ofis adlı kullanıcının mesajları

Maksadım keyif almaktı aldimda.yeteri derecede antrenman yapabilsem cok daha keyifli atışlar yapabilirim sanıyorum.bir atiştan diğer atış zamanına kadar unutuyorum yaptiklarimi yapacaklarımı pek geliştiremedim kendimi.zoraki alarak bir kaç basamak sıçramak istiyorum aslında.bana atıcıya daha yardımcı bir silah gibi geliyor zoraki.pt85 te gerçekçi atiş hissi veriyor oda güzel.uzerine düşüp vakit ve sabır harcandıktan sonra çoğu silahin keyif vereceğini düşünüyorum.teşekkür ederim.

Şimdiye kadar yapılan paylaşımların en kötüsü seçilmeye adayım :)
    Evdeki mevcut imkanlar dahilinde birazda çocuk ufak olduğu için gizli saklı 3 mt destekli atışlarım.ilk iki 8 atıştan sonra ışık açmak ve gözlüğümü takmak aklıma gelince ortayı tutturduğum atışlarım olabildi :)
    Mesafenin az olması ve hedefin kağıt olmasının verdiği avantajla 9 şarjör + 2 atış yaptım bir tüple.son 5-6 atışta düşmeler oldu ve artık kağıttan sekmeler başlayınca 74 atış yapmıştım.daha önce yaptığım 5-10 metre arası atışlarda isabet bakımından bunlardan çok farklı değil.ama en fazla 50-55 atış yaptığımı hatırlıyorum.silahı söküp kabaca temizledikten sonraki ilk atışım.hedefliğe bir kot pantolon takviyesiyle pelletlerin çoğunu kurtardım.

Turan abi kar tatili var mı? tatili avantaja dönüştürmüşsün diye düşünüyorum varsa.

güzel bir çalışma olmuş. moderatör de senin elinden mi çıktı?

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Diana'nın orijinal dürbünleri silahınız için daha uygun. Link te ki dürbün büyük av lar için üretilmiş.

Bende dianaların dampaya gerek kalmadan kullanilabilen oldukça sağlam olduklarını okumuştum.dampasız kullanmak kafanıza yatarsa dampa+dürbün yerine 400tl civarına diana vardı diye hatırlıyorum.

Her gördüğümde hayranlığımın dahada arttığı aklımdan çıkmayan karaoğlan :)
    Çamaşır makinası bozulmasaydı en kısa zamanda aranızdaydım.geç olsun güç olmasın yerimi ayırtayım bekleyin geliyorum inşALLAH :)

uçlar contalı olması lazım.diğerleri yedektir aşınınca değiştirirsiniz.dolum ucunu tüpe iyice bastırın bastırmadığınız için hava kaçırıyor olabilir.pompanın tahliye vanasını kapatın hortum ile tüp basıncı aynı seviyeye gelince tüp dolmaya başlayacaktır.tüp dolunca tahliye vanasını açıp basıncı alın ondan sonra hartumu tüpten çıkartın.bir iki video ekliyorum üstadlar gelip yardım edene kadar fikir verecektir.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

umarım yardımcı olur.