ydrm adlı kullanıcının mesajları

sayın eblemiş ilginize çok teşekkür ederim hala araştırıyorum
    bu bisikletlerin dayanıklılık yönüylemi tavsiye ediyorsunuz yoksa kullanım konforu rahatlığıda varmı
    birde azda olsa yokuşlu yollarım var yaklaşık işe mesafem 3 km kadar bunun 500 - 600 mt yokuş bunu en rahat çıkabileceğim vites sayısı olarak
    21 - 24 vites yada sizin önerileriniz ne olurdu

aydın nazillide oturuyorum buralarda bayilerde bu tarz bisikletleri bulma şansım yok internetten almam gerekecek
    parça konusunda ileride bir sıkıntı olurmu bilmiyorum
    bisanın modellerine baktım güzel modeller var ama hemen aklıma yeni aldığım alman harikası hw97k geldi geldiği günden beri raideri kullanmaz oldum hatsan ile kıyas edilmesi mümkünmü?
    bu sebeble bir kere al uzun yıllar kullan

arkadaşlar yardıma ihtiyacım bir kaç gündür bisiklet forumlarını geziyorum kafam çok karıştı bana şehir kullanımı için önerileriniz neler olur.
    28 cant düşünüyorum marka olarak tavsiyelerinizi bekliyorum boyum 178 kilo 80 kadro boyu olarak hangi boy almalıyım
    geotec-sedona düşünüyorum gücüm yeterse scot p5
    ilginize şimdiden teşekkür ederim

Silahınızın transfer postunu seyyar bir müşür ile daraltarak gücü düşürebilirsiniz, olmadı yayın zayıflatın, olmadı çekiç ağırlığını azaltın.

teşekkür ederim mustafa bey seyyar bir müşüre örnek olarak önerebileceğiniz kullanabileceğim bir malzeme ne olabilir

PCP silahlarda modlam yapıldığını biliyorum yanlız modlama hep güç artırımı olarak yapılıyor peki pcp silahlarda güç düşürmek istersek bu mümkün olabilirmi
    benim Webley Raider da yaklaşık 30 civarı stabil atış yapıyorum bildiğim kadarı ile Raider lar 600 fps güçte bu güç 400-450 düşürülüp atış sayısı yükseltilebilirmi benim için güç değil isabet ve atış çokluğu önemli
    bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum saygılar

teşekkür ederim susturucu takma ihtimali yok galiba birde tetik plastik oluşu çabuk aşınmaya müsaitmi acaba gerçi mustafa beyin verdiği PCP Benjamin Discovery Stoklarda linkinde tetik ile ilgili modifiyeden bahsediliyor ama yurt dışından getirtmede sıkıntı olurmu meydan av bu konuda yardımcı olurmu bu da önemli saygılar

Bende bir raider kullanıcısı olarak kesinlikle webley raider derim. Hatsan namlu olmasına rağmen isabet konusunda bir sıkıntım yok. Attığını vuruyor. Setuskurunu çevirmedim, hızı 600 fps civarı ve bence gayet etkili 50-60 metre içinde. Bunun yanında 80 küsür atış yapmıştım ve doldurmak için pompaya bağladığımda hala içerde 130 bar hava vardı. Tabi 800 küsür fpslerde atış sayısı düşücektir. Bu arada 800 fps hiçde küçümsenicek bir rakam değil. Rahatlıkla 100 küsür metrelerde attığı şişeyi patlatır. At-44'e de gelirsek malum tüpleri tam bir muamma sürekli bir tehlike söz konusu olduğundan bahsediliyor. Raider ise patent altında olduğundan kullanılan sistem standart ve daha güvenilir bence. Ben açık açık raider tavsiye ederim, eğer iki tüfek arasında kaldıysanız. Hatta ve hatta tekli aider raiderı daha çok tavsiye ederim bolt-action hastası biri olarak. ;tacli# Tekli olması aynı zamanda uzun pelletleri de kullanmanızı sağlıyacak sizi kısıtlamıycaktır.

+1 kesinlikle katılıyorum at44 lerde bence tek büyük avantaş değişebilir tüpü. Raiderimi gerçekten çok seviyorum hatsan namlulu olsada 70-80- mt de prohunter ve jsb 16 grain ile harikalar yaratıyor 1 ay kadar önce hiç bir güç ayarı ile oynamadan 100 mt civarı kara şişeyi indirdi 180 ila 110 bar arası kullanıyorum 40-45 pelet bence harika benimde tavsiyem raider olur fakat onlusu değil teklisi çok zor olmuyor pelet yüklemesi hem denemedim ama farklı uzunluklardaki peletleri kullanabilmek bakımından tekli daha kullanışlı diye düşünüyorum ilerde idealim fx t12 fakat bu silahim benimle kalacak saygılar

benimde geçen hafta sökme fırsatım oldu güçlü olarak raider olduğundan bu silahta güç yerine atış hassasiyeti için elimde bulunan eski bir yay taktım yeşil gres yapıp silahı topladım gerekli görmediğimden emniyetini takmadım sökmesinden çekiniyordum fakat çok basit silah çok harika oldu çok stabil atışlar yapabiliyorum tabiki 25-30 mt

bende diana27 vardı silah 70 li yıllarının silahı ama namlusu harikaydı hala sattığıma pişman olduğum silahtır