backir adlı kullanıcının mesajları

Kral puncher maxi kullanan arkadaslara tavsiyem
    180&100 bar baz alinarak.
    Jsb 15.89 gr ile atis yapacaksa; guc ayarı 3 ile 4 un tam ortadinda olsun 850 fbs ortalamasi ile atis yapmakta.
    Jsb 18 gr ile atis yapacaksa; guc ayari tam 4 de olsun 860 fbs ortalamasinda atis yapmakta.
    Bence,bir pelletin en isabetli atis saglamasi icin 840 ve 875 fbs ortalamasinda olmasi gerekmekte.
    Tam gucte ve guc ayarinin pellete gore net olmadigi atislarin hepsi istikrarsiz isabetler dogurur.
    18gr pellet sıkıntisindan dolayi chrono yapamadim.
    Farkli pelletler ile chrono ve grupman paylasacagim.
    iyi Eglenceler

Merhaba arkadaslar
    Kral puncher maxi 5.5 chrono testini gerçektirdim.
    Testler jbs 15.89 gr pellet ile gercestirildi.
    Son video kademeli olarak hız ayarlarinda yapıldı.

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik youtu.be
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik youtu.be

Ben ayakkabi kutusuna giymedigim eski koyları ve tsortleri koydum kolu bandi ile sardim,sorunsuz oldu :)
    Eger silahiniz cok guclu ise en alt kismina evde kullanmadiginiz yada 1tlcilerden ekmek kesme tahtasi alip guvenlik acisindan koyabilirsiniz.
    Evde en onemli sey sekme,kirlenme problemidir.
    Sorunsuz ucuz bir cozum

İki silahıda kullandim,bence ikisi de bir ital silah kalitesinde ve isabetinde degil.
    Maddi gucun bu silahlar seviyesindeyse ikiside guzel bir tercih.
    Bir av bayine git ikisine al eline, hangisi gönlüne yatarsa tercihini ondan yana yap.
    Bu hobinin tek bir gercegi var hangisini alirsan al digerinde gözun kalacak.
    Her zaman farkli silahlar denemek isteyeceksin.
    O yüzden kalbinin sesini dinle derim...

Artur abi bekir ben :)
    Fabrika ile dun gorustum imalat asamasi bitmis paketleme asamasindaymis suan.
    10,15 gune dagitici distribütör olan meydanav'a gonderim saglayacakmis.
    Meydanav ile gorustum ürun geldiginde haber verecek.

Arkadaslar dipçik bayramdan sonra pazara sürülücekmis,imalat islemi bitmis paketleme asamasinda 10 gun sonra mevdanav mercan subesinden dagitim gerceklesecek.
    Ortalama fiyat ise 80 ile 150 TL arasi net bir rakam yok.
    Pazara cikar cikmaz kendimde alacagim bildirim yapacagim.

Evet :) Şimdi hatirladim valla silah 10 numaraydi bende formdan backsir nickli bu hobiye gönul vermis bi abimden almistim simdi silah bursaya bilal arkadasimiza gitti, bence bu hobiye gonul vermesi herkesin elinden gecmesi gereken bir ürun x20 suppressor 4.5

• 2013 Fatura tarihli x20 suppressor 4.5 silahi 4 ay kadar bende kullandim isabetinden çok ama çok memnundum. Pcp'ye geçmeseydim benle yaşlanirdı sanirim :)

Chrono ölçümü de süperdi,kendi cektigim video da ekte;

Harici İçerik youtu.be

Valibey yani Ferhat Bey ile aramizda sorun yok :) özelden de bir cok kez konustuk cok yardimlarini aldim kendisinden,bircokkezde tesekkurlerimi sundum sunmayada devam edecegim.Kelimelerin dili yok bazen insanlar yanlis anlasilabiliyor yada anlatabiliyor.
    sürç i lisan ettiysem affola.
    Herkese hayirli gunler,bol keyifler