fatihseker adlı kullanıcının mesajları

Sayın karamurat , ben bu hafta belki birazdan dükkanın alt depoda bi 15 metre grupman denemesi yapar eklerim az önce eski tüfeğimde olan 300 bar /450cc tüpü evanix e aktardım hem onda kaçak kucak varmı bakacağım o sırada grupman da yapabilirsem imkanım olursa yaparim saygılar

Ayni tüfeğin 6.35 versiyonunu aldım ağırlık olarak pek ağır gelmedi dengeli güzel tüfek grupman yapmadim ama 120 metre civarında yanımda 0.5 lt pet su şişesi vardı ona atış yaptım ilk birkaç atışı sıfırlama icin yaptım sonra attığımı istediğim yerden vurdum kullandığım pellet hn barracuda hunter 27.47 grain... genel olarak tüfek icin kotu bi özellik görmedim isabetli ve güçlü ben çok beğendim tabi birde grupman yapıp birkaç modifiye (Regulator , çekiç yayı , çekiç agirlastirmasi ) ile tadından yenmez balyoz gibi su anda gücünü hissettim gerek çıkardığı ses gerek hafif tepme ile kendini belli ediyor almak isteyene tavsiye ederim 6.35 ile 120 metrelerde pek düşme de yapmadi açıkcası... bu arada belirteyim güç ayarını en sona getirdiğim de 200 bardan 130 bara kadar yaklaşık 40 atış yaptım tabi bilimsel bir veri yok elimde kaç fps ile attım ben bile bilmiyorum daha :) İzmir içinde incelemek isteyen olursa atış yapmak tüfeği almak istetiyorsun denemek isteyen olursa benim tüfeğimi deneyebilir bana ulaşarak o konu da da yardımcı olurum iyi forumlar

Merhaba arkadaşlar, tüfeği sahibi benim ve bu tüfek ile ilgili bu çalışmalar için yurtdışı forumlar dahil çok araştırma yaptım ve kimse bu ise çözüm üretmedi yada istemedi... Bana herkes forumlarda yurtdışı tabi bana farklı kurulum sistemleri çıkarttı Vs sözü fazla uzatmadan devan edeyim Mustafa kardeşime verdim istediklerimi anlattım gerçekten çok kafa patlattı bi ara bana uğraşma abi al benim air armsi vereyim der gibi bile baktı :). Yinede bu işi yaptı tüfeği ilk testlerini yaptığımızda 22 grain 970 fps bile gördük ince Mehmet 25 grain sanırım yine 925 civarı gördük fakat benim kullanacağım 21.14 grain için 910 civarı fps yeterli olur kararını aldık ve buna göre ayarladık tüfeği kozmetik modifiyesini kendim ileride yapıp paylaşacağım burdan da Mustafa Ekiz kardeşime sabrı , emeği zamanı ve ortaya beni mutlu edecek bir iş çıkardığı için tekrar teşekkür ederim , sağlıcakla kalın....

Merhaba arkadaşlar, tüfeği sahibi benim ve bu tüfek ile ilgili bu çalışmalar için yurtdışı forumlar dahil çok araştırma yaptım ve kimse bu ise çözüm üretmedi yada istemedi... Bana herkes forumlarda yurtdışı tabi bana farklı kurulum sistemleri çıkarttı Vs sözü fazla uzatmadan devan edeyim Mustafa kardeşime verdim istediklerimi anlattım gerçekten çok kafa patlattı bi ara bana uğraşma abi al benim air armsi vereyim der gibi bile baktı :). Yinede bu işi yaptı tüfeği ilk testlerini yaptığımızda 22 grain 970 fps bile gördük ince Mehmet 25 grain sanırım yine 925 civarı gördük fakat benim kullanacağım 21.14 grain için 910 civarı fps yeterli olur kararını aldık ve buna göre ayarladık tüfeği kozmetik modifiyesini kendim ileride yapıp paylaşacağım burdan da Mustafa Ekiz kardeşime sabrı , emeği zamanı ve ortaya beni mutlu edecek bir iş çıkardığı için tekrar teşekkür ederim , sağlıcakla kalın....