drifter05 adlı kullanıcının mesajları

;#^+. bilmiyorum valla ya tam olarak içcelemedm ahh öyleyse ozaman para çope gitti desenize ;( ya ben aslında öle 2 parçadan oluştuğunu bilmiyordum o yüzden hiç bakmadım bile peki ben bu ayağı dampayı yada herneyse :) patriotun üstünde kullansam dürbüne zarar gelir mi yada ne gibi kötü etkileri vardır ???????? :wacko:

hımm ya dediğim gibi tam olarak incelemediğim için bilmiyorum ama aralarda yanı rınglerın altlarında vida delikleri görmüştüm.diyelimki peki o aradakı soku abzorve edıcı şeylerden yok ozaman nolcak ;şrofls;.;#^+.

daha incelemedim tam olarak.aldım silahın yanına koydum sonra evime gittim yarın falan bakarım tam olarak incelerim ayrıntılı olarak olmadı resim falanda koyarım sizin yorumlarınızıda alırım

evet abi aynıı şekil olarak tamam kaliteyi bilemicem ama yinede iş görür birşeye benzio bence 150 ytl verene kadar 35 ytl iyi bence yani

tabi en kısa sürede yaparım yalnız şuan elimde değil tüfekle birlikte başka yerde en kısa sürede yollarm resımleri ama dediğim gibi yani Sportsmatchla şekli aynı yani tek parca uzun bir ayak degil Sportsmatchtaki gibi alyen anahtarınla takıyorsun.2 dürbün ayağı bağlantısının arasındada Sportsmatchtaki gbi parça war yani kısacası şekli tamamen aynı g;$i:D ben yinede en kısa sürede resimleri koyarım bu arada dürbünü bağladığımız ringlerdede herbirinde 4 lü alyan vidası var ortadaki yerdede yani silaha bağlanan yerdede aynı şekil 4 lü alyan vidası var

Sportsmatch Dampayla aynı işte şekli tek parça ayak değil yni. dürbün konusunda yardımcı olabilicek bi arkadaş var mı bana?????? u½%;

yok tek parça ayak değil biliyorum yani bildiğimiz dampa markanın adını unuttmum ama velı katrancıdakı 150 ytlık olanla aynı şekli işte

arkadaşlar oriental die bi marka buldum dürbün olarak daha önce hiç duymamıştm bende yni gördüm bu markayı :wacko: kullann arkadaş varsa
    düşüncelerini solerse sevinirim hem ucuz hemde zoomu iyi bi dürbüne benziyor silah dünyasında buldum

http://www.silahdunyasi.com/em…mp;CatID=19357&tabId=

6-24x44lük sağlam mı hiç sanmıyorum ama merak ettim güzel birşeye benziyor alınabilir bence yani bu zoom oldukça düşündürüyor öbürtürlü çünlü 3-9 luk alabilcem :wacko: yorumlarınızı beklıyorum sağoln şimdiden :thumbup::thumbdown:

arkadaşlar benimde bi sorum var bende patriot var ve sonunda bugun dampa bulabıldim 35 ytle kadıkoyde ve aldım güzel ve sağlam birşeye benziyor yalnız benim daha önceden aldığım dürbün 3-9x56 dı ve dampa bu 56 lık merceğe küçük geldi ayakları daha kısa neyse ben bu 56lık tasko dürbünü geri iyade edip hangi dürbünü almamı önerirsiniz tabikide yni bilmediğim için 56lık aldım yalnız burda okuduğum yazılara göre yalnışlık yaptığımı anladım... sonuç olarak ben 40 lık yada 32lık on merceğı olan bı dürbün arıyorum ve bana hangi dürbünleri önerirsiniz 1 tane bushnell büldün 3-9x40 velıkatrncıda onun dışında taskonunda 3-9x40lık durbunu var bunlar ilgimi çekti sizin görüşünz nedir önerebileceğiniz bi dürbün var mı???

motor bugun geldi 4-5 civarı işte alım satım işlemlerini hallettik falan filan en başta motor beklediğimden baya bi güçlü çıktı cidden :P yalnız işte satan arkadaş bana lastiklerin değişmesi gerektiğini işte 10000 bakımını yaptırmamın gerektığini söledi nese motora ilk ikizim bindi sitede deneme sürüşüne çıktık sonra işte 1-2 tur attı hadi ben geçim dedim 100 metre gittm 'U' dönüşü yapmam lazım ön frene bi bastım önteker kitlendi yanı daha önce gs650 ,cbf500,cbf150 artı scooter falan kullandım ama bu alletteki gbi fren ilk defa görüorum sert bi fren ve birden fren yapıyor alet cok ani anlıyacanız işte orda bi düşme tehlikesi geçirdim nese sonra baktım benzin az dedik benzin alalım 300-400 metre yakındada benzin istasyonu var ikizim dediki ben kullanıyım sen arkadan arabayla gel tamam dedim atladım arabaya ben arkada o önde gdıoruz benzinciye hafif sağa dönüş vardı ikizim virajın sonunda gazı bi açtı bi anda bi baktım motorun gotu atıo ama öle böle bi atma değil resmen yanladı :P nese allahtan kurtardı birşey olmadı ama motrdaki lastikler bitmiş drumda yani yeni lastık aldık onları takıcaz bakalım :) benim asıl bi sorum var nede olsa ilk motorum gerçi yinede bi kaç motor kullandım ama bu motorun frenini nasıl düzelttrebiliriz bilen arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim hidrolik falan dedik ama cidden çok ani yani motordan korkmaya başladım sırf fren yüzünden ne biliyim bi gs650 ninki gibi olsa süper :thumbup: bakalım yarın servise götürücem olmadı motoru gerçi bu lastiklerlede zor bide üstne fren eklenince o yol bitmicek:(
    dip not: 'arthur' abi sen bana paniklicemi sölemiştin ya daha motor elime geçmeden önce :) abi haklısın yani bu makine adamı deliye döndürür :P ama çok güzel bi his hzlandıkça hızlanmayı istemek çünkü alet cidden iyi gidiyor araştırdım 0-100 :3.8 saniye :P

