Posts by emreaytan

Günün sonunda para sizin cebinizden çıkıyor ve fabrikanın imal ettiği ürünü bayinin tedarik etmesi esastır. Eğer fabrika üzerinde lw yazacak diyorsa üzerinde yorum yapmaya bile gerek yoktur. Bayi faturaya lw yazdı diye ürün öyle olmaz.

Şu muhabbet beni cidden tiksindiriyor. Bahsettiğiniz olmadığını düşündüğünüz ürünün yanlış ürün olduğunu ispat etmeye çalışıyorsunuz. Ve bunu yaparken bile utana çekine yanlış anlaşılmaktan çekinerek yapıyorsunuz. Ve malesef bir çok kişi (herkes değil ama geneli) yüzü kızarmadan, gözünüzün içine baka baka kurnazlık peşinde koşmaktan çekinmiyor, karşısında velinimet olsa bile.

İçinize sinmediyse siz değil, onlar düşünsün.

Sayin erboga,

Ben yerli ürünümüzü kötülemek istemiyorum hatta normalden çok daha fazla hoşgörülü davraniyorum. Bende 6 farkli ürünü var hatsanin ayni şekilde etrafimda benim sayemde hatsan markasinin urunlerini tercih eden insanlar da çok.
    Ama herşey şans açıkcası. Ayni marka model 2 tufekten biri cok iyi sorunsuz biri tam tersi sürekli servise gidip gelmesi gerekebiliyor. Herşeye rağmen yine alip yine kullaniyoruz. Aslinda bir konuya dikkat etmek lazim tamam Hatsan servisi bazen 1 seferde bazen 5 seferde bir tüfeği iyi kötü çalışır hale getiriyor. Burada önemli olan konu servise giden arızalı ürünlerin bir şekilde tamir olmasımı yoksa sürekli arıza yapıp ürünlerin servise gitmesi gerekmesimi. Ben açıkcası bu seferde Türkiyede servisi olmayan kendi imkanlarımızla arıza durumunda çözüm bulmam gereken ital markalardan denemeyi düsünüyorum.
    Havalı silah hobisine ayırdığım zaman servise gidip gelmek ve servisten aldığım ürünler tamir olmuşmu diye test etmekle geçmeye başladı.Tüm olumsuzluklara rağmen hala 2000 tl üstü yeni ürün almaya çalısıp alacağım tufekle ilgili bilgi alamayınca durup düşündüm açıķçası yanlışmı yapiyorum yine bile bile ladesmi oluyorum 😀

"düşündüm açıķçası yanlışmı yapiyorum yine bile bile ladesmi oluyorum" burada durumu o kadar güzel özetlemişsiniz ki, şimdi ben de bi durup düşünmeye başladım.

Değerli Arkadaşlar,

uzak mesafe atışlar için uzun mesafe videolarına baktığımda kullanıcıların tercihini air force condor'dan yana kullandıklarını görüyorum. Hedef hassasiyeti, kalite ve tasarım olarak muadil önerilerinizi rica edebilir miyim?

Hem noktalama işaretleri hemde Türkçe karakterler olmayınca okuyup anlamaya çalismak gerçekten çok zorlaşıyor. Dikkat edilirse değerli deneyim ve geri bildirimlerinizi çok daha doğru ve eksiksiz olarak anlıyor olacağız. Değerli paylaşımlarınızı kaçırmak istemeyiz. :thumbup:

Eğer kontrolden dolayı deformasyon görülmüşse aynı ürünün diğer serilerinde de aynı deformasyonun olması beklenir. Eğer diğerlerinde yoksa ve tüfek gerçekten sıfırsa defolu ürün olarak satışa çıkması ve ayıp oranında indirim yapılması gerekir. Ve bunun müşteriye satıcı tarafından belirtilmesi gerekir. Eğer satıcıyla telefonda iletişim kuruyorsanız bence bir ses kayıt programı ile yeniden konuşun. Konuşma metinleriniz, şikayet sebebiniz, niyet, talep ve beklentiler o kadar net olsun ki tüketici mahkemesinde kanıt olarak sunabilesiniz.

Bende bozkurt avdan hercules bully aldım geçen ay.. Yanında verdikleri optima dürbün sıkıntılı cıktı.. Aradım.. Adamlar pişkin pişkin o dürbün hediye dediler.. İş ahlakları sıkıntılı...

Sizin durumu hatırlıyorum. Geri göndermenizi umuyordum. Dürbün arızalı deseydiler de nasrettin hoca usulü gibi hediye derdiniz.

Arkadaşlar geçen haftasonu tüfeği deneme fırsatım oldu .. Genel olarak tatmin edici... 1. kademede ses neredeyse çıkmıyor..

Tüfekle beraber verdikleri optima dürbün daha kullanmadan bozuldu.. Hatsanı aradım muhatap bulamadım..

