ertyurts@mynet.com adlı kullanıcının mesajları

dürbün hususunda hakkınız var hiç tavsiye etmiyorum.bir dürbünü emekliye ayırdı.6-24;50 dürbün aldım.onunda ayakları gitti.gerçi iyi bir ayaklık alsam kullanılır mı bilmiyorum ama merceği kırar diye korkuyorum.o yüzden dürbün kullanacağım bir pcp almak istiyorum.o hazzı tatmak istiyorum

Ağalar mod 125 kullanmış biri olarak herşeyi sıkıntılı bir silah benim vardı geçen yıl valla acaip isabet ve dürbün sorunu yaşamıştım üstelik hatsanın plastik aksamları çok çabuk çatlıyor eminim bunu herkes biliyordur zaten..

BEN 2011 DEN BERİDİR KULLANIYORUM.HERHANGİ BİR ÇATLAK VE SIKINTI YAPMADI.EVET TETİĞİ SERT,TEPMESİ VE SESİ VAR PCP YE GÖRE KIYASLARSAN.7000 İN ÜZERNDE ATIŞ YAPTIM ALDIĞIM KUTULARI SAYARSAM.BELKİ SENİN SİLAHINDA BİR FABRİKA HATASI OLABİLİR.

Merhabalar bence eğer mod125 gibi bir silahla 300-350 metreden sacı vurabiliyorsanız bence hiç at44 almayın hocam .. Ben mod 125 kullanmadım ama yapılan yorumlardan dolayı böyle bir yorumda bulunuyorum eğer düşüncelerim yanlışsa affola ...
    Kullandığınız silah magnum sınıfı ve siz bu silaha ayak uydurmuş , zoru başarmış birisiniz ... Bence sizin gibi birisi için at44 sizi tembelleştirecektir .. Çünkü çok isabetli bir tüfek çoğu arkadaşım 100 metreden nerediyse 1 tl yada 50 kuruşluk grupman yapıyor yada 10 da 7-8 şişe kırıyor .. Sanırım her attığını vurmak da belli bir yerden sonra sıkar.. Tercih sizin tabiki benim at44 PA kullanma fırsatım oldu pompalama sistemini ben çok iyi ve kaliteli bulmadım onun yerine ya normal at44 alın yada güçlü bir pcp olan bt65 ile devam edin çünkü siz zaten zora alışmış bir insansınız size at44 çok zevk vermeyebilir ..

teşekkür ederim.söylediğine göre mod 125 i satmayayım o zaman.uzun ve zor atıştan hoşlanıyorum açıkçası.ama kısa mesafe ve hassas atış için bir 4,5 luk istiyorum.grupman atışları dikkatimi celb ediyor.uzun mesafe 5,5 için sumatra yorumlarını okuyacağım

Yönetici Notu:Aynı mesajınızı birden fazla kez copy paste yapmayın bu durum forumda bilgi kirliliğine neden olmakta hemde bu tavrınız ile derhal cevap alacağınızı düşünmeniz yanlış bir hareket!

özür diliyorum ilk defa yazdığım için nereye yazacağımı bilemedim.kullanmayı bilmediğimden oldu.affınıza sığınarak bir daha olmaz.yavaş yavaş öğreniyorum

Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni üyeyim.herkese selam.mod 125 den at44 e geçiş yapacağım.engin bilgilerinizle bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum.öncelikli olarak 0.177 at44 pa(alttan pompalı)düşünüyorum.atışlardaki amacım tahribattan ziyade istikrarlı ,sessiz mümkün mertebe de uzun mesafe atışlar sağlamak.moderatör ve regülatör takmayı da düşünüyorum.aklıma takılan sorular:

1.)at 44 Pa sizce nasıl.
    2.)tercihen 4,5 saçmalar sıkmak istiyorum.doğru bir seçim mi?
    3.)100 metrelik mesafede tahribatı nasıl olur.
    4.)kısa olanı ideal olur mu yoksa long olan uzun namnuyu mu tercih etmeliyim isabetli atışlar için.(not:elimde ve sırtımda biraz da kibar ve hafif duracağını düşündüğüm için kısa olanı istiyorum ama,isabet önceliğimdir.0-100 metrede,arada fazla bir fark etmiyorsa kısa namnu tercihimdir.
    ne dersiniz.
    5.)mod 125 5,5 için talipli müşteri var ama satıp satmamakta kararsızım.hazır müşteri bulmuşken satmalı mıyım acaba.diyorsanız ki pcp ye geçince onu eline bile almayacaksın sat gitsin yada her atıcının elinde bir tane yaylı bulunmalı:dursun!! Ne de olsa mod 125 le çok güzel anılarım oldu.Tetiğinin sertliği, pistonun çıkardığı ses,tepmesi,hedefi vurma zorluğu bana gerçeği andırıyor biraz.2 m2 lik bir saca 300 ve 350 metreden atışlar yaptığımı rahatlıkla söyleyebilirim abartı ve yalan yok.

neyse,bir pcp iptida adayıyım.ileriki vakitte tahrip ve uzun menzil için de bir 5,5 alacağım.
    Yazdıklarımı okuma zahmetinde bulunan arkadaşlara minnettarlığımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Düzeyli ve hoşgörülü forum sayfanızı takdir ve tebrik ediyorum. Ben K.Maraş'ın bir köyünde bir dağ okulunda ücretli öğretmenlik yapıyorum.Doğanın içindeyim,burada insan bütün silahları denemek isityor inanın bana.Nasip