Durukan adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar
    30 sefer telefonda konuştuğum abi diye hitap ettiğim bir insan.
    belki sadece bana böyle bir denk gelme yaşanmış olabilir.
    ben yine iyi niyetimi bozmuyorum.
    sadece alış veriş yapacak olan arkadaşlarla yaşadığım bu kötü tecrübeyi paşlaşmak istedim.
    Ali TEKİN kardeşimden ve Soner abimden de ürün aldım ürün elime ulaştığın de 30 seder teşekkür ettim arayıp
    hala daha telefonla görüşüyoruz bir şey olunca arayıp soru yorum yardımcı oluyorlar sağolsunlar.
    hepinşze teşekkür ederim

Nick vermeye gerek yok.
    sadece sizlerde alış veriş yaparken bu konulara dikkat edin diye yazdım.
    Bu formdan cricket ve hawkenin bir dürbününü aldım aldığım kişilere 30 kere teşekkür ettim hiç bir sorum olmadı ama bu tam bir fiyasko.
    bir daha da 2. El ürünü görmeden almam kimseye güvenmeye gerek yok.
    bu olay 3 5 milyarlık bir üründe olmuş olsa vah vah vah halimize.

Arkadaşlar ben olanı yazdım.
    ilan da gamo p 23 diye yazıyor
    faturası var diye soruyorum evet silahın faturası var diye söyleniyor
    hiç bir sorunu varmı diye ısrarla soruyorum yok deniliyor
    gelen sihaın faturası yok başka bir havalı tüfeğe ait fatura var içinde silahın kutusu gamo p 23 için den çıkan silahın giç bir yerinde gamo yazmıyor internette araştırıyorum gamo da böyle bir logosuz gamonyazmayan bir silah yok
    ve silah takılıyor çalışmıyor.
    daha ne olabilir ki ???
    Bunları hepsi gerçek ve olduğu gibi yazıyorum.

Arkadaşlar ürün alırken dikkat edin ilanında gamo p 23 diye açılmış olan tabancayı aldım ürünün tanıtımı faturası VAR ÜRÜN SIFIR GİBİ HİÇ BİR SORUNU YOK.
    Ürün elime ulaştı kutu başka ürün gamo p 23 değil başka bir versiyonuymuş fatura bir havalı tüfeğe ait bir fatura tabanca kaç kere içi açılmış belli değil.
    VE VE VE tabancaya tüp aldım yuvarlak saçma aldım tabanca takılıyor atmıyor.
    satan kişi ben faturaya dikkat etmedim diyor ki ben üatüne basa basa sordum mj attım her hangi bir sorunu varmı faturası varmı diye.
    gelen mj hiç bir sorunu yok faturası VAR.
    Ben bunları söyleyince kargosunu öde yolla paranı yollayım diyor satıcı.
    16 tl kargo parası verdim 7 tl havale parası verdim ve hala bana geri kargosunu yolla paranı yollarım diyor.
    bu nasıl bir iş ben çözemedim işin içinden çıkmadım.
    birinden bir şey alırken paranızı garanti altına almaya çalışın yoksa sabahın bu saattinde sizde benim gibi sinir küpü olursunuz.
    ha bunarada tabancanın bazı vidalarını da belli olmasın diye asetatlı kalemle boyamışlar.
    satan kişi yaptı demiyorum oda başkasından almış ama ilan da gamo p 23 yazıp faturası var diyip hiç bir sorunu yok çalışır durumda diyen de satıcı.