ydrm adlı kullanıcının mesajları

Yok malesef kullanmadım ama gözüme kestirdim.Ustalardan özür dileyerek yivsiz tüfekte namlu kalitesinin pek de önemli olmadığını düşünüyorum.Sonuçta çok ağır sıkılar atmayacağız namlu dediğin de dümdüz bi boru..Tabii ki kalite kalitedir ama pratikte pek bi önemi olur mu bilemiyorum..

namlunun önemi çok fazla bu silahta kurşun attığımızda silahın ikiye ayrılmasını istemeyiz

.Delta diye bir markanın 36 gauge mavzer görünümlü:) bolt action tek kırması var. 36 gauge meraklılarına yararı olur belki..[/quote]

bu deltayı kullanma şansınız oldu ise yorum alabilirmiyim mesafa grup gibi konularda saygılar

sayın ARHAVİLİ08 WEBLEYRAİDER TEKLİ(177CAL) 4.5 kullanıyorsunuz 4.5 cal silahı 5.5 cal göre biraz kıyaslayabilirmisiniz pcp silahlarda 4.5 kullanıp yorum yazan hiç olmadı çok merak ediyorum 4.5 pcp silahları saygılar

sayın tuka silahınız hayırlı olsun namlu kaç cm acaba birde saçma deneme şansınız oldumu saçma dağılım ve kullanım olarak yorumunuz nedir
    bu slug silahlar görünüm ve uzun mesafe tek kurşun için çok hoşuma gidiyor.

Sabit Zoom kullanmak gerçekten çok güzel, parallax ayarı olmamasının dezavantajı olacak mı merak ediyorum. Dürbüne kaynağı hep aynı açıda yapmanız gerekebilir.

hayırlı olmasını dilerim paralaxlı dürbünleri bende sevmiyorum.
    murat bey sadece Dürbüne kaynağı hep aynı açıdan yapmak gibi bir sıkıntısı oluyor başka herhangi bir problemi bulunmuyor değilmi

zoraki kullandım çok isabetli çok zevkli atışı olan bir silah fakat görünüm çok kaba metal değil yanınızda örneğin belinize taşımanız mümkün değil görünümü gerçek silahla alakası yok
    sizin aradığınız kesinlikle hw45 ama güç önemli değil derseniz hw75 görünüm ve kalite olarak on numara silahlar

hw 75 kullanan arkadaşların yorumlarını bende merakla bekliyorum

1)Cut rifling (Kesme yontemi).
    Tek yiv formundaki rifling hook tabir edilen kesme cakisinin elle yuzlerce kez namlu icerisinden gecirilerek yivlerin tek tek acilmasidir .Kullanilan en eski yontem olmasina ve bir namlunun yiv-set acilmasi isleminin bazi durumlarda 1 gun surmesine ragmen sitressiz (mekanik ve fiziksel gerilimlerden arindirilmis) ve mukemmel dagilim icin tercih edilen bir yontemdir.Bartlein ,Border ,Krieger ve Lawton Barrels seri uretimlerini bu yontemle yapan en taninmis ureticilerden bazilaridir.

rifling hook tabir edilen kesme cakisinı ülkemizde temin etmek mümkünmü herhangi bir yasal sıkıntısı varmı acaba

bende diana 27 eski model yaklaşık 30 yıllık silahım vardı kösele piston contasına rağmen gayet isabetliydi şu an yaylı olarak hw77 var mükemmel bir silah, bende size hw77 veya 97k denemenizi tavsiye ediyorum düşüncelerinizin değiştiğini göreceksiniz
    bu forum sayesinde gelişen havalı silah hobim sayesinde 3-4 yıl evvel hayal bile edemeyeceğim silahlara sahip oldum darısı sizin başınıza