nihatfevzioglu adlı kullanıcının mesajları

benim de superchargerim var gezi son noktaya kadar kaldırdım kurtarmadı, arpacık vurduğum noktayı kapatıyor, bende aliexpesten 1x30 reddot aldım o da tareti nerdeyse çıkma noktasına kadar gevşettim anca kurtardı birde ucuna uzatma veya moderatör takılınca sanki ikisi de namlunun ekseninden biraz daha aşağı bakıyor gibi böyle biraz arkadan ve yandan bakınca öyle gözüküyor, bu seninkisinde de var mı.

arkadaşlar zorakim olmasa da formda takip edebildiğim kadar zorakinin moderatör için adaptör sadece bu modeli var piyasada setiskur ile sabitleneni http://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3180 bunu buradaki gibi yapsalardı dahada iyi olurdu diye düşünüyorum

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    tamamen orjinaline uygun.

ben de bundan sipariş verdim yanına da ek olarak daha yüksek gritli taşlar almayı düşünüyorum, işimi rahat göreceğine inanıyorum, benim gibi amatör bileyiciler bile çok güzel iş çıkarırlar:Professional Kitchen Sharpening Knife Sharpener System Fix Fixed Angle with Stones
    http://www.aliexpress.com/item…ng-95687/32280638132.html
    (from AliExpress Android) ve bu da video su

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

arkadaşlar benim de bir superchargerim oldu ama bir kaç gün sonra fark ettim ki namluyu kapatığımda namlu ile gövde eksenleri birbirine paralel değil gibi namlu sanki biraz aşağı bakıyor, moderatörü takınca daha da belli oluyor, nitekim 20-25 mt hedefe atışta gezi tam yukarı almama rağmen hedefin bir karış altında vuruyor bu normal mıdır, moderatör ile namlunun içine bakınca bir kaçıklık görülmüyor, yoksa saçma düşmesi midir, bana biraz ters geldi alışmışız mod 125in nerde ise dümdüz atışlarına, yardımcı olur musunuz.

elinize sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş, sadece merak ettim yıllar öncesi bir at44 dipçik kısmına ön tüpü bozmadan başka bir tüp daha monte etmişlerdi, o kadar aramama rağmen bir daha bulamadım net te, acaba böyle bir çalışma yapabilir misiniz ve ne gibi zorluklar, artıları ve eksileri olabilir.

Kurarken tamamen moderatorden mi güç alıp kuruyorsunuz..

evet, sadece ne olur ne olmaz diye namlu ucuna yakın tutuyorum ama dediğim gibi şu an görünürde bir sıkıntı yok, sadece daha önce belirttiğim gibi moderatör ile namlu ucu ardında çok rahat bir geçme ve hafif eksen kayıklığı vardı, namluya teflon bant dolayınca her şey düzeldi ileride bir problem çıkarsa paylaştığım.

benim de yeni aldığım mod25 supercharger ile birlikte kralın moderatörünü de aldım henüz grupman denemedim ama ilk izlenimlerim şöyle :moderatör namlunun dişlerine çok rahat bir şekilde uydu ama namlunu içine bakınca ikisini arasında eksen kayıklığı fark ettim namlunun ucuna biraz teflon bant dolayınca ve moderatör sıkı sıkı sıkılınca her şey düzeldi. Sese gelince moderatör ile daha tok ve az ses çıkarıyor ve o pistonun dibe vurmasından çıkan metal ses hissedilir derecede azalıyor, namlulu kurmada moderatörde bir eğilme bükülme fark etmedim ki 50-60 pelet atmışımdır, arkadaşların bahsettiği gibi arpacık ile gez bir birini tutmuyor resmen arpacığın kırmızı noktası gezi iki yeşil noktasının arasında kayboluyor, birine odaklanırsan diğerine odaklanamıyorsun, bu tabancayı kolları mı tam ileri kadar uzatılarak ancak bir nebze düzeliyor. Dibçik ile atış için gez arpacık uygun değil ama sanırım gezi namlunun dörtgen yerine monte edilirse havalı tüfeklerle gibi sorun çözülür konuya gelince havalı tüfeğin namlusuna dış açılınca arpacık nasıl monte edilir diye düşünmeye gerek yok bir tane mod 25 supercharger arpacığı iş görür tabi namluların dış çapı uyması şartı ile,
    ha biraz da kabzeden bahsetmek istiyorum, benim gibi uzun parmak lı olanlar için kabzeyi tam kavradığımda tetik parmağım nerde ise tam ortasına geliyor yani eline biraz tabiri caizse ince geliyor ve bunu da her iki tarafına kalın ek koyarak halletmeye çalışacam konu biraz dağıldı bir kusurum varsa af ola.

benim gibi silah nasıl yapıldığını merak edenler için belgesel tadında bir video. Eminim bir çok silah sever bu silahtan bir tane kasasında bulundurmak isteyecektir.

yok boyle bir güzellik, bu bıçağı kullanmaya kıyamaz insan :).

,

çelik halattan yapılanı da var: