mhr adlı kullanıcının mesajları

Geçmiş olsun, ne kadar önlem alsak da ev ortamında havalı silahları hiç kullanmamak lazım.

köpüğü delip geçeceğini tahmin etmediniz sanırım

Youtube da gerzerken denk geldim daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama bana çok ilginç geldi 735 grain pellet atıyor.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu da Pistol hali

merhaba mhrdavanın türüne göre değişmektedir ; benimde aynı olay başima geldi motorsiklet ruhsatı bile alamadım sonra olay çözülüp suçsuz olduğum ortaya cıkınca belgemi aldım

aşağıda sana fikir olacak bir alıntı mevcut

http://www.silahdarav.com/?Bid=84898

Merhaba,

bilişim suçları ile ilgili bir dava, ama daha hala görülmeye devam ediyor. Sonuçlanana kadar beklemem mi gerekiyor yoksa hala bir hüküm giymediğim için ruhsat verirler mi ?

Adıma açılmış ve hala devam eden bir dava dosyası var, tabanca ruhsatı almak istediğimde bu dava dosyası sonuçlanmadan tabanca taşıma veya bulundurma ruhsatı alamazsınız dediler, av tüfeği ruhsatında da aynı sorunla karşılaşır mıyım ?

Adıma açılmış ve henüz sonuçlanmamış bir daha av tüfeği ruhsatı almamı engeller mi sizce?

Teşekkür ederim. Atışı çektiğim profosyonel bir kamera değil telefon ile çektim. Samsung k zoom ile 20x zoom yapıp güzel çekimler elde edebiliyorum. Tabi tripod un da oldukça faydasını görüyorum. Her nekadar pcp ve yaylı tüfeklerle uğraşsamda Av ve ateşli silahlar vazgeçilmez tutkumdur.Alalım sizede bir tüfek:) Evet edit olayında çok iyi değilim. Yaptığım avların videolarını da yayınlamak üzere editliyorum ama amatörce oluyor tabi.

valla bu sıralar çok ilgim var ama nasıl birşey alacağıma pek karar veremedim, bizim burası ördek avı için çok uygun. Ördek avına uygun bir tüfek düşünüyorum öneriniz nedir

Elinize sağlık av tüfeğiyle güzel bir atış olmuş. Çekimide çok beğendim tripodla çekildiği için kameranında iyi olmasıyla Slow Motion da kurşunun izlediği yolu çok güzel görebiliyoruz. Tek eksik videonun editlemesinde sanırım ses kaymış. Tekrardan elinize sağlık. Uzun zamandır bir ateşli almayı düşünüyordum iştahımı kabarttınız :)

Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum ama görünce paylaşayım istedim.

Air arms s410 ve s510 için single shot loader (tekli yükleme aparatı)

airgunturk.com/attachment/24264/airgunturk.com/attachment/24265/

Şimdiye kadar kullandığım pelletler içinde ezik de olsa en isabetlileri hep Jsb oldu.

Jsb 18,13 gr
    Jsb 15,89 gr
    Jsb 14,35 gr

AT 44 bu pelletleri gayet güzel atıyor, en iyi olarakda 18,13 ü atıyor. Bunları deneyebilirsiniz.

Yada Jsb nin test pelleti var 7 li paket onlardan alıp en çok hangi pellet de istikrarı yakaladığınızı görebilirsiniz.

AA larda en sağlıklısı atış yaparak boşaltmaktır.yanlız dolu atış yaparak boşaltın.

Mustafa bey açıkçası ben sürekli boş atış yaparak boşaltıyorum, bunun çok büyük zararı var mıdır?

Kullanıcı hatasından kaynaklı bir problem değilse eğer 1 ay içerisinde 2 defa aynı sorun yaşanıyorsa garanti şartlarına göre yeni ürünle değişim talebinde bulunabiliyorsunuz diye biliyorum, isterseniz bu konuyu bir araştırın.

Yurtdışından kart getirtmek suretiyle 12 ekstra güç seçeneği ortaya çıkıyor, tavsiye ediyorum.

Saygılar

Merhaba, 12 farklı güç seçeneğinden kastınız nedir? Hi-Pwr dan daha güçlü seçenekleri var mı bu kartta? Birde tahmini fiyatı nedir? Kart hakkında daha detaylı bilgi verirseniz çoksevinirim. ilnginiz için şimiden teşekkürler.