Julia adlı kullanıcının mesajları

tamam o zaman yani aslinda yurtdisi bilgileri önemli olan teşekkürler konu disi olacak da gönderdigim mesaj sayisini.nasil öğrenebilirim profilimden yardimci olur.musunuz

21 mesaj atmışsın , cevap yazdığında senin sütunda en soldaki bilgilerde yazar eğer onu soruyosan

hocam bn de o olayi anlamis degilim hep merak ediyorum ama hala net bi bilgi edinemedim fx lerde falan hep 7.5 joule yaziyo bakinca 70 joule lük silah bunun aciklamasini merak ediyorum

ben geçen gün av bayisiyle konuştum gamo ithal ediyolardı tesadüfen teslimata denk geldim sordum yasaya takılmıyomu bunlar diye nolcak dedi kağıt üzerinde 7.5 joule yazıyo ama aynı silah dedi bi şekilde ithal ediliyo tüfekler dedi

Ben tarlada bahçede uçuracam fazla uzun mesafeli değil hem düşsede yerde otların çalıların üstüne düşer tek istediğim en az 15 dakika uçması birde fiyatının makul olması elimde 3 tane helikopter var biri istikrarsız diğer ikiside 5 dakikadan fazla uçmuyor üstüne bir de gyroscope ayar tutmuyor düşürmüştüm yeni birşeyler arıyorum

benim düşüncemde öyleydi uçururken bahçedeki ağaçlara takılmasın üstüne çıkarayım dedim rüzgara kapıldı gitti , yinede sen bilirsin sonuçta çinden getirteceğin için gümrüktü beklemeydi uğraştığınla kalıyosun ucuz ürünlerle , bu hobi biraz pahalı benim öğrendiğim , dji inspire 1 yada walkera voyager alınca zevkine varılıyo öbür türlü bişeyler hep eksik oluyo bu hobide , sana tavsiye vereyim o zaman 15 dk pil modifiyesi yapmadan imkansız bu hobide üstteki dediğim 2 modelde yarım saate kadar kullanım süresi var ama biri 4-5bin dolar diğeri 2000 dolar , pil modifiyeside motorlara zararlı çünkü pilin kapasitesini arttıracağın için pilin ağırlığıda artıyo oda fırçalı motor olursa motora zorluyo fırçasız motorlu modellerde 200 dolardan aşağı başlamaz iki ucu b*klu değnek anlayacağın pili arttırsan motordan gidiyo motoru korusan 8dk uçuş süresi olur. bende wl toys v666 güzel model ancak dediğim gibi sadece güzel azcık zorladım 1 hafta içinde 2. gün 1 motoru yandı Allahtan azıcık lehim falan biliyorumda değiştirdim , dışarda uçurmak için model önerim sana syma x8w olur cep telefonuna görüntüyü aktarır uçarken yada benim aldığım v666 onunda kendi ekranı var uçarken görüntüyü o ekrana aktarıyor. kameralı olmasın dersen yine modeller öneririm

Bunların uygun fiyatlı 15 dakika ya da daha fazla uçanları varmı

valla dışarda uçurmak için uygun fiyatlı bakma gps olmayan modellerin dışarda uçması çok sakıncalı , sipariş verdim 20 gün bekledim ürün geldi dağdaki evimde uçurur güzel doğa videoları yakalarım diyodum 1 hafta sonra kaybettim karşı tepede biyere çakıldı kaldı aslında bendede sorun yok ağaçlık alanın üstüne çıkarayım takılmasın dedim orasıda boğaz sanırım rüzgar vardı rüzgara kapıldı gitti geriyede çekemedim gps olsa alırdım eve dön moduna bi şekilde gelirdi geri böyle olunca şuan elimde ekranı kumandası pili falan kaldı

normal bir zaman değil doğu tayininden dönüşteydi o kadar çok derdimiz vardı ki ev tuttuk eşya taşımadan su tesisatı patladı oradan vaz geçtik başka ev derken arada kaynadı...gerekli yerlere şikayet ettim ama takibini yapamadığım için arada kaynadı...normal zaman olsa mahkemeye verirdim...giden eşyadan değil insan yerine koymadıklarından...bizde işini yapmayan firmayı şikayet sitelerinden teşhir edince çok çabuk hallediyorlar...

bu tip olaylarda vatandaşımız bilinçsiz.hakkımızı gerektiği gibi arayamıyoruz...ve çoğu zaman derman bırakmıyorlar...''Allah ınızdan bulun'' deyip çıkıyoruz...

