pasimst adlı kullanıcının mesajları

haklısınız beklemek lazım ama benim fazla beklicek vaktim yok bu arada arkadaslar siteden bir arkadasımiza e posta gönderirken hata alıyorum sabahtan belli geçmiyor hata sizdede varmı böyle birsey hatayı yoneticiyede ulaştıramiyorum gene hata veriyo çünkü
    Saygılar

eveett kral da yapınca bt65 att ikilemi yerini kral a bıraktı :)
    Şuaki kendi gözlemlerime göre ikiside aynı seviyede . Ama servis olanağı açısından da bakarsak hatsan hep bir adım önde.

forumda bazı arkadaşlar kralın grupmanlarını paylaşmış 30 metrede kimi nerdeyse tek delik 15 metrede de kimi nerdeyse 4-5 cm açıklığında ve buda benim kafamı karıştırdı alırsam kralı beni üzermi diye 100 metre gibi mesafelerde

ben de ilk cikan at44 lerden birini almistim ben diyeyim 8 yil siz deyin 10 yıl oldu bir kere bile aksırmadı tıksırmadı oring vs bile degistirmedim. yani hatsan kalitesiz bir tufek degil.

bu işler aslında biraz şans işi ve ben bu işi şansa bırakmak istemediğim için ve belkide ithal malların daha kaliteli olduğnu düşündüğüm için cometa düşünüyorum

Saygılar

air arms bulamadım sitede olanlar hep 2300 tl gibi bir rakam bulsam direk aa alırım zaten yada ben yeni üye olduğum için bulmayı beceremedim

SelamlarBizler de yerli üreticiye karşı değiliz , yerli üretici ahlaklı ve erdemli bir şekilde kurumsallığa önem verip bizleri yabancı müşterileri ile eş görmedikçe maalesef bizler bizi sayan ve adam yerine koyan yabancı firmalarla çalışmaya devam ederiz.
    Misal HW 97 K mı sıfır almama rağmen, üretim yılı hakkında bilgi almak için Alman şirketine ingilizce bir mail yazdım adamlar 1 hafta içinde geri dönüş yapıp tüfeğin model üretim banndından tarihçesine herşeyi içeren bilgi mesajı attılar altına da tüfeğinizden memnunmusunuz?, Bize geri bildirim yapmak istermisiniz diye not bile koymuşlar. Bizim kiler ile maili bırakın 10 dakika telde konuştum kırk dereden su getirip Nuh u peygamber kabul etmediler.
    Saygılar

Haklısınız pcp olarak ne önerirsiniz peki gamo mu dynamaxmı cometamı lynx mi

SelamlarServisi iyi diye kalkıp kalitesiz imalata para vermek yerine kaliteli bir ürün alın ve servisi unutun. Türk tüketici mantığını kırmak gerek, biz bu servis olayına ilgili firmanın tüfeğini aldıkca onlar arpa boy gelişme sergile miyeceklerdir. Keza bendeki Galatiana orginal serviste yeni çıkan galatian regülatöründen takmalarını istedim , nuh dediler peygamber demediler. O servisi meşhur marka ve çalışanları.
    Saygılar

Kesinlikle doğru diyorsunuz elimdeki gamo ortalama 7 yıllık daha bir kere bana mısın demedi türkmallarına bakıyorsunuz ilk kullanımda plastik kundak çatlıyor yanlış anlaşılmasın Türk malına karşı değilim ama kaliteli üründe yapmıyorlar ki alalım

Doğrudur ama cometa at 44 den daha kaliteli olacağını tahmin ediyorum belkide şanda kullandıgım gamo stutzen tüfeğimle aynı ülkede üretilmesinden dolayı

Evet arkadaşlar 1500 tl bütçem var ve ben bir pcp tüfek almak istiyorum at 44 ya da cometa lynx v10 sizce bu iki tüfekten hangisi daha iyidir cometanın regülatörlü ve dahilo moderatörlü olması sanki onu bir gömlek daha üstün yapıyor ancak tabiki siz ustalar daha iyi bilirsiniz