mbo adlı kullanıcının mesajları

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu iki video var da min gücü ne ve kaç atisi var onu merak ediyorum

Hocam bn 25 e tamam işim görülsün dedim helal olsun dedim ama yollarken firmadan aradilar kargoya verdik diye yanlis başlangıç olsa da bn yolladiktan sonra aradim teyit ettim kargoyu yollayinca nasil alcagimi takip nosu falan istedim şubeden alcam ne zaman gelir diye ama bn bi sicaklikve ilgili tutumla da karsilasmadim kargoyu gönderici olarak yollayan da firmanin kendisi olduğuna göre fatura da icinde olmasina ragmen acikcasi ayip ettiler yani haksizmiyim

Nihat bey yanlış anlamayin da bn sizin düşmanınız değilim aradim zaten yardimci olan da olmadi krali aradim açan da olmadi cmartesi günü canim skıldi bi an önce yollayim dedim kusura bakmayin aynisi sizin de başınıza gelirse siz de anlarsinjz saygilar

Basimdan geçen olayi anlatiyorum arkadaşlar kral breaker silahim hava kaciriyordu krali aradim ulaşamadım forumdan bi abimizden bakimdaki ustanın numarasini aldim gönderin dedi kutunun icine de 25 lira koyun size kargo parasi cok çıkar karşı ödemeli yollayin dedi dönüşte de biz ödeyelim dedi bn de garantili degilmi dedim cevap yok sonra kapattik forumdaki abime de danışarak koyayim bunlar bakim diye 200 kitler dedim koydum sonra silahi bugün aldim ödemesi var deyince aras kargo vay dedim kral da kitliyo 40 lira bayildik pisi psine 6.5 lira tuttu onu kral ödedi 25 i aldi dönüşte de bize pasladi kargoyu kargo parasini ödüyorm diye de 25 i aldi 18.5 lira da kendine kaldi geliş gidiş kargo ödesem 25 i gecmiycekti kral bunu reva görüyosun bize para dert degil de enayi yerine koyulmak üzüyo insani bi de oring şarjör biraz hediye koyun dedim tamam dediler sıfıra sıfır bn bisey istemiyodum bari adam yerine koysalardi

hocam hercules bnce sizi üzer her atisa giderken hava doldurtmak sıkar bi yerden sonra pcp alacaksaniz scuba şart bnm önerim fx grubu gladyatör olabilir ya da ikinci el yine cricket air arms olabilir hercules alternatif olarak ii olabilir ara sira kullanmak icin ama sürekli kullnmaya bnce gelmez

benjamin marauder le evde atis yapayim dedim artik kabak tadi vermisti canim sıkıliyodu konik hedeflik aldim icine de havluyu soktum iyice sonra benjamine de moderatöru taktim on numara beş yildiz oldu sağolsun anneme de güç bela diktirdigim atış yastığıyla yaptim atislarimi
    1. Resim 3 atis jsb 15.89 grain
    4. Resim 10 atis