nihatfevzioglu adlı kullanıcının mesajları

bi tufegi sattirmadiniz basiniz goge ermistir

Burada forumu takip eden arkadaşlar bu konularda hassas, daha önce mesaj kotasını doldurup silah satan üyeler olmuş bu forumda ve alan arkadaşlar da mağdur edilmiş, tabiri caizse vur kaç yapmışlar, bu tarz olaylar yaşanmaması adına forum moderatörleri böyle bir uygulamaya gidiyorlar, şahsen ben senin her konuya yorum yaptığını gördüğüm zaman "dur bakalım ne satmaya çalışacak bu arkadaş" diye düşündüm ve ben veya forumu düzenli takip eden arkadaşlar sen ve senin gibi foruma sadece bir şey satmak için üye olan kişilerden bir şey alamayız.Tabi üslüp da çok önemli, kesinlikle üslübu bozuk arkadaşlar ilk önce uyarılıyor veya doğrudan üyeliği iptal ediliyor.

Ben de yeterli bilgi bulamadım rusça kaynaklar dışında pek kaynak yok. Ancak tahminimce crosman 1377'nin epey modifiyeli hali. Son halinin crosmanla pek ilgisi yok gibi. Bir tanesinin tüpü Ataman markaydı hatta.

[Resim Engellendi: http://i2.guns.ru/forums/icons…tures/010180/10180317.jpg]

Bu ABD var ya tam silahseverler cenneti bu sadece crosman 1377 parça ve modifiyesi için ebay da 232 sonuç çıkmaktadır, bazı parçalar bu gördüğümüz silahın parçalarına çok benziyor :
    http://m.ebay.com/sch/i.html?_…1311.R1.TR1.TRC0&sqp=

Aynı fikirdeyım Sinanali, zevkler ve renkler tartışılmaz, bana göre Hatsan dominator carbine gezsiz-arpacıksız modeli, mod 135 sp çok güzel silahlar(hele vortexli olurlarsa daha da iyi),Hatsanın ve Kralın pcp tüfek ağaç kundak modellerı de çok güzel,bence Hatsanın PCPelerde tek eksiği her modelde güç ayar valfi olmaması.

ya bu rusları kaba çirkin ama tutuksuz silah yapanlar olarak görüyoruz ama mesela edgun matador gibi silahın yapmaları beni baya şaşırttı,bu da özel bir ustanın işimiş galiba.

işi büyütmüş, teknolojinin imkanlarından kendi çapında sonuna kadar yararlanmış , vallahi yapabilene helal olsun,nette araştırdım da bıçakların fiyatları 350$. http://goughcustom.com/product…-iii/resolute-mk-iii.html

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

arkadaşlar crosmanın bir modelini gördüm,çok güzel bir silah,bir dolumda 30 atışı yapıyormuş,resmi sitesinde bu tabanca yok,yoksa modifiyeli bir model mi acaba,bilgisi olan var mı.

zoraki ayrı. Hoş ondan da istediğimiz ve yapmadıkları şeyler var . onlarıda biz yapıyoruz artık.

Mesela 3-4pompada maksimum güce ulaşan (15.43 grain saçma-850 fps hız) moderatör takılabilen bir multipump tüfek yapsalar (crossman 2100, norconia p1 gibi) ve bunu tabanca fiyatın 200-250 tl üstüne satsalar hem pcp hem yaylı tüfeklerin ciddi bir rakibi olacaktır, düşünsenize atışa gidiyorsunuz ve yanınıza tüfek ve saçmadan başka (hedef kâğıtlarını saymıyorum) birşey almıyorsunuz yok pompa, yok scuba tüp ve her zaman elinizin altında atışa hazır, geri tepesi olmayan, attığını vuran bir silah olacak, bence ATAK ARMS bunu yapabilecek kapasiteleri var, ve eğer yaparlar ise Zoraki tabancanın kazandığı itibar ile bu tür silahı rahatlıkla satabilecekler, hatta şimdiye kadar neden yapmadıklarını şaşırıyorum g;$i .

Bu videoda böyle 0.22L 3000psi regulatorlu 800psi
    http://s.aliexpress.com/JRJRBJ7z
    (from AliExpress Android) tüp mü kullandılar acaba eğer öyle ise resmen pcp ye çevirmiş olurlar, basınç değerleri tutuyor mudur.

yeni iken böyle oluyor, namlu içi yağlı , piston silindir içi yağlı fazlalığı atana kadar tüfek resmen hem dürbünsüz hem dürbünle ayar tutmuyor,2-3 kuru saçmadan sonra oturuyor, tabi birde durbunsüz dene belki dürbünde bir sorun var, hatta ayaklar tek parça veya dampa olması gerekiyor emin olmak için, hemen pes etme ilk tüfeğin ise ata ata tüfeğin dilinden anlamaya başlaycaksın sadece biraz sabır :) .

yeni iken böyle oluyor, namlu içi yağlı , piston silindir içi yağlı fazlalığı atana kadar tüfek resmen hem dürbünsüz hem dürbünle ayar tutmuyor,2-3 kuru saçmadan sonra oturuyor, tabi birde durbunsüz dene belki dürbünde bir sorun var, hatta ayaklar tek parça veya dampa olması gerekiyor emin olmak için, hemen pes etme ilk tüfeğin ise ata ata tüfeğin dilinden anlamaya başlaycaksın sadece biraz sabır :) .

tüfek sıfır ise yay alışana kadar dürbün takma,eğer namlu ve piston yağlı ise sapma ve dizelleme (namludan duman çıkarma) olur bu da sebep olabilir, kullandığın saçmadan da olabilir, en iyisi bir kaç kutu saçmadan sonra dürbün ü tak ondan sonra ayar yapmaya çalış .

daha önce soğuk namlu dövme videoları izlemiştim bunu şok vermek için kullanacaklarına aklıma gelmemişti, benim aklımdan geçen herhalde namunun biri ucunu çok sıcak diğer ucunu soğuk olarak aynı anda işliyorlar diye düşünmüştüm tabi o bıçaklar nasıl soğucak ona akıl erdiremedim meğer ise teknik başka mış :) .

Hatsan uretiyor,lakin benim tufegimde gozle bakildiginda gozle gorulur elle tutulur bicimde bir şok mevcut bayagida belirgin at 44 2013/11ay uretim.

Hatsanın zaten lw namluları kendi üretmiyor , Almanya dan getiriyorlar diye biliyorum,kendi üretim namlularda şok var mı bilmiyorum pek fark yok diyorlar , mesela Kral neden üretmiyor.