atalayx adlı kullanıcının mesajları

arkadaşlar herşeyi yeniden topladım sökmeden fotğrafta çektğim için aynı şekilde geri koydum ama sorun bende değil tüfekte pistonu tutan şey sürekli kalkık olduğu için tutmuyor benimde yapacağım birşey olmadığı için hatsana göndericem onlar yapsın çünki parcamı hatalı artık onu bilemeyecem tetiğin bir işlevi görünmüyor.ayrıca tüfeği aldığım yerde başka aynısından tüfek olmadığı için servise yollayacam.peki tüfeğin tetik sistemini kendi sitemleriylemi değiştirirler ingiliz tetiği altın tetikmi yaparlar ;c;

değerli forum üyeleri dün gidip bir tane webley longbow tüfek aldım.(mat gri renk tetik)ama eve geldiğimde tüfeğin kurulmadığını yani tetiğin pistonututmadığını anladım.tüfeği yavaş yavaaş dağıtmaya başladım.tetik mekenizmasını dağıttıktan sonra pistonu çıkaramadım.sonra bari geri toplayım dedim ama tetik makanizmasındaki parçaların nereye geleceğini biliyorum ama nasıl geleceğini bilmiyorum.bunlrın fotoğraflarını çekip anlatabilrseniz çok sevirim.iyigüner

yorumlarınız için teşekkür ederim benim bütçem 300-350 arasıdır.Ayrıca mildotlu dürbün istiyorum.Peki gamo dürbünler orjinal mi 4-12*44 modeli iyimidir.Birde kaç metreden paralaks başlıyor?

Değerli forum üyleri araştırmalarım sonucunda Diana mod 52 modelini almış bulunmaktayım tabi yaptığım gez göz arpacık atışları beni tatmin etmemeye başladı ve tüfeğime yeni bir dürbün almak istiyorum.Özellikle midotlu ve kaliteli bir dürbün istiyorum.Örneğin BSA 3.5*10 40,gamo 3*9 40 yada gamo 4*12 44 bunları bulabildim.Sizce hangisini alayım?(dampa ayakla kullanıcam)teşekkürler.

Değerli forum üyleri sizlere bir sorum olacak,crossman pointed mi daha iyidir yoksa hollow point mi kriter olarak uzun mesafeye hangisi daha fazla enerji götürür tahribat konusunda daha iyidir isabette nasıllar sürtünmeye hangisi daha fazla maruz kalır
    teşekkürler

ben dürbüne bu ikisinin üstünde bir para veremem bütçem 160-170 arası bu yüzden ikisinin arasında kaldım (tüfeğininzi güle güle kullanın alman kalitesi başka oluyor) saygılar

Değerli forum üyeleyi ilk olarak sizlere selam ve sevilerimi iletmek istiyorum 1,2 aydır sağlam kaliteli kolay kolay ayarı kaçmayan bir dürbün araştırıyorum.2 tane dürbün arasında kaldım biri Diana nın 4*32 Magnum digeri tasco golden antler 3*9 32 dürbün bunların fiyatları da yakın acaba hangisini önerirsiniz (diana mod 52 üzerinde dampalı alarak kullanmayı düşünüyorum)