cz 75 adlı kullanıcının mesajları

Tüfek ilk geldiğinde böyle bir sorun yoktu vidayı açtık yağladık tüfekleri,şu an açmak mümkün değil,aradım hatsanı bir süre sonra alışır dedi ancak şu an kullanılacak durumda olmadığı için alışacak gibi değil,anlaşılan tekrar yollayacağım... :S

selam arkadaslar ayni sorun bendde var sanirim vidayı fazla sıkmıslar aradım tufeğı yapan usta ile gorustum doğu olduğunu soyledi cıvata sabitleyici kullaniyorlar sanirim :him:s

selamlar ben cz 75 kulaniyorum boyle atinca guzel ama cok pahalı mermileri istikhakta zaten 250 tane bitiveriyor hemencecik ben almayı dusunuyorum ;tese;kkur

selamlar arkadasım velibeyden stoper aldığıni belirmissin ama bi ise yaramio bende aldım :him:s

ruyalarımda gorebilim ancak ABİ cok pahalı bana gore

ya

Elimde olmadığı için ölçüler konusunda yardımcı olamayacağım fakat oldukça uzun 38 - 40 spir olmalı ve iç çapı da 15,25mm idi,Linki altta veriyorum,doğrudan satın alabilirsin,10 günde postacı verdiğin adrese teslim eder.

http://www.airguns.citymax.com/catalog/item/251488/43385.htm

selamlar mustafa abi mu maccari yay yurt disındanmı gelio bende hatsanin namludan kırmalı tufeğım var 4,5mm sekiz yıldir kullanilmio sadece kece ve yay sorunu var forumdan okuduğuma gore maccarı yay cok daha guçlu nasil alicam olçuleri hakkinda bilgi verebilirmisin TESEKKURLER ^^

ati

bende istanbuldayım sizin 50 metrede 2 pelleti nasıl yan yana hatsan ile koyduğunuzu çok merak ediyorum bi gün buluşalım

cok kolay kaliteli pelet uygun atis pozisyonu ve konsantrasyon.ben aynini 70 metreden yapiorum.ama en onemli unsur pelet olmmassa olmazim hilal avdan temin edebilirsin :thumbup: