glock17 adlı kullanıcının mesajları

Trap makineleri otomatik ya da manuel olsun olmasın ortalama aynı hızda plakları fırlatır.Aslında benim tavsiyem başlangıç için elle atılan plak kollarından alıp kullanmanızdır.Böylelikle manuel makineye göre uğraşmadan daha fazla plak atıp antreman yapabilirsiniz.Manuellere gelince kullanım olarak otomatikten hiç bir fark yok ancak her atış sonrası makinenin yanına gidip tekrar elle kurmanız gerekecektir.Yanınıza plak dolduracak birisi olursa tadından yenmez :)

Foruma hoşgeldin,
    Genelde havalı tabancalar gerçeğinin replikası olarak üretilir.Öncelikle co2 tabanca mı yoksa kırma namlu tabanca mı istiyorsun?O fiyatlarda co2 ile pellet atan düzgün tabanca bulmak zor ancak başlangıç için kırma namlulu hatsan mod 25 serisi önerebilirim.Biraz daha bütçeni zorlarsan gamonun modellerine bakmanda fayda var.

Pcp tüfeğinizin markası nedir?
    Markayı Hatsan olarak baz alırsak Gamo'nun tüm pelletlerini problemsiz kullanabilirsiniz.Ancak Gamo Raptor ve Platinum gibi pelletler sert alaşımlı olduğu için yivleri zamanla tahrip edebilir.Temizlik konusuna gelince de genel olarak her atış sonrası metal aksamları yağlayıp silerseniz ve namluya harbi çekerseniz namlu daha uzun ömürlü olur ve daha iyi randıman verir.Yani tüfeğinize ne kadar özenle bakarsanız o da size o kadar bakar :)

Mesco ile spot on arasında bir benzerlik var sanki, kutu aynı, spot on da disecchi italyan patentli bunun üzerinde de aynısı yazıyor. Anlamadım ... bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa bizde öğrenmiş oluruz.

Mesco pelletleri spot on üretiyor sadece kutusuna başka bir firma kendi markasının ismini yazdırıyor.Kalitede hiç bir fark yok ikisi de aynı pellet

Aliexpresten sipariş ettiğim ve dört gözle beklediğim Vector-Optics-10-40x50-AOE dürbünüme kavuştum arkadaşlar. Dürbünde kırmızı ve yeşil ışıklandırma var yazıyor ama baktığımda göremiyorum. Pil mi takmak lazım. resimde okla gösterdiğim yere pil mi takılıyor, hafiften zorlayarak kapağı açmaya çalıştım ama olmadı. Bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Dürbünüzü güle güle kullanın.Okla işaret ettiğiniz kısımda bi elinizle alt kısmı tutup diğer elinizle üstteki ince kapağı elle ya da bozuk para ile çevirerek pil haznesini açabilirsiniz.

Merhaba.Öncelikle iki tüfeğin de aynı sistemle çalıştığını bilmenizi isterim.İki modelde de namlu boyları ve performans aynı düzeyde.Turkbull modeli Barrage a göre daha compact ve hafif ancak dürbünsüz kullanmanız mümkün değil.Barrage modeli daha ağır ancak gez-arpacık sistemi sayesinde dürbünsüz de kullanıma müsaittir.Kendiniz için bu artı-eksileri tartıp tercih yapmanız en mantıklısı olacaktır.Hatsan firması sonuç olarak en ufak problemde tüfeğinizin sorununu çözecektir.Tüfeği almadan bunlara takılmanın anlamı yok :)

Ben anlamıyorum hatsanın en çok tutulan silahı BT65 adamlar 65mm uzun namlulu modelini çıkartıyorlar hatsanstore'dan başka hiçbir yerde yok hiçbir açıklama yok hatsanın kendi 2017 kataloğunda bile yok... fuarda hatsan ile konuşurken bilginler av bayiisinden biride ordaydı oda ben yıllardır BT65 satıyorum 65cm lik namlulu modeli yok diye bi yemin içmediği kaldı.. nekadar anormal saçma sapan bi durum... hatsanstore benim bildiğim bozkurt avın sitesi ama kendi sitelerindede göremedim bursada yokmu kimse gidip bi baksada rahatlasak gerçi depolarından çıkartıp foto çekmişler ama.... çözemedim

Merhabalar,
    Az önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadanönce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedimcidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıyadanıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğinisöylediler.Sitelerinde yoğunluktandolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceğibilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarındadigital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimdebulunan tüm havalı ve av tüfeklerinibugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenlealışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.
    airgunturk.com/attachment/36655/airgunturk.com/attachment/36656/airgunturk.com/attachment/36658/airgunturk.com/attachment/36659/airgunturk.com/attachment/36660/

Ben anlamıyorum hatsanın en çok tutulan silahı BT65 adamlar 65mm uzun namlulu modelini çıkartıyorlar hatsanstore'dan başka hiçbir yerde yok hiçbir açıklama yok hatsanın kendi 2017 kataloğunda bile yok... fuarda hatsan ile konuşurken bilginler av bayiisinden biride ordaydı oda ben yıllardır BT65 satıyorum 65cm lik namlulu modeli yok diye bi yemin içmediği kaldı.. nekadar anormal saçma sapan bi durum... hatsanstore benim bildiğim bozkurt avın sitesi ama kendi sitelerindede göremedim bursada yokmu kimse gidip bi baksada rahatlasak gerçi depolarından çıkartıp foto çekmişler ama.... çözemedim

Merhabalar,
    Az önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadanönce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedimcidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıyadanıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğinisöylediler.Sitelerinde yoğunluktandolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceğibilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarındadigital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimdebulunan tüm havalı ve av tüfeklerinibugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenlealışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.

Merhabalar,
    airgunturk.com/attachment/36650/airgunturk.com/attachment/36651/airgunturk.com/attachment/36652/airgunturk.com/attachment/36653/airgunturk.com/attachment/36654/

Merhabalar,
    z önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadan önce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedim cidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıya danıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğini söylediler.Sitelerinde yoğunluktan dolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceği bilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarında digital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimde bulunan tüm havalı ve av tüfeklerini bugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenle alışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.airgunturk.com/attachment/36643/ airgunturk.com/attachment/36642/airgunturk.com/attachment/36644/airgunturk.com/attachment/36646/

Merhabalar,
    z önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadan önce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedim cidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıya danıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğini söylediler.Sitelerinde yoğunluktan dolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceği bilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarında digital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimde bulunan tüm havalı ve av tüfeklerini bugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenle alışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.airgunturk.com/attachment/36643/ airgunturk.com/attachment/36642/airgunturk.com/attachment/36644/airgunturk.com/attachment/36646/airgunturk.com/attachment/36649/

Merhabalar,
    Az önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadan önce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedim cidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıya danıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğini söylediler.Sitelerinde yoğunluktan dolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceği bilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarında digital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimde bulunan tüm havalı ve av tüfeklerini bugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenle alışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.airgunturk.com/attachment/36643/ airgunturk.com/attachment/36642/airgunturk.com/attachment/36644/airgunturk.com/attachment/36645/airgunturk.com/attachment/36646/airgunturk.com/attachment/36647/
    airgunturk.com/attachment/36648/airgunturk.com/attachment/36649/

Torun gibi bir markadan uzak durmak en yararlısı olacaktır.Bu tüfeğe vereceğiniz paralarla Huğlu,Hatsan ya da Kral gibi markaların bir çok tüfeğini satın alabilirsiniz.Av yapmayacaksanız şeritli namlu almanın pek anlamı yok.Şuan hatsanda uygun fiyatlı slugger modelleri mevcut en azından sorunsuz ve servis sıkıntısı yok.