bozkurt hsyn adlı kullanıcının mesajları

haklısın ama düz cometa fenix 400 alırsan 420tl peşin fiyatı...ayarlı dipcik ve moderatör işin makyaj kısmı...dipciği istersen birşeyler sararakta yükseltirsin.moderatör tamamen gereksiz ve o turuncu arpacık çirkin bence :)

birde pcp ie yaylıyı birbirinin devamı olarak düşünme tamamen ayrı dallar...yaylı asla pcp nin alt dalı değildir...pcp mi yaylı mı sorusu kullanıcının ihtiyacına göre değişir...pcp de tüp yada pompa olumsuzluktur bence...ayrıca dolu bir tüfek ile 40-50 aatış civarı atış yapılabilmekte.aracınız yoksa scuba tüpünüzü taşıyamayacağınızdan gününüz 40 atışta biter...ama yaylıda yorulana kadar atış yapılabilir...pcp kullanmamış olmama rağmen asla almayı düşünmem çünkü bana göre değil...

abiler inanın uzun süredir araştırdığım bi tüfek gayette aklıma yatmıştı ama kullannaların yorumlarına ulaşamamıştım bu çok iyi oldu bir de kafamda bir düşünce var hatsan tüfekleri gibi dürbün konusunda sıkıntılı mı yani dampa ayak kullanmadan durbunu taksak her gun sıfırlama yapmak gerekır mı

en iyi cevabı sinanali59 verecektir ama ben de bu tüfeği alacağım ve dampa değil tek parça ayak ile bağlayacağım...youtube da aratırsan fenix 400 ile ilgili epey video var...oradaki videolarda tüfek çokta sarsıntılı değil...aslında fusion modelide çok güzel ama Türkiye de yok...

bir de aradığın bir konuyu sağ üstteki aramaya yazarsan her türlü konu ve mesajda bulursun.

Güç için mod 125 var zaten cometa eğer denildiği kadar isabetliyse hiç kaçırılmayacak fırsat ama gamonun cfx royal silahı da yabana atılmayacak bi tüfek alttan kurması da ayrı güzellik veriyor

gamo cfx royal ve cometa isabetleri aynı ise bile cometa güç olarak biraz daha önde ve fiyat olarak gamonun yarısı neredeyse...ama tercih meselesi tabiki ..

peki hiç peşine düşmediniz mi? çünkü kutunun sorumluluğunu almadıklarında ambalaj yetersiz diye tutanak tutuyorlar onu tutmadıklarında karşılamaları lazım diye düşünüyorum , Türk olmayı çok seviyorum ama insanı zorla ülkesinden soğutuyorlar bir Avrupa'ya bakıyorsun hak var hukuk var her şeyden önce insan var bide kendi ülkene bakıyorsun her şeyden önce para var insan kimsenin umurunda değil geçen yurt dışından kargom gelecekti pttye durumuyla ilgili 5 tane e-mail attım 1 tanesine geri dönmediler Avrupa'da resmi kuruma attığın mail, dilekçeye cevap verilmesin süründürürler o kurumu

normal bir zaman değil doğu tayininden dönüşteydi o kadar çok derdimiz vardı ki ev tuttuk eşya taşımadan su tesisatı patladı oradan vaz geçtik başka ev derken arada kaynadı...gerekli yerlere şikayet ettim ama takibini yapamadığım için arada kaynadı...normal zaman olsa mahkemeye verirdim...giden eşyadan değil insan yerine koymadıklarından...bizde işini yapmayan firmayı şikayet sitelerinden teşhir edince çok çabuk hallediyorlar...

bu tip olaylarda vatandaşımız bilinçsiz.hakkımızı gerektiği gibi arayamıyoruz...ve çoğu zaman derman bırakmıyorlar...''Allah ınızdan bulun'' deyip çıkıyoruz...

şuda bir gerçekki malesef ülkemizde hak aramak şans işi...dürüst memura , hakime , avukata denk gelmek gerekir ki hepsini aynı anda bulmak çok zor....

bunlar sizin koliler olmasın :D

olamaz :) ben o kolinin 4 tarafına strafor koydum ve heryerini koli bantı ile bantladım...yarım bant gitmiştir...koli bi geldi artık dikdörtgen yapısı kaybolmuş yuvarlak olmuştu...iyi bantlamasam yırtılır dağılırdı...ama ne enteresan internet sitelerinden özelliklede hepsi buradadan deterjan alırım kilolarca kolide leke bile olmaz...

neden?

çünkü o firma biz vatandaşız...biz birşey yapamayız ama onlar .................................................. bu noktalı yeri siz doldurdunuz zaten :D

;şrofls;.

hemde ne kırma görmen lazımdı...resmen sanatsal çalışma yapmışlar...hani porselen unu diye bir ürün olsa bu olurdu...kırmamışlar kolinin üzerine fil oturtmuşlar... :D hizmette sınır yok...evlenirken ''ne gerek var karacaya çok pahalı'' sözümü duvara çerçeveletip astık...eşimle her bakışımızda hayat felsefemizi yeniliyoruz :D:D

kargo şirketlerinin fiyatları tamamen keyfi...taşınırken araya tanıdık bir esnaf koydum 7 parça büyük çekçekli valiz boyundan daha büyük kolilerin tamamı 100 tl...daha sonra yine aynı kargo başka şehir sadece 1 a4 kağıdı için 19 tl istediler....