mbo adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar paylaşmıştım dün forumda ancak silinmiş airsoft olduğu için sanırım isteyen olursa özelden atarım CYMA GLOCK 18C kronosunu

hocam valla elime o geldi dagilmiyo etrafa da o yüzden evde uğraşıcak meşguliyetim oldu hanim da kiskanmazsa gayet iyi olcak

arkadaşlar silah geldi gayet hoşuma gitti sesi cok cikmiyo evde metre ile ölçtüm 7 metreden atis yaptim ve bni memnun etti strafor arkasina karton kutuyu bantladim sonra straforun ön tarafina da a4 kağıdıni çizdim atışlar ii gecti kutu icinde toplandi bbsler saga sola da dağılmadı ev için birebir geldi bana müsait zamanda crono yapip paylasicam bi de batarya ile kaç atis yapicak bakalim

Hocam eyvallah Tm ye baktim elektriklisi Türkiyede yok elektrikli olan tr de bi model vardi onu aldim bakalım kesmezse tokyo marui ile devam ederiz belki

bi de soğukta co2 green gas sıkıntı çıkarabiliyormuş da dediğim gibi cok fikrim yok sadece tüp derdi olmasin diye aldim degilse blowbackli glock sesi de güzel on numara olurdu

wolves hocam siz ne diyosunuz peki akilli udlu bi tabanca olarak ne önerirsiniz az masrafli iyi makine

Hocam nedense elektrikli modeller aşırı oyuncaksı geliyor. Gaz bblerin sesleri cok hoş :)

hocam elektrikli olup dandikleri cok onlar sıkınti zaten ama esas airsoft oyunculari neredeyse hep aeg kullaniyor

Valla malum siteye üye olmqk için bekledim 1 haftadır ama ne mümkün hala onaylama bekliyor face kullanmjyorum özellikle üye oldum ama ne arkadaşim var ne de eski üyeligim o yüzden de halq bekletiyolar sanirim daha da bekl3m3den arastirdim acemice de aldim yorumlar genelde iyiydi ama görelim nasilmis en büyük düşüncemse cayir cayir atmasi ve tüpü havasi iviri ziviri olmaksizin şarj edip kullanmakti bakalım nasi olcak

eyvallah abi bnm de esas amacim o atisa falan gideriz bu hafif olur sen bunla atarsin o yüzden alam dedim evde canm sıkıliyo atis yapmak istiyorum baska memekette olunca da indir bindir park yeri atış yeri bi sürü esya sorun olunca dedim artik evde oyalanmalik alayim özellikle atış sayisi hizi ve vurma olayi nasil bakicam güneşli bi günde f1 cronoyla umarim bizi bi nebze durdurur değilse işim zor

Bn daha bugün cyma nin glock 18c sini aldim tüpdü dolumdu green gas di co2 di sirf bunlarla ugrasmamak için elektrikli olan bu replikayi aldim bakalim görcez nasil olduğunu 3 gün falan ful arastirdim daha iyi pilli makine bulamadim yabanci forumlarda da baya begenilmis model ülkemizd3 de az da olsa bqzi firmalarda var bakmak isteyen olursa haa en çok merak ettigim bi dolumda( 2 saatte doluyomus batarya ) ne kadar atış yaptığı ama buna dair bi bilgi bulamadım ya nasip dedim ciktim yola umarim hayal kırıklığı olmaz

hocam pompayla dolan en kolay silah benjamin discovery cayir cayir bi silah onun haricinde pompayla bile olsa pcp yayli ve pinomatik isqbet oranlari pcp ile tartisilmaz bnce o yüzden o paralara 2. El pcp silah pompa ve dürbün almanizi önerrm bn de tüp dolumunda sorun olacagi için pompa kullaniyorum bnde 3 silahvar 3 ude pcp ancak hepsi kolay dolduruluyo