bakalim adlı kullanıcının mesajları

Slm arkadaslar atalarin dedigi gibi ayagini yorgana göre uzatacan bende oyle yaptim hatsan 155 i araştirdim bu gücte bu fiyatta hemde yerli diyip aldim 2 kere garenti ye saldim hatsan garanti servisi isini iyi yapiyor memmunum lakin benim aldim hatsan 155 ariza actı 2 kez herkes memmunsa ne guzel var sin 1000 de 1.i bozulsun oda bende olsun tesekkur ler hatsan kusura bakmayin yaziyorum boyle kriptonlu selamlar arkadaslar

Selamunaleykum arkadaslar bende hatsan torpedo 155 kullanicisiyim alalı 8 ay oldu 2 kez garantiye gonderdim birincide imalat hatasi namlu egriymis ve piston contasi patladi garanti den geldim ten sonra 2 ay kadar kullandim çok guçlu bir tufek 5 sm kavak tahtasini 5.5 sacmayla yakin mesafeden deliyordu tabi yine piston contasini patlatti ve kurma kolundaki pimler yuvasini asindirdi tufegin gucu azaldi dun garenti den geldi denedim gucu 5 cm kavak tahtasinda denedim. 3 cm ancak gecmis yine garenti ye gonderecegim sanirim yayi degisecek bu defa yagni bence tufek guçlu iyi fakat garanti si bitene kadar garenti sinin bitmesine 4 ay kaldi 2 kere daha gönderrim sanirim garenti ye get gel 27 tl gerci bud a astari yuzunden pahali ya geliyor gucunden dolayi sabrediyom secim sizin arkadaslar almak isteyenler 2 kere dusunsun derim selamlar