[quote='Karayılan',index.php?page=Thread&postID=29739#post29739]Hayırlı olsun, ALLAH kaza bela vermesin , bu motor kac yapar.[/qa

abi söle diyim 1 de 132 , 2 de 165 , 3 de 217 . 4 de 247 . 5 de 269 . 6 da 296 km hız yapıyor 0-100 hızlanma 3.5 saniye.nasıl ama :P:thumbup:

Arkadaşım gsr 600 ile arasındaki fazla bi fark yok dediğin şeyi gazı biraz açınca anlayacaksın amman panikleme :thumbup: iyi makine iyi

hehe haklısın çünkü torkta baya fark var:D panikliycem kesin o konuda eminim yni #hims;kihhik, artık zaten gece cıkmayı düşünüyorum 3-4 belki daha geç bari paniklersem bare yolda bişi olmasın ;rofl.; biraz alışıyım otobana çıkarm o saatlerde işte.gerçi böle bi makina seçmemin amacıda o paniklemenin vereceği adrenalin :) bakalım inşallah bişi olmazda korkum o :)

arkadaşlar patriotu alalı 1,1,5 ay oldu yalnız aldığım dürbünü hala takamadım şuan elimde tasko 3-9x56 dürbün var çoğu yerde dampa ayak aradım çoğu kişide getiririz merak etme dedi ama hala bi cevap alamadım dürbünün kendi bağlanma aparatlarıda büyük geliyor tüfeğe, tüfeğin dürbün yatağı 11mm ise dürbünün ayakları 15 mm yani kısacası bana bu dürbünü şu silaha takabilmem için yardımcı olur musunuz ? ;#^+.:) ayrıca silahla 1000 küsür atış yaptım ve sanırım gücü azalmaya başladı ;( bugun bi deneme yaptım ve ole anladım bu konu içinde yapılabilicek ne vardır?son bir problemim daha var silahın arpacık kısmı sağa sola doğru oynuo :S:wacko: goz gez arpacık olarak ateş ettiğim için her oynayışında saçmasapan yerlerı vuruyorum bu olayda çok canımı sıkmaya başladı ;#^+. napıcam ben yardımcı olursanız sevinirim ^^

yok yani ilk motor ama bmw da falan eğitim aldım işte ılk hondann 150 ccnle başladım sonra bmw gs650 falan ama ynede tabiki bu motora alışmak lazım nie 750 lik makine seçtime gelirsek ya zaten naked motor sürüşü en azından yarış motorlarına göre daha rahat 2 motor arasında kaldım zaten ya z750 yada suzuki gsr600 ama z750 beni daha çok etkiledi :)zaten aralarında fazla beygir farkı yok işte suzuki 98 hp z750 106 ama egzost var oda +4 hp arttırıyor bildiğim kadarıyla :whistling: . bugünde güya alım satım işlemlerini yapıcaktık fakat bi sorun çıktı yarına kaldı o işlemde en geç pazar elime geçicek motor. ayrıca şu zx6 alan arkadaş abi cidden çok iyi bi fiyata almışşın hayırlı olsun sanada benimde asıl içimde zx6 kaldı ama napalm bundan sonraki motorum 2008 zx6 olur inşallah :P;):D

ya aklım zx6da kaldı aslında ya sorma ama ilk motor olduğu için bizimkiler biraz ters baktı :P abi senn motorunda hayrlı olsun geldiğinde snde koyarsın resimler falan 0 mi alıcaksın pki çünkü asıl yni kasanın şekli süper ayrıca kadranlara bittim :thumbup: esasında çok sakat iş ama tutku abi işte :rolleyes:^^

aranızda bu motoru kullanan yada kullanmış arkadaş varsa bna motor hakkındaki görüşlerini bildirirse sevinirm daha elime geçmedi motor alım satım işlemlerini halletçem işte perşembe günü.leo vince egzost var sesi süper buldum inliyo resmen :P onun dşında plaka iptali v.s 2. el aldm daha ilk motorum bakalım nolucak elime geçsin resimlerinide koyarım :) yada söle otobanda 250+ kmhla vıdyoda olabilir :P

abi ölede deme onunda zevki farklı ya ^^ bire bir aynı silah olması bnce çok güzel bendede var evi polisler basmadan önce bayağa ateş ediodum ;kihhik, ses mekanizma v.s gerçek gbi olması süper mermileri şarjore yerleştirmek v.s bnce herşekilde 1 tane alınmalı her eve lazım bence ;kihhik,