şuda bir gerçekki malesef ülkemizde hak aramak şans işi...dürüst memura , hakime , avukata denk gelmek gerekir ki hepsini aynı anda bulmak çok zor....

anlıyorum taşınmak çok zordur hele şehir değiştirmek , vatandaşın haklarını bilip ,aramasının yanında devletinde denetlemesi , kontrol etmesi lazım , geçen akrabam anlatıyo amerikada yaşıyolar restoran açacaklarmış gelip kullanılmış yağları nereye dökeceksiniz diye bile sormuşlar , bizde biri ölmeden o konuyla ilgili hiçbir şey yapılmaz örneğin ankarada gencecik çocuk ölünce otoparklar bedava oldu bugün bursada 9 dakika duraklama için 5 tl fiş kesiyolar burdada kavga çıkıp biri ölünce bedava olur artık

olamaz ben o kolinin 4 tarafına strafor koydum ve heryerini koli bantı ile bantladım...yarım bant gitmiştir...koli bi geldi artık dikdörtgen yapısı kaybolmuş yuvarlak olmuştu...iyi bantlamasam yırtılır dağılırdı...ama ne enteresan internet sitelerinden özelliklede hepsi buradadan deterjan alırım kilolarca kolide leke bile olmaz...

peki hiç peşine düşmediniz mi? çünkü kutunun sorumluluğunu almadıklarında ambalaj yetersiz diye tutanak tutuyorlar onu tutmadıklarında karşılamaları lazım diye düşünüyorum , Türk olmayı çok seviyorum ama insanı zorla ülkesinden soğutuyorlar bir Avrupa'ya bakıyorsun hak var hukuk var her şeyden önce insan var bide kendi ülkene bakıyorsun her şeyden önce para var insan kimsenin umurunda değil geçen yurt dışından kargom gelecekti pttye durumuyla ilgili 5 tane e-mail attım 1 tanesine geri dönmediler Avrupa'da resmi kuruma attığın mail, dilekçeye cevap verilmesin süründürürler o kurumu

hemde ne kırma görmen lazımdı...resmen sanatsal çalışma yapmışlar...hani porselen unu diye bir ürün olsa bu olurdu...kırmamışlar kolinin üzerine fil oturtmuşlar... hizmette sınır yok...evlenirken ''ne gerek var karacaya çok pahalı'' sözümü duvara çerçeveletip astık...eşimle her bakışımızda hayat felsefemizi yeniliyoruz

bunlar sizin koliler olmasın :D

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Kargolarda ki durum sadece izleyin ve görün

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Macun veya jel tarzı birşeye deneme imkanınız var mi aceba yavaş çekim de

sizin ilacınız bende :)

tutanak kağıdı olmaması bana ilginç geldi seni oyalıyolar bence yazışmaları falan sakla mümkünse arama kaydetme programı indir konuşmalarıda kaydet ben hep öyle yaparım çünkü geçen bişey lazım oldu tak gösterdim arama kaydını hallettiler sorunu

Türklüğü , Türkiyeyi çok severim ancak bu ülkenin bişey olmayacağını ne zaman anladım biliyomusunuz haberleri izlerken hindistanda otobüsteki kıza tecavüz edip öldürdükleri haberini izlerken bu ne biçim ülke nasıl insan bunlar nasıl canilik dedim 2 ay sonra benim ülkemde de oldu hemde kaç defa ondan sonra çoğu şeye şaşırmıyorum , sizin olayınızda da tutanak tuttursaydınız diyolar ya geçen kargo geldi aldım hemen döndü gidiyodu açalım boşsa tutanak tutarız dedim abi bisürü işim var dedi gitti size demelerindeki tek sebepleride kendi başlarından atmak sorunu , şubeyle bırakmayın işi şikayetvar.com a yazın genel merkezlerine yazın vazgeçmeyin arkasında durun

Hatsan' ın desteğini herkes çok övüyor. Hatsan almamdaki en büyük etken buydu.

peki benim geçen bakım için gönderdiğim tüfeği hiçbişey yapmadan geri göndermelerine ne demeli bence öyle aman aman bir servis desteği yok boşu boşuna tüfek gitti geldi arada benim bisürü uğraştığımda cabası

Evet olduğuna eminim. Peki nasıl göderebilirim ? Ve ne kadar sürede geri alabilirim bir bilginiz varmı ?

fabrikayı arayın onlar gerekli bilgileri verirler zaten hemen gönderin der onlarda kağıda tüfeğin sorunlarını yazıp kargolamanızı isterler hemen göndersenizde bayramdan sonraya kalır büyük ihtimal , ben genelde av bayisiyle yapıyorum bu işlemi bi sorun olmadıda olursa getir biz göndeririz dediler

Hatsan mod 99 tüfeğimin namlusunda sebebini bilmediğim çok küçük bir sağa yamulma var. Firmaya gödermem gerekiyormu ?

eğer bundan eminseniz çünkü saptamak kolay değildir göz yanılmasıda olabilir , kesinlikle göndermelisiniz her atışta sapma olur

Vortex silahların yazın arabada taşınmaları, silahta her hangi bir soruna sebebiyet verirmi? (yaz ayları için sürekli böyle bir ısıya maruz kalması vortex pistonda ne gibi şeyleri etkileyebilir? yada hiç bir şey etkilemezmi? merak ettim

silah kurulu değilse içindeki hava ısınıp genleşmediğinden hiçbir zarar vermez sadece direk güneş ışınına maruz bırakmak boyada çillenmeye kundakta solmaya neden olabilir.