onurshnr4 adlı kullanıcının mesajları

Öncelkle bol selamlar hobidaşlar bende mod 125 Sniper Wortex var tüfeğimi çok seviyorum mod 25 supertackt almayı düşünüyorum uzun süredir onunda wortexinin çıkmasını bekliyorken forumda QE MODELİNİ GÖRDÜM BU NEDİR kullanan tecrübeli arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim İyi atışlar :)

Hattal kardeş yeni aldığın Mod 125 Vortexin hayırlı olsun bende bi Vortex kullanıcısıyım. benim dedaha bi sıkıntım olmadı Allaha şükür bu aralar kötü yorumları sık görüyorum ama sıkıntı yok şükür. Çok güzel bi konuya Değinmişsiniz silahın Bakımı ve Temizliği için napmamız lazım aceba tecrübeli arkadaşlardan önerilerini bekleriz .

benim mod 25 istememin sebebi kuvvetli olması en güçlü tabanca neyse onu almayı istiyorum araştırmalarıma göre mod 25 en güçlü tabanca tipi tam tabanca degil ama küçük tüfek olarakda işimi görebilir dipçiği kısaltır çıkartır tabanca yapar uzatır tüfek gibide kullanabilirim kullanışlı yani bildiğiniz daha güçlü kuvvetli tabanca varsa önerilerinize açığım kuvvetinden dolayı mod 25 düşünüyorum şuanda zoraki kuvvetsiz o yüzden onu eledim kafanadan saygılar.

S.A arkadaşlar Bende Hatsan mod 125 sniper vortex aldım 4 ay önce gayet memnunum özellikle gücünden vortex seçmemin sebebi yayın zamanla hoşaf olmasından dolayı atışta güc sorunu yaşamak istemedim şimdi aklımda supertact almak var onuda vortex yapmalarını bekliyorum yaptılarmı yoksa direk yaptıkları an almayı düşünüyorum bide QE tetik nedir aceba bilen varsa ? galiba supertackta 25 30 metreden sonra iş yapmaz demişsiniz menzili bu kadar kısamı sonuçta supertack en güçlü kuvvetli tabancadır güçsüz yada orta güçte bi tüfekle aynı güçtedir diye biliyorum görüşlerinizi bekliyorum supertack bu kadar anllattıgın gibi zayıfsa hiç almayım yani ...

Arkadaşlar bende bir Hatsan Mod 125 sniper vortex sahibi olarak öncelikle baya bi araştırmadan sonra bu silahı almayı tercih ettim tabikide gücünden etkilendik aygır gibi mübarek :) hatsanında müşteri hizmetlerini herkes çok beğeniyor ama asıl sorun tamam hizmet iyi ama bu kadar kolay silah eğilmemeli bozulmamalı arızaya geçmemeli diye düşünüyorum en azından destek 10 numara içim rahat o yönden saygılar ... namluyu nasıl eğdiniz detaylı anlatırsanız bizde tam anlamış oluruz

yeni ürüne eski üründeki recoil sistem tepmeyi engelleme sistemini nasıl koymazlar ilginç eski slahda var yenisinde yok supertact alcam aklımda soru işaretleri kalıyor

Tecrübeli yorumlarını esirgemediğiniz için teşekkürler. Bir kaç sorum olcak
    1. Supercharger daha eski üretim Supertact daha yeni tepme azaltıcı sistemi yeni ürüne koymamaları çok saçma bence .
    2 .Şimdi ben Supertactı istersem tüfek şeklindede kullanabilirim arkasındaki dipçiği çıkarttıgımdada biraz büyük bi tabanca olsada tabanca şeklindede kullanabiliyorum öyle değilmi ?
    3 . Supercharger sadece tabanca supertactı hem tabanca hemde küçük bir tüfek niyetine kullanabilirim arkasınıda çıkardığımda dipçiği al sana tabanca öyle değilmi ?

S.a arkadaşlar bende mod25 supercharger ile supertact arasında kaldım bu 2 sinden birini alcam ama hangisini alsam kararsızım 2 sinin arasındaki farklar nedir güçleri aynı yazıyor sitelerde ama farklarını ben pek çözemedim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bunları tercih etmemin sebebi çok kuvvetli olmaları tabancaya göre neredeyse bi tüfek kadar güçlüler diye biliyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Sayın ZETAX evet hoşuma gitmeyen tek yanları sadece görüntüleri. Ama güçlü olması benim ilk hedefim tepmesi ağır olması ve kurulumu zor olmasının benim için hiç bir zararı yok Şimdi ben bu supercharger la supertackt arasındaki farkı çözemedim. supertact tüfek gibide kullanılıyor tabanca gibide supercharger sadece tabanca bide neden 4.5 mm önerdiniz Bendeki mod 125 Vortex 5.5 bunuda 5.5 düşünmüştüm aslında . En güçlü havalı tabanca yı istiyorum tüplerle falan pek uğraşasım yok o yüzden bunlar arasında kaldım sadece tipleri hoşuma gitmedi ama güçlerini gördükten sonra onada razı olcaz :)

S.a Arkadaşlar bende forumda ve bu hobide yeniyim. Bende uzunca araştırmalar sonrasında Hatsan mod 125 Sniper Vortex 5.5 aldım. 1 hafta önce ( İlk tüfeğim ) daha hiç uygun yer olmadığı için atış yapmadım ama tüfeğe aşık oldum diyebilirim. Tamamen gücüne ve Hatsanın TÜRK malı olmasına ve müşterinin yanında olduğu için aldım SAYIN ZETAX bizi bu tüfek hakkında çok iyi bilgilendirdi tecrübelerini paylaşmış sağolsun. Zaten ben bu Tüfeği gücünden etkilenip aldım o zaman bu tüfek 4.1 kg ymiş benim için hiç önemi yok zor kuruluyormuş onunda benim için önemi yok sonuçta Aşırı kuvvetli bi silah benimde fikirlerim bu yönde. şimdi de bi havalı tabanca almanın peşindeyim Tüplü co2 silahlara pek ısınamadım yok tüp bitiyor bitti sonuna gelince yavaşladı falan hiç hoşuma gitmedi tabancadada 2 tane model arasında kaldım Hatsan mod 25 supercharger ve mod 25 supertact 2 sinin arasındaki farkları - ve + larını tecrübeli arkadaşlar paylaşırsa makbule geçer sayın zetax sizin dolaptada supercharger var galiba nasıl sizce bu silahada tamamen gücüne ve Hatsan oluşundan dolayı çok yakınım fikirleriniz benim için çok önemli bu işde epey bi tecrübelisiniz anladığım kadarıyla :) sizin tabirinizle Bizim VORTEX KÜHEYLANA kardeş olur düşüncesindeyim sizce nasıl tabancadada en önemlisi benim için gücü bu yüzden bunu tercih ettim tek hoşuma gitmeyen yanı görüntüsü onada yapcak bişi yok saygılar ...