Snip3TR adlı kullanıcının mesajları

pellet konusunda tabiki az da olsa fark olacaktır webley patriot 5.5 1 . nesil bulursan hiç kaçırma gamo cfx te güzel bende cfx alcaktım ama raider aldım eğer biraz masrafa girersen pcp için çok güzel bi tüfeğin olur 450 ytl+85ytl aparat alabilirsin bide 250-300 ytl verip bi dürbün alırsın doya doya atarsın saygılar

öncelikle foruma selamlar bende webley raider var geçen arkadaşımla tartışırken air arms s410 daki tüpün webley raiderden daha kalın olduğunu soyledi ben raiderinki kalın biliyordum bilgiliabiler konuya bi el atarsa sevinirim saygılar

tip olarak onur kardeşiminde dediği gibi dıştan güzel ama önemli olan içi namlu vs hatsan güçlü tüfekler üretiyor ama namluda veya başka bi yerde problem çıkarıyor şu ana kadar kulandığım 3 hatsan var ama dürbünle hiçbirinde istediğim atışı yapamadım saygılar

Arkadaşlar gamo cfx te 4.5 tavsiyeleri ve benim 4.5 e sıcak bakmamam üzerine dün Webley raider diye bi pcp gördüm bu tüfekten elinde olan arkadaş varsa kalitesi hakkında bilgi versin fiyat uygun 450 ytl yanılmıyorsam bu alet hw100s gibi çok mermimi atıyo yoksa tek tek mi bide bu makinayı kaç atışta bir doldurmak gerekir nasıl doldurucam bide çanakkalede dalgıç tüpü zor bulunur veli abideki ufak tabancalar için olan co2 tüpleri iş görürmü biraz aydınlatırsanız sevinirim saygılar

Alıntı

tutukluk yapması meselesini tam bilemiyorum ama bildiğim bir gerçek şu ki çoğu kalitesiz yarı otomatik gibi bu t14'ün de fişek seçmesi var. yani kullandığın fişeklerde üretimden dolayı boyut farklılıkları ve şişme gibi hatalar varsa fişekler namluya düzgün bir şekilde yüklenemediği için silah takılıyor

önccelikle selamlar safir t-14 ün tutukluk yapmasını istemiyorsanız saçmayı iyi seçmeniz lazım tutukluk yapmayan palla züper bununla tutukluk yapmıyor :)

Alıntı

zaten bu svd çok iyi bir tüfek olsaydı tüm dünya kullanırdı... tüm dünya zaten kullanıyo diyeceksiniz ama hiçbir marka bu kadar ayağa düşmedi arkadaşlar... ırakta 20 30 dolar verene veriyolarmış bu tüfeği....rusya'da soğuk savaş biter bitmez yahudi ve avrupalı silah tüccarlarının desteğiyle tüm düynaya yayıldı...hiçbir "elite" birlik bu silahları kullanmıyor...

böyle olduğundan eminsen ben sana 1000 dolar veriyim sen bana getir :D

selam arkadaşlar ben diana 350 magnum classic professıonal kullanıyorum ama artık yeni bir silah sahibi olmak istiyorum iki seçenek var mod54 airking ve diana mod460 sizce hangisi