emry adlı kullanıcının mesajları

bende paket lastik takiyorum. Cift tarafli sünger band da sarabilirsin o da saglam tutuyor. Ben de sportmatch almayi dusunuyorum. Dürbün neydi sizin? Ayar tutma sorunu olmamasi lazim. Dizelleme sorunu bittiyse tabi

Yanında gelen dürbün ile denedim.Hawke ile deneyeceğim bi ara.Sünger bant ile kullanıyorum şuan fakat sünger var iken şimleme nasıl yapabilirim?

dürbün 4-16x40 AOIR YATAGUN DAMPA AZCIK SHIM yaptim sag sol tareti kurcalamadan sifirladim mukemmel oldu. Arkadaşlar bugun cekim yapmadim ama inanin 150 metreden soda sisesini ikiye boldu. 170 metreden 1 bucukluk su sisesini deldi. Ayrica 150 metrede 10 atista 7 vuruyorum bu silah gerçekten inanilmaz...

sportsmatch dampa var paket lastik yöntemi ile bağlamaz isem dürbün ayar tutmuyor bende

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hocam dürbününüz nedir ve nasıl taktınız
    Benim mod 125 bi türlü dürbün tutmuyor da :D

benimki sadece size tavsiye siz içinizden geçen yada düşündüğünüz bir marka varsa onu alın

Hocam sizin kargo pakedinde içerik olarak ne yazıyordu?Bazen optik ürünler gumrukte kalabiliyor almaya cesaret edemedim daha

dürbünü normal ayakla direk silahın üzerine bağladım.bağlantı vidaları gevşemesin diye locktite sürdüm,onun haricinde herhangi bir önlem almadım.yaylı tüfeklerde ayaklarla dürbünün arasına lastik mi sarmak lazım?
    ağır pellet ihtimalini düşünüp krm nin 15 gr lık pelletini aldım ama deneme şansım olmadı.

Forumda yaylı tüfeklere dampasız dürbün montajı adlı konuyu okumanızı tavsiye ederim veya dampa ayak almanız gerekiyor.

Kutunun düşüp,peletlerin fazla hasar alamayıp,isabeti olumsuz etkileyeceğini hiç düşünmezdim.
    Yeni bir deneyim oldu. :)

Bu arada hedef kağıtları ilgimi çekti. Mahsuru yoksa temin edebileceğim yer veya link paylaşabilirmisiniz?

P226 öneririm.Gamo'yu uzun bir süre kullandım.Namlu ucunda 1/2 diş olmaması büyük dezavantaj bence.Çok uğraştım modaratör takmak için ama olmadı.
    Moderatör ile kullanmayı düşürürseniz kesinlikle p226 derim.

Silahlar kalite olarak aynı diye düşünüyorum.Şarjörleri aynı.

Asg Sti Tac Master Airsoft efsane plastik bb nin 40 metre gidebilecegini hic dusunmuyordum. :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Muhteşem :D
    Ben o mesafeden çelik bb ile zor isabet kaydediyorum.

Hedefliğinizi merak ettim.Paylaşma şansınız var mı? :)