba :)
    Tüfek kendinden susturuculu biliyorum benim amacım extra görsellik sadece :)
    Air armsın orjinal susturucuları
    ör/ _air arms tx585_ tüfeği görsel olarak extra uçuruyor ama türkiyede yok
    Yurtdışından getirtilirmi daha önce alan varmı vs Bu konuyla ilgili fikirlerinizi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar merak ettiğim konu AA s500 ile AA s510 arasındaki farklar sadece namlu uzunlugumu..
    çıkış hızları 200barla çalışmaları vs genel özellikler aynı görünüyor
    3cm lik namlu uzunluk farkı var galıba sadece 3 cm için 1000 küsür lira fark verip s510 almak mantıklımı bilemedim
    Yoksa s510 u s500 den ayıran bariz özellikler varmıdır bilen arkadaşlar yorumlarınızı beklıyorum :)

Hmm anladım
    Evet aksu avla bi görüşmek lazım bu konuyu mazhar bey
    hawke ilk tercih olacak olmadı yasin beyin dediği gibi mercek kalıtesi görntü yakınlaştırma vs de aralarda çok fark yoksa ikinci el sidevinder fiyatına sıfır bütçeme göre bi nikko stirling alırım kafa rahat nikkoyuda çok beğeniyorum çünkü
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum

Yorumunuz için teşekkür ederm mazhar bey
    Sidewinder modelleri 2000-2500 tl arası degişiyor bütçemin çok üzerinde bir fiyat ben max 1500 tl bütçe ayırmaya calışacagım
    Oyuzden belirli modellerde dürbünler var vector ve konus pro f30 bu iki modelde 8-32x56 ffp bunlar bütçeme uyuyor ama beni düşğndüren konu "Vector-konus pro f30-ve nikko stirling hawke kalıtesindemi acaba.
    Açıkçası ben nikko stirling ve hawke arasındayım
    Konus pro ve vector optiklerde ffp özellikli olduklarından onlarıda es geçemiyorum
    Almışlen o bütçeyle düzgün bişey almak istiyorum

Merhaba değerli arkadaşlar abiler ben ilerleyen zamanlarda
    AA S510 xtra fac için dürbün alcam ama üç marka ve model arasında kaldım
    Sizden ricam bu marka ve modelleri kullanan hobıdaşlar yazacagım modelleri kullanım ve kalite açısından değerlendirmenizi istiyorum

https://www.kafkasav.com/default.asp?git=9&urun=3783

https://www.bilginlerav.com/default.asp?git=9&urun=700

http://www.izmiravmarket.com/V…NU-SCFF-03C,PR-52043.html

Bu üç marka ve modelde karar kılmayı düşünüyorum eger sizin varsa bi öneriniz değerlendirebilirim
    Ayıracagım bütçe 1500 tl kadar olacak
    Ve atış yapacagım mesafeler 0-200 mt arası olacak
    Tüp hobidaşlara saygılar sunarım

merhaba
    Eger pcp kullaniyorsaniz yazdiginiz durbun modellerinin zoomlari yetersiz olacaktir ama is gorurler..
    Eger yayli pistonlu bir tufek kullaniyorsaniz hawke hd sport 3-9x40 modeli gayet guzel bir modeldir ben kullaniyorum ve memnunum..

merhaba degerli forum üyeleri
    Yeni aldigim pcp tufegime durbun seciminde bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim
    Aklimda üc marka ve model var

1. Nikko stirling target master 6-24x50
    2. Hawke vantage 6-24x44
    3. Vector counterpunch 6-25x56

Ben 3-9x40 hawke kullaniyorum ama bi ust modele gecis icin arayis icerisindeyim biraz daha fazla net yakinlaştirma ve daha geniş görüş istiyorum..
    diğer vector ve nikko stirling dürbunleri kullanan bilen abiler arkadaslar varsa önerilerinizi rica ediyorum..

Ayiracagim butce 750-850 tl..