ydrm adlı kullanıcının mesajları

erdem bey hayırlı olmasını dilerim güzel günlerde kullanın
    bu silah hakkında hiç bilgim olmadığından soruyorum güç ayarı elektronik sistemlemi çalışıyor bu konu hakkında biraz detay verebilirmisiniz güç ayarı AA larda olduğu gibi bir sistemmidir biraz açıklama yaparsanıız çok memnun olurum

Hayatında ateşli silahla hiç bir deneyimi ve tecrübesi olmayan birisi olarak ben eğer havalı silah deneyimim ile 110 mt de 10 cm e 10 cm büyüklüğünde ki bir hedefi 2 de 2 vurduysam o tüfekte bir keramet vardır.
    Gözlerime inanamadım tüfeği deniyorduk.Tabancatüfek forumunun bir buluşmasıydı bir çok üstad avcı vardı herkes şahit oldu bu duruma.fişek yerli mali jet markaydı.gerçekten çok isabetli geldi bana.
    Hayatımda şu an a kadar attığım 2 adet tek kurşun oldu.ikisi de hedefi buldu %100 le ilerliyorum. :)

togay bey merhaba bahsettiğin tüfek 36 cal.çatüsmü birde üzerinde dürbün için kızak bulunuyormu

yeni silahınız hayırlı olsun bu silahın 2 farklı boy namlusu var galiba , araştırma yaptıysanız paylaşırsanız memnun olurum 4.5 cal benimde ilgi alanıma giriyor tek sorun fiyatı tekrar hayırlı olmasını dilerim güzel günlerde kullanmanız dileği ile

size naçizane benim de önerim benjamin discovry 150 bar basıncla çalıştığından dolumu çok kolay yanında pompasıda var basit bir şekilde çekiç yayı değişimi ile bir dolum ile 130-150 atış yapılıyor 40 mt kadar yeterli olur yay değişimi ile sesde azalıyor
    fakat şu HW 57 kullanan bilen arkadaşların yorumlarını illaki bekliyorum ; HW 77 kullanmış biri olarak yaylı zevkini hem görsel hem de mekanik olarak size sunan mükemmel bir silah

benimde ilgimi hep hw57 çekiyor fakat yakından görme kullanma şansım olmadı kilo olarak 77-97 göre neredeyse 1 kilo hafif tek kafama takılan pelet yükleme sistemi sorun çıkarırmı birde hw 90 daki gibi isabet sorunu varmı bu silahı kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını almak isterim saygılarımla

mod 95 sas sökerken aynı sorunu yaşadım civatanı başı bozuldu sanayide tornacıda söktürebildim işin köüsü civatanın aynısından bulunmuyorda hatsandan istemişim bidahamı hatsan tüfekmi sökmekmi ALLAH korusun başarılar dilerim fakat srun varsa garanti varsa hatsan ücret almadan halledebilir

hayırlı olmasını dilerim
    stokta kalmamış fakat kimseden yorum izlenim duyamadık kadir beyden bi şeyler bekliyorduk ondanda ses çıkmadı hele hele 97 k kullanmış bi arkadaşın yorumu harika olurdu

Browning pratical var arkadaşımda düşünürsen özelden yaz tel no vereyim silahta 1000 mermi atıldı atılmadı sıfır gibi selamlar

beni de olur kısmına yazın
    “İyi düzenlenmiş bir Milis, özgür bir Devlet’in güvenliği için şart olduğundan, halkın silah bulundurmak ve taşımak hakkı ihlâl edilemez.”
    Amerikan Anayasası bu yazıya bayıldım
    sabah namazına giden rahmetlinin yanında silah olsaydı son nefesini verirken kendine ateş eden şerefsize belki sıkabilirdide o şerefsize birdaha başkasına silah doğrultma şansı bırakmazdı saygılar