ilyas adlı kullanıcının mesajları

son sayfasına kadar olan tüm incelemeleri okudum inceleme yapan arkadaşlara çok teşekkürler bizleri bilgileriyle aydınlatıyorlar...Bende yerli firmaların desteklenmesini ve yeni çıkan bazı ufak sorunların tüm tüfeğe mahal edilmemesinden yanayım ufak tefek sorunları olabilir doğal olarak önemli olan giderilip giderilmemesi .biz millet olarak ilk sorunlarda hemen karalama kampanyasına başlamasını seven biriyiz yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kendini ispatlamış tüfeklerin kronik sorunlarını fazla dert etmeden alıp kullanıyoruz..videolarla daha detaylı incelemeleriniz dört gözle bekliyorum şimdiden tşk..ben buzamana kadar yaylı tüfek kullanan biriyim 2 hatsan en son olan dıana 350 magnum şimdi Kral Puncher ı görünce pcp de kullanma isteği doğdu ...

selam arkadaşlar diana 350 magnum tüfek kullanan arkadaşlar hangi model pellet ve kaç gr pellet kullanıyor ve hangi gr pellette kaç fps güç üretiyor ölçen ve kullanan arkadaşlar dan bilgilerini yazarlarsa memnun olurum ve bu güçdeki tüfeğe hangi model dürbün öneriyor..