orhantan adlı kullanıcının mesajları

airking kullandım bir yıl ve sonra mod 125 sniper, sıkıntı yok. Agırlıgı biliyorum ve kaçış yok, ceviz sonuçta

selam 10 gün önce bi mod 135 aldım aksu avdan 450 liraya..fakat biraz ağır geldi bana..orman içi atış yapmayı düşünüyorsanız atacağı hedeften çok destek alacak biryer arıyor insan..ben 5.5 kalibre aldım memnunum şimdilik.

ozaman ben bu resmin benzerini, ayar setiskurunu göstermek için gönderdiğin eski bir mesajı gördüm demekki, yada yanlış hatırlamışımdır. Traşlama işini ilk fırsatta, elinin ayarı olan drameli olan bir tanıdık yardımıyla yapacağım abi teşekkür ederim. Yay değiştirip dokunmatik yapmak çok işime gelmez zaten, iyice yumuşasın yeter bana

quatro tetikde benim modifiyelerden biri ekte gönderdim .
    çok daha iyi oluyor. yarışma tetiği gibi hassas ve yumuşak oluyor tavsiye ederim

Abi galiba daha önce paylaşmıştın hatırlıyorum, dün akşam forumda aradım ama bulamadım çok iyi oldu yollaman teşekkür ederim

Uyarı ve iyi dilekler için teşekkür ederim :thumbup:

hayırlı olsun, tepme durumu ve tetik nasıl hassas atışlar çıkartır mı

teşekkür ederim. Tetiğin istinat boşlugunu almadan çekme kuvvetini düşürdüm oldukça yumuşak şu anda. Daha Prof atışlar için istinat boşluguda alınabiliyor tetik ayara çok müsait ve başarılı. Tepme yaylıya göre çok çok çok iyi. Yaylılardan gelen atıştan sonra titreme ve tınnn lama sesi yok, tok iyi bir piston sesi var ve kararlı. Kurulumu fena değil, ağır ama dengesi iyi geldi bana. Dürbünü henüz takıp sıfırlama yapmadım fakat oldukça hassas olacak gibi duruyor

ilk 3 lü ve 2. 3lü. Hızlıca heyecanla yapıldı tam 9 mt. Alıştıkça bayağı iyi olacak gibi. Bakalım sağı solu zamanla oynamazsa :) iyi dileklere teşekkür ederim

begendim, bayağı begendim hemde. Namluyu iyice harbileyip vidalara baktıktan sonra 15,89 ile 5 atış yaptım gez-arpacık ayarı iyi duruyor, tepmesi ve kurulması oldukça rahat geldi, kısa namlu oluşundan dolayı emin olamamıştım fakat yaylı 125 e göre rahat. Salanan yada kötü görünen biryer yok, çapak yada ilgisiz kozmetik bozukluk yok. Oldukça temiz ve yabancı marka hissi var, bakalım öyle kalacak mı.

stoeger iyidir, hatsan bile bazen iyidir. Birsürü marka var ama yaylıda bütçe sınırı yoksa ve en güçlü isteniyorsa tek seçenek diana mod 54. öyle bir tüfekki hiçbir usta üzerine yorum yapmaz, konuyu kapatır :):)

Pil mekanizmasına 3v elektrik verdim çalışmadı. Oradaki ışık şiddet devresini söktüm, + - direk elektrik verdim yine çalışmadı. Sanırım ampül patlak. Ampül değiştiren var mı daha önce bu dürbünde? Yada başına böyle bişey gelen?

değiştiren vardır illaki fakat bence siz dürbünün asli özelliklerine odaklanın, artikılı renklendirmek çok mu elzemdir bilemiyorum, belki tan vakti biraz, belkide günbatımında karanlık çökmeden bir miktar işe yarar ama zaten gece işe yaramıyor. Raralax ve zoom iyi çalışıyormu, tüpte hasar var mı gibi durumlar daha önemlidir sanırım. Hobinizde keyifli atışlar ve bizlerle paylaşımlar dilerim

ben ilk okula giderken bakkaldan aldığım poşetleri kare dikdörtgen yuvarlak şekilde kesip dört ucundan ip bağlayıp ipleri de oyuncaklarımdan birine bağlardım sonra poşeti oyuncağa sarıp fırlatırdım havada poşet açılıp paraşüt görevi görüyor böylece oyuncak yavaşça süzülerek aşağı iniyordu buda benim çok hoşuma gidiyordu özellikle 5. Kattan aşağı sallaması çok zevkli oluyordu :D sizde böyle bi uçan hedeflik yapabilirsiniz vurması zor olucağından çok zevkli olur diye düşünüyorum ;avci; bu arada poşet seçimini ince yumuşak olanlardan tercih edin yoksa hedefe sarıp attığınız paraşüt geç açılıcak yada çok sıkı sardıysanız hiç açılmayabilir ;şrofls;.

Paraşüt zor iş çabuk iner ama asılı pudralı balonu mutlaka deneyeceğim :). Poşetten paraşüt yapmak ayrıca akıllıcaymış:):) o çocukluk hayalgücümüz şimdi olsa keşke

hep istemişimdir, drone veya heli vurmayı. Birgün yapasın var, 40-50 tl lik bir ucan nesne alıp hover pozisyonda hafif hafif salınırken 20-30 mt den artikıla oturtup tetiği çekmek :):)