Bozkurt avdan ise dürbün hediye.. Zaten cin malı bi bardak soğuk su iç minvalinde cevap geldi...

Üstelik dürbün benimle alakalı bir hata üzerine de bozulmuş değil..

Şaşırdım bu olay üzerine...

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Çin malı dürbüne soğuk suyu tavsiye eden kişi Hatsan mı yoksa Bozkurt av mı?

Olayın ne şekilde olduğunu tam olarak anlayamadım. Tam olarak anlayalım ki suyu kimin elinden içeceğimize ona göre dikkat edelim.

Bugün itibariyle hercules bully ailesine katıldım arkadaşlar...

Karbon fiber tüp için tavsiyelere açığım...

Siz ne ile dolduruyorsunuz...

Hocam hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allah kazasız bir şekilde kullanmayı nasip etsin.

Mümkün olduğu bir zaman grupman paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Kral nemesis bile daha henüz çıkmadan bi grupman videosu dolaşıyor. Bu silah satışa çıktığı halde hâlâ tahribat videoları aldı başını gidiyor. Şayet böyle nereye gittiği belli olmayan freni patlak kamyon gibi uçup gidiyorsa effectoya çok ayıp edildi diyeceğim.

tüfekte 3 farklı güç modu varmı.. Kimi yerde var. Kimi yerde yok diye geçiyor..

. . Birde tüfeği nereden aldınız.... emreaytan bey..

Iyi günler Saydam bey. Ben henüz tüfek almadım. Şu an araştırma yapıyorum. Kralında çok ciddi ürünleri var. 2018 gümbür gümbür geldi.

Merhaba:

Bully 6.35 kullanıcısıyım, İş yoğunlu ramazan ve yağmur derken çok fazla atış yapamasak ta eşimle beraber yaptığımız alıştırma ve keyif atışların dan sonra ilk izlenimlerim tüfek tam bir canavar.keyifli ve eğlenceli atışlar yaptık , ama Tetiği sert ve atış sayısı az geldi bana

iyi günlerde kullanın hocam. Acaba sahip olduğunuz tüfeğin haba tüpü metal mi karnon fiber mi? Ayrıca hiç grupman denemeniz oldu mu?

Puncher breaker var. Kutusundan her çıkarıp atış yaptığımda sağ veya sola sıfırlama bozuluyor. Tekrar ayarlıyorum. Muhtemelen dürbün ayağının metal olmamasından diye düşünüyorum. Fabrikaya gönderip dürbün ayağını değiştirtmeyi düşünüyorum. Kullanan arkaşlardan yorum bekliyorum.

Konu hakkında geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Kral son zamanlarda çok konuşuluyor. Acaba Kral'a doğru bir hamle mi yapmak lazım diye düşünürken böylesine çok afedersiniz ama saçma sapan bir sorun olması çok düşündürücü. Namluydu isabetti derken malzeme kalitesinden dolayı ayar kaçmasını konuşuyor olmak bana yerli malı çerçevesinde çok üzücü geliyor. Zaten bu konuştuğumuz havalı tüfek olayı zaruri bir ihtiyaç değil. Bir hobi. İşimizden, eşimizden, dostumuzdan, ailemizden kalan zamanı güzel hale getirmek için ayırdığımız küçük bir kaçamak zaman. Onu da böyle ayardı, ufak sorundu derken telef edeceksen vereyim az daha parası neyse, bari keşke demem.

Herkese keyifli zamanlar dilerim.

Merhaba arkadaşlar

Turkbull da takılma sorununu çözdüm. Sorun susturucudan kaynaklanıyormuş.

Sanıyorum ki susturucudaki ses absorbe özelliği sebebiyle kurma kolunun tekrar geri gelip diğer pelleti namluya sürmesi için yeterli hava basıncı oluşmuyor.ben de daha bir kez kullandığım tüfeği bozuldu diye kötüleyecektim. Neyse zaten satacağım. Başka bir tarz düşünüyorum. Burdan ilgilenenlere de duyrulur.😁😁

Hocam selamlar,

Tüfeğim grupman olarak isabeti ve gucu hakkında yorumlarınızı rica edebilir miyim?

karamurat ve avc gerçekten çok değerli geribildirim bunlar. Hatırlattığınız için çok teşekkür ederim. Durum böyle ise bu lw namlu işi bi çeşit marketing olayı diyebiliriz. Öyle çok üzerinde takılmamak lazım doğru mu anlıyorum?

Iyi gunler arkadaşlar,

Yazarken noktalama işaretlerini kullanarak cümlelerin nerede başlayıp nerede bittiğini gösterebilirsek, okuyucuyu hem yormayacak hem de yazılanları daha anlaşılır kılacaktır. Emek verip değerli tecrübelerinizi paylaşmışsınız. Bu bilgileri hiç bir ayrıntısını kaçırmayacak şekilde anlamak isterim